Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kilépni vagy maradni? fórum

Kilépni vagy maradni? (beszélgetős fórum)

1 2
6. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. jún. 13. 09:46
Inkább menj el egy önismereti tréningre, hátha rájössz, miért vannak folyton párkapcsolati problémáid.
5. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. jún. 13. 09:42

Mérlegelj!


Mi a fontosabb?Jó állás,felkavaró találkozások,egy rosszfiú aki csak tönkretesz vagy egy álompasi aki a tenyerén hordoz?


Egyébként én azt mondom,hogy még nem vagy képes egy felnőtt kapcsolatra,ha így meg tudsz inogni egy másik pasi miatt!

4. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. jún. 13. 09:40

Talán lehet, hogy nem a kapcsolatokba kellene belefogni, hanem egyszerűen lazán és feltételek nélkül élned bele a világba SZABADON.


G-vel amit érzel, az puszta kémia és szexuális vágy. Nem ő hiányzik, hanem a kaland... Ha vele összeszűröd a levet, nyilván annak is hamar vége lesz, mint ahogy a motaninak is. Ehhez nem kell magad mellé édesgetni tartósan embereket. A helyedben csak buliznék és pasiznék ezerrel, aztán ha érzelmileg is megérek egy kapcsolatra, akkor kezdenék bele bármibe is.

3. Sylvee12 (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. jún. 13. 09:36

En biztos nem mennék el hozzá dolgozni. Ha így felkavar, mi lenne veled, ha naponta mellette lennél.


A jelenlegi párodat pedig nem szereted. Bár ezt te érzed.

2. f2ff7589d1 (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. jún. 13. 09:24

Bocsànat az elírásokért és hogy ilyen hosszú lett a sztori.

De még igy sem kerek a történet ,mert ez csak dióhéj 😄

2018. jún. 13. 09:21

Sziasztok.


Ismét én :)

Aki válaszolt már pár általam nyitott fórumra, az tudja hogy mindig párkapcsolati problémákkal küzdök.😞

Sajnos ismét bajban vagyok, és úgyérzem lassan bekattanok.

Segítsetek legyetek szívesek...mert nem tudom merre tovább.

(Az ékezet elirásokért elnézést, telefonról irok)


A jelenlegi kapcsolatom haverkodással kezdödött...laza és vicces volt minden találka, akkor azt mondtam oké próbáljuk meg!

Úgy is éreztem hogy életemben elöször isnertem meg olyan pasit, akit a belsö értékei miatt szerettem meg és aki önmagamért szeret viszont.

Mindennek 4hónapja.

Azóta nap napot követ, itt alvás és ott alvás 1héten belül pedig albérletbe költözés persze ketten.

Tudom hogy örülnöm kellene, hisz egy álompasi van mellettem.

Aki jó kiállásu, kedves, okos és amellett hogy férfias mégis gyengéd, babausgat és a tenyerén hordoz plusz lehet vele tervezni pedig még nincs 30 éves.

Én 25 vagyok...és most elbizonytalanodtam...bem tudom mit akarok..nem tudom akarom.e Ö-t, fogalmam sincs mit érzek, s ami a legfájdalmasabb: idegesít a legtöbb szokása és nem tudom szerelmes vagyok-e.


És itt jön a bökkenö

Van egy pasi isnerösöm akit tavaly ismertem meg. Sajnos nem részletezhetem hogy kicsoda, mert bem tudom hogy valamelyik hölgy ismeröse olvassa.e az oldalt...

Legyen elég annyi hogy egy tipikus rosszfiu, amolyan nök álma pasi és már akkor vonzott amikor tavaly elöször megláttam.

Sosem volt köztünk semmi..a kezemet sem fogta meg. (Nevezzük el ezt a Casanova pasit G-nek!)

Elmondása szerint tisztel engem annyira hogy ne játsszon velem, éppen ezért maradtunk haverok.

Pár honaoja találkoztunk ismét amikor a párommal bementünk egy klubba bulizni.

Pár szót váltottam G-vel és kezet fogott a párommal is.. utána el is felejtettem..

Nos a fura az hogy hiába nem beszéltünk hetekig vagy hónapokig G-vel, a napokban állást ajánlott nekem a saját cégénél.

Teljesen ledöbbentem.

Millio csaj ismeröse van, akik ugrásra készen várnák ezt a lehetöséget, elmondása szerint mégis rám gondolt mert bennem feltétel nélkül megbizik...


És itt indul a baj.

Amiota feltünt G, azota totál összezavarodtam a párommal szemben (azt érzem amit fent is irtam) és ciki vagy sem...be kell ismernem hogy hiányzik G.

Hiányzik a tavalyi örült bulis flörtölös korszak, amikor G. Vigyázott rám minden bulin(ez a melója) és én élveztem hogy félt

És kisérget mindenhová..hiányzik a sok beszélgetés és a már-már sértö poénkodás Vele...sajnos be kell látnom: hiányzik Ö maga...

Nem tudom mit akarok..nem egyéjszakára vágyom vele..csak Rá és kész.

Fel nem foghatom hogy a párom hogy nem vesz észre semmit, érzi hogy változtam..de hihetetlen hogy nem tünik fel neki hogy G. Állásajánlata felkavart...a párom szerint tnyugodtan fogadjam el a munkát ha tetszik nekem a feladatkör.

Én viszont attól félek ha G.vel együtt dolgoznék, totál megkattannék s a påromnak már esélye sem lenne 😒😔


Mit tegyek?

Mi ez az egész G-vel és velem mi a fene az amit érzek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook