Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kilépni vagy maradni? fórum

Kilépni vagy maradni? (beszélgetős fórum)

1 2
36. Amina93 (válaszként erre: 29. - F2ff7589d1)
2018. júl. 16. 19:54
Na,döntöttėl? :)
2018. jún. 19. 13:36
Hmmm. Hogy mi lesz, az csakis Rajtad múlik! Voltam hasonló szituációban. Teljesen oda voltam egy rossz fiúért, aki őszintén megmondta, hogy nem akar elrontani. Nem volt könnyű, de elfelejtettem a dolgot. Aztán volt egy kapcsolatom, amit fél év után otthagytam, mert nem szerettem a fiút már. (Volt pár bosszús tulajdonsága.) No meg közben inkább más érdekelt volna. Ha úgy érzed, nem szereted, akkor ott kell hagyni, mert csak rosszabb lesz a helyzet. Szvsz nem mennék oda dolgozni, ha Neked bejön, de ő nem akar Tőled semmit, akkor csak Szenvedni fogsz. (Egyetemen szenvedtem ilyesmi miatt pár évet... ugyanakkor egyik barátnőm is hasonló miatt szenvedett évekig...) Az élet néha bonyolult és számunkra is váratlan fordulatokat tartogat.(Nekem sokat segített, ha leírtam az érzéseimet, még ha bőgtem is közben.) Érdekes módon, mikor végre tisztáztam az érzéseimet, nem akartam újabb fiúval megismerkedni, no akkor jelent meg a nagy Ő. :)
34. apeeng (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. jún. 19. 08:38

szia.

A mostani társad bizony felejtős, tiplizz az albérletből.

A G ajánlatát pedig fogadd el, persze kérdés, mit ajánl. Előbb-utóbb úgyis váltanod kell, itt az alkalom. Egy kicsit szorongasd meg G tökeit, hozd ki az állásajánlatából a legtöbbet..bejelentett munkahely, arcátlanul jó fizetés, klf juttatások. Aztán jöjjön, aminek jönnie kell.


Na persze nagyon nem mindegy a végzettséged, nyelvtudásod, szakmai múltad, megjelenésed, tehát az "árú" eladhatósága...mert lehet, hogy csak álmodozol.


(Más ám szalagnál csirkét bontani három műszakban bagóért, vagy óriási szolgálati kocsival fogadásokra járni aranyáron.) ajaj, ez két szélsőség..

2018. jún. 13. 19:40

Nem vagy még kész egy hosszú távú kapcsolatra, egy elköteleződésre.

25 évesen én inkább tanulnék, abba fektetném az energiáimat.

A pasik meg jönnek,mennek. Majd jön egyszer az, akit valóban meg tudsz szeretni. De ne tegyél elhamarkodott döntéseket,ne kötelezd el magad túl korán.


Munkahelyet sem érzelmi döntések alapján választanék.


.

2018. jún. 13. 17:16
Szerintem ha T-nek csillant volna fel a szeme hirtelen rád, akkor most érte lennél oda, ha J-nek akkor őérte, ha Z-nek, akkor érte. Nincs semmi pezsgés az életedben női fronton.
2018. jún. 13. 16:37

Semmi sem az, aminek látszik. :-) Mégiscsak annak van igaza aki azt mondja, hogy sem ez, sem az. Az egyik unalmas, a másik egyéjszakás, különbenis már a múlté a megkívánás.

Ez a két szék közül az asztal alá esés esetének tűnik.

30. PöttyösPanka (válaszként erre: 29. - F2ff7589d1)
2018. jún. 13. 14:33
A kettő külön probléma, mégis úgy kezeled, mintha azért akarnál szakítani a mostanival, hogy összejöhess a másikkal. Pedig erről szó sincs, hiszen G-nak nem kellesz. Ezért fölösleges is agyalni rajta, felejtsd el. Azon gondolkozz, mit akarsz kezdeni a meglevő kapcsolatoddal, és lépd meg. Ha nem akarsz benne maradni, szakíts, de ne egy másik pasi miatt.
29. f2ff7589d1 (válaszként erre: 27. - PöttyösPanka)
2018. jún. 13. 14:26

Egy szóval sem emlitettem hogy lefeküdnék vele.

Nem vagyok egyéjszakás csaj.

Azt mondtam hogy hiányzik nekem mint ember.

Ha le kartam volna feküdni G.vel akkor tettem volna amikor szingli voltam.

De nem tettem.


Itt nem az alkalmi szexröl van szó hanem arról hogy a kapcsolatom alapból haldoklik es G. sem hiányzott pont most

2018. jún. 13. 14:23

Az általa ajánlott melóban pedig nem kellene megszakadnom de nem a titkárnöje lennék aki kisérgeti!!

Söt. Elmondása szerint Vele nem is találkoznék, csak az egyik kollégájával aki az én kollégám lenne ha elfogadnám az állást.

De nem fogom

27. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - F2ff7589d1)
2018. jún. 13. 14:22
Ötödik-hatodik dugpajtinak lenni sem jobb kilátás. Ezt akarod?
2018. jún. 13. 14:20

G. Egyéjszakás tipus.

Tehát nincs komoly kapcsolata

25. Százas Evelin (válaszként erre: 23. - 12d083b51b)
2018. jún. 13. 14:11
Én nem gondolom azt. De azt se, hogy foglalt, ha egyszer nem tudjuk, foglalt-e.
24. 08e46ada5d (válaszként erre: 20. - 12d083b51b)
2018. jún. 13. 14:09
Elnézést, de én is megkérdezem, hol esett szó arról, hogy G foglalt. Mert én sem látom sehol.
23. 12d083b51b (válaszként erre: 22. - Százas Evelin)
2018. jún. 13. 14:04
Mert gondolod, hogy az ilyen pasik magányosak? Akár tartós kapcsolata van, akár csak futó, egy ilyen pasitól jobb menekülni annak, aki nem csak egyéjszakás kalandot keres.
2018. jún. 13. 13:55
Valamit elnéztem? G. foglalt? Akkor vissza az egész. Foglalt pasihoz nem kéne beállni se dolgozni, se másodiknak.
21. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - Százas Evelin)
2018. jún. 13. 13:52
Az nem elég, hogy ő akar valamit. Jól mondja Hópihe, csak álmodozik.
2018. jún. 13. 13:50

És G milyen munkakört ajánlott? Kísérgesd üzleti útjain, és közben légy a barátnője, vagy titkárnői munkakört, hogy te rögtön beképzelted a kettőtök párkapcsolatát is egy munkakapcsolatba?

Már rögtön azon filózol, hogyan is legyen, melyiket is válaszd?


Álmodozol, mint az üvegpalotában a királykisasszony, aki várja, hogy majd eljön érte a mesebeli királyfi. És most azt hiszed G. lesz az. Esze ágában sincs lecserélni a már meglevő ezer éves, jól bevált párkapcsolatát veled, akitől csak azt várja, hogy dolgozd nála halálra magad!!!


Aranyszabály: házi nyúlra nem lövünk, könnyen visszalő!

19. Százas Evelin (válaszként erre: 16. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 13. 13:49
Én is úgy gondolom. Az egyikkel tisztességesen lezárni a kapcsolatot, kicuccolni az albérletből, a másikkal meg nem rögtön összeköltözni. Azért felőlem egy teszt az belefér, mielőtt bármit is elhatározna.
18. Százas Evelin (válaszként erre: 10. - PöttyösPanka)
2018. jún. 13. 13:47
Jól mondod. Elvileg. De a fórumindító akar vele.
17. Channa* (válaszként erre: 15. - Globus)
2018. jún. 13. 13:38
Jaj, hát mindenhol ezt hallja és el is hutte, sőt a magáévá tette.....:)
16. Mézes-Krémes (válaszként erre: 9. - Százas Evelin)
2018. jún. 13. 12:24

Tényleg ne gyötrődjön hiába. De mi az, hogy cserélje le?! A másik ember nem egy fogefe, amit x hetente, havonta újabbra cseréljük... Ez elég gáz! Nincsen gond ezzel, de akkor legyen korrekt, senkit nem kell hülyíteni, ez ennyire egyszerű. És szállhat virágról virágra a kedvére. Ezzel semmi gond nincsen.


De egy másik lélekkel rendelkező emberhez ultra gáz így állni, hogy majd "lecserélem". Egy percig se szerette. Csak akkkor nem kell tanakodni meg erőltetni. Ez a véleményem.

15. globus (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2018. jún. 13. 11:39

Tipikus rosszfiú, aki a nők álma? Milyen nőké?

Nem értél meg még komoly kapcsolatra. Kettőjük közül egyik sem az igazid.

Keresgélj, bőven van még időd, őket tekintsd tanpályának.

14. Allyee (válaszként erre: 13. - Allyee)
2018. jún. 13. 11:32
Űz :)
13. Allyee (válaszként erre: 12. - F2ff7589d1)
2018. jún. 13. 11:31

Jól megbonyolítod magadnak :)

Én azt gondolom, hogy a jelenlegi párodat nem szereted, G. iránt pedig a vágynak és a kíváncsiságnak egy furcsa elegye fűt. Tanácsnak csak annyit, hogy a helyedben (de nem vagyok) nem mennék G.-hez dolgozni.

2018. jún. 13. 11:07

Igazatok van.

A jelenlegi munkahelyem is jol fizet, igaz nagyon stresszes és feszitett a napi tempom is.


És igen, sajnos G.re fogom hogy a jelenlegi párom iránt nem tombol a szerelem :(

2018. jún. 13. 11:04
Én pasi miatt nem váltanék munkahelyet sosem. Nem egészséges az együtt dolgozás. Meg akkor hány munkahelyed lesz egyszer csak?
10. PöttyösPanka (válaszként erre: 9. - Százas Evelin)
2018. jún. 13. 10:48
Ha jól értelmezem, itt most nincs olyan választási lehetőség, hogy vagy az egyik, vagy a másik férfi, mivel G. elvileg nem akar kapcsolatot vele.
2018. jún. 13. 10:22

25 évesen nem kell még nagyon komolyan felfogni a kapcsolatokat. Összebútoroztál valakivel, az már komolynak számít, nem kellett volna.

A munka is komoly dolog, de mostanában úgy sincs már hosszadalmas munkaviszony.

Azt szerintem nyugodtan elvállalhatod. Ha elcsábulsz közben, nem nagy ügy. Nagyon vágyódsz G. után, miért gyötrődnél hiába? Majd elválik, milyen vele. Talán nem is jó. De ha mégis, cseréld le nyugodtan a mostani pároddal.

2018. jún. 13. 10:16

Ha 4 hónap után már másfelé kacsintgatsz, akkor nem is szereted. Sajnálom, de így látom. 4 hónap, az szinte semmi. Erre ne alapozz hosszú kapcsolatot, nem szereted eléggé.


A rosszfiúk meg... azokat nem választja az ember egy életre. Csak tanulságnak jók.

2018. jún. 13. 10:14
A saját életem alapján tanácsolom, hogy egyik pasit se válaszd! Hogy miért? Mert akivel van kémia, az átcseszi majd a fejed és boldogtalannát tesz. A nomális pasit pedig, aki mellett most vagy, meg fogod unni és kihűl a kapcsolatotok. Ha már most nem lángolsz érte úgy, hogy más G-félék eszedbe se jussanak, akkor mi lenne veled 4-5 év múlva?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook