Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kilépni egy rossz kapcsolatból..... fórum

Kilépni egy rossz kapcsolatból..... (beszélgetős fórum)


8. Derya (válaszként erre: 7. - Indi66)
2014. jún. 29. 19:21
szerintem meg nem rossz otlet ugrodeszkanak hasznalni.
7. indi66 (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2014. jún. 29. 19:08
Ilyesmiket akartam "hallani" . Kicsit növelni az önbizalmamat mert nagyon megcsappant :(
6. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Indi66)
2014. jún. 29. 18:37

Nehogy elmenj a pasihoz! Tönkreteszi az életedet! Örülj neki, hogy jó messze ment, legalább könnyebb lesz elfelejened még akkor is, ha most nem így gondolod!

Tanács, amit én is sokszor követtem: amikor a legsz...bb kedvem volt, akkor öltöztem fel legcsinosabban és sminkeltem ki magam leginkább! Hidd el, használni fog, és találsz olyat, aki Rád figyel, és nem önző módon csak kihasznál mindenkit!

5. kriszta773 (válaszként erre: 4. - Indi66)
2014. jún. 29. 18:35
pedig az lenne a megoldás, hogy nem mész, hanem éled a saját életedet és keresel mást. felesleges ragaszkodnod olyanhoz, akivel nem jó, és nincs jövőtök, csak azért, mert félsz egyedül maradni
4. indi66 (válaszként erre: 3. - Genlips)
2014. jún. 29. 18:02
Igen ez mind szép és jó de az az érzésem h tuti h nem tudnék továbbra sem lépni csak tunkolnám magam befelé a kakiba. :/ Mert valamiért nagyon oda vagyok érte. Szóval igen ez így nagyon könnyű lenne nekem már helyem meg mindenem lenne, de úgy érzem megint kinyírna idegileg. Ahogy szokott történi semmit sem valósítanánk meg abból amit terveztünk. Jönne egy valami ami fogná és áthúzná a dolgot. Elköltöznünk el kéne, de biztos vagyok benne hogy folyton vissza mászkálnánk olyan emberek közé akikkel nem érzem jól magam. Hozzájuk hasonlóval én még nem találkoztam :D Csak a pasi az aki fogva tart. Néha bedobja magát a figyelmességével a hatalmas szeretetével, aztán meg fogja és le sem sz.r. Nem hinném hogy jó ötlet. Csak rágom magam rajta mert közbe meg látni szeretném.
3. genlips (válaszként erre: 1. - Indi66)
2014. jún. 29. 17:50
Szia :) nem kell itt irigykedni, hogy o kijutott kulfoldre, te meg nem. menj ki, ugrodeszkanak jo lesz a hapi kulfoldre! Amig munkat talalsz, van hol laknod, kulonosebben komolyan nem kell venni ot tobbe. Amint van munkad, fenn tudod tartani magadat ;) Orulok, hogy tudod, ez a ferfi nem erdemli meg a szerelmedet es ezt tisztan latod.
2014. jún. 29. 17:44
Amíg a gondolataid nagyobb része az utálomról szól,nem fog változni semmi....
2014. jún. 29. 17:37

Tudom, hogy van lehetőségem cikkben kiírni magamból a dolgot, de én inkább itt írnék.


Fiatal huszonéves csinos lány vagyok, mégis valahogy nehezen találtam párt, sok időt töltöttem egyedül. Részben betegség (nevezhető annak) miatt, egyéb más hülyeségeim miatt évekig párkapcsolat nélkül éltem. Szóval megismertem a munkahelyemen egy férfit, már volt az előző kapcsolatából egy 2 éves fia, nem tartott neki sokból ezek ellenére is elcsavarni a fejem. Tudtam hogy nem hozzám való, az élet minden területén baj volt vele. Utálom a családját utálom a körülményeket és nagyjából mindent ami körülveszi. Meg azt is utálom h a természete olyan mint az enyém -.-' Nem tudok szabadulni tőle, és ahogy észre veszem ő sem tőlem. Már külföldön van családostól mert itthon nem jöttek össze a dolgaik. Laktunk együtt 2 hónapot. Borzalmas volt! Én mégis nagyon szeretem. Kisemmizve tönkremenve jöttem haza a közös lakásunkból ő pedig elrepült külföldre. 1 hónap után keresett meg h ő milyen magányos menyire szeret stb... neki milyen jó helye van. Igen nyugodtnak nevezhető és számára jó helyen van. Szó esett róla hogy menjek én is ki hozzájuk. Mivel már évek óta készültem és még várnának is, bele mentem hogy megyek, de a jegyet azért nem mertem megvenni. Idő közben az ex kitalálta h ő is ki akar menni és mivel a szeretet férfi annyira szereti a fiát így elég beteges ötletei voltak ezzel kapcsolatban. Mindenáron azt a megoldást akarta választani hogy az exet a gyerekkel maga köré gyűjtse, de menjek én is és majd ide oda mászkál. Ezen felül egy igéretét sem tartotta be, újra ugyanazt műveli mint itthon. Minden nap félelemben és stresszben tart. Nem akarok a családjával élni sem azt nem akarom h megint úgy éljem az életem hogy amikor kettesben is lehetnénk minden áldott nap hárman vagyunk. Ha valaki más nővel akar élni akkor csináljon neki benne helyet nem? Ezeket el is mondtam neki, ő ahogy szokta állította hogy minden más lesz. Jaj ugyan már.. lényeg a lényeg vissza mondtam az utat de valahogy nem tudok neki nemet mondani sosem. Magányosnak érzem magam és kezdek úgy viselkedni mint egy öregasszony -.-' Már szóltak h nem nagyon figyelek a ruháim össze párosítására illetve hogy régen annyira imádtam a szemfestékeimet most meg megfésülködöm és abból áll a reggel. Megváltoztam. Elfelejtettem hogyan kell flörtölni, nem hat meg egy férfi sem, pedig vágyom rá h megismerjek egy helyes férfit és leszakadhassak már erről a szemétről. Hódoló is akadna de egyik sem az én esetem, szintén nem hozzám valóak.

A páromnak vagy már magam sem tudom h milyen státuszba tegyem őt, egy nap 3x is sikerült úgy vérig sértenie már hogy az sem bántana már meg ha más nőkkel látnám. De fontosnak érzem őt. Tisztában vagyok vele hogy minden ami körülvesz az miattam van, de nehéznek érzem azt h megint kinyíljak. Úgy érzem változtatnom kell az életemen és minden rendbe jönne de fogalmam sincsen hogyan. Bánt hogy én akartam világot látni és helyette ő kapta meg ezt. És az is bánt hogy itthon maradtam a családom nyakán. :/ Szórakozni nem járok el, már mindenki a baráti körömből elment, családot alapít...

Itthon ülök a szobában és nehezen viselem már a magammal töltött időt. Valószínű hogy ezért is tartom fontosnak egy ilyen férfi szeretetét is mint az akiről most szó van, holott nekem ebben a kapcsolatban is ugyan olyan rossz.

Remélem érthető volt amiket nagyjából leírtam, olyan sok már a maszlag a dolgokban hogy még össze szedni is nagyon nehéz :D De tanácsokat kérnék hogy úrrá tudjak lenni a helyzeten.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook