Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kikapcsol a gépem. fórum

Kikapcsol a gépem. (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 22. 20:22

Hali!

Az én gépem is kikapcsolgat 2-3 hete, de furcsa, mert délelőtt nem, de délután indítás után 5-10 perc és leáll, majd 5-6 -szor újraindítom(párszor még fel sem áll, és kikapcsol), és egyszer csak megjavul. Mintha épp a bemelegedés után javulna meg. Valakinek van tapasztalata?

11. Dzsimp (válaszként erre: 10. - 98a882c496)
2010. jan. 1. 15:57

Köszönöm a segítséget mindenkinek!!!


Azt hiszem nálam is ez lehet a probléma.

2010. jan. 1. 15:55

Amikor az én gépem kezdte, hogy magától kikapcsol, akkor rá 2 hétre ki is sült. A táp adta fel a harcot, újat kellett vegyek. Jobbik esetben elég ha csak új tápot kell vegyél, rosszabbik esetben (ez gyakoribb, én is így jártam), az egész agyat ki kell cserélni, mert megrongálódtak benne a dolgok.


A párom gépe is elkezdte, õ nem várta meg míg kisül, hanem vett egy új tápot. Azóta sincs semmi baja a gépnek.

2010. jan. 1. 15:25
A ventillátor megfelelő. Ha a grafikus kártya túl melegszik, akkor nem kéne, hogy a gép jelezzen valamit?
2010. jan. 1. 15:20
próbáld a ventillátort porszívóval portalanítani
2010. jan. 1. 15:19
vagy a táp, vagy a cpu ventillátor beteg(((
2010. jan. 1. 15:09
Nálam is probléma ez, de mi a tápegységre gyanakszunk, hogy nincs meg a megfelelő 5 V feszültség, csak kevesebb, a tápelektrolit kondenzátorok ki vannak száradva. Mi kitisztítottuk, de továbbra is kikapcsol, így nálunk ez nem lehet hiba.
2010. jan. 1. 15:02
Szia, lehet hogy nem megfelelő a ventillátor, ezért a graf. kártyád felmelegszik, és ezért kapcsol ki. Érdeme lenne megnézetni, hátha más tipusú venti kell.
4. madul (válaszként erre: 2. - Mama_gold)
2010. jan. 1. 15:01
Nálunk is ez volt a gond. Folyton kikapcsolt a túlmelegedéstől. Ki lett tisztítva és megszűnt a probléma.
3. diegóóó (válaszként erre: 2. - Mama_gold)
2010. jan. 1. 15:00
Nálam is ez okozza a problémát.
2010. jan. 1. 14:57

nekem is volt már ilyen, hogy időközönként kikapcsolt. Olyan ideges voltam.

Aztán férjem rájött, hogy tele van porral a ventillátor, kitisztította, azóta rendben van:)

Mi ki szoktuk porszívózni a belsejét a gépnek időközönként, ugyanis tele megy pormacskával:D

2010. jan. 1. 14:50
Van egy számítógépem, aminek kb. két hete a grafikus kártyáján ki lett cserélve a kis ventillátor, mert felmondta a szolgálatot. De azóta, egy idő után kikapcsol. Kb egy órára rá, attól függetlenül, hogy éppen netezek, játszok, vagy gépelek. Semmi előjelzés nélkül, csak lekapcsol a gép. Nem tudjátok, hogy mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook