Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki hogyan éli meg, hogy kifejezetten magas? fórum

Ki hogyan éli meg, hogy kifejezetten magas? (beszélgetős fórum)


1 2
okt. 25. 03:17
nem kell szerintem lelki ugye/nagy gondot/csinalni,hogy ki milyen magas.
2023. szept. 21. 22:31
Most látom a fórum régebbi. Régiek irj@k meg hogy azóta sikerült párt találni?
2023. szept. 21. 22:20
175 cm nehezen. Mindig irigyeltem az alacsonyakat. Ők meg engem.
37. Hattori (válaszként erre: 29. - Miss Angel)
2023. szept. 21. 22:04
Én is akkorát veszek fel.
36. SzTomi
2022. máj. 11. 11:39

Hát azt nem tudom, ki hogyan ítéli meg, de szerintem a 191 cm nagyon is magas, még egy fiatal fiúnál is. A KSH felmérése szerint a fiatal fiúknak jelenleg a felső 10%-a éri el a 187 cm-t, a felső 3% pedig a 191 cm-t. Szóval elvileg benne vagyok a felső 3%-ban. És akkor még nem beszéltem arról, hogy Afrikában, vagy Ázsiában, illetve Harmadik világbeli országokban (ahol a Föld népességének 85%-a él), na ott az én magasságommal valószínűleg óriásnak számítanék.


Mellesleg én az alkatom alapján valószínűleg alkalmas lennék modellnek, ugyanis a 191 cm mellett 67 kg vagyok, tehát vékony alkatú fiú. De még a modellügynökségek honlapján is az van a fiú modellek magasságára vonatkozó elvárásnál, hogy legalább 182 cm, de legfeljebb 190 cm legyen. És ez utóbbi minden modellügynökségnél a felső határ.


Fiatalabb koromban nagyon szerettem volna lovagolni, de a szüleim lebeszéltek róla, mert szerintük ahhoz túl magas lennék és hogy egy magas termetű lóra lenne szükségem, arról pedig nagyon nagyot lehet esni. Így végül sajnos nem kezdtem el lovagolni.


Mindezen túl én sajnos tényleg nagyon el vagyok keseredve, mert én mindenhol azt látom, hogy nagyon kevés a magas lány, csak hát nekem ők tetszenek. És tényleg nem tudom, hol tudnék velük ismerkedni. Pedig olyan jó lenne. Sokkal elégedettebb és boldogabb lennék, ebben biztos vagyok.

35. New(l)
2022. máj. 11. 11:21
Sz*rul.🤣
34. Bichi (válaszként erre: 9. - Mr.Right)
2022. máj. 11. 10:37
Hát a 191 cm messze van a kifejezetten magastól, főleg mostanában valahogy sokkal magasabbak a srácok. Az én fiam is ekkora, még a kora is stimmel, sosem volt ebből problémája, szerintem kifejezetten élvezi. Mondjuk ő sosem magasság alapján választotta, hogy ki jön be neki, és ki nem :)
33. SzTomi
2022. máj. 11. 09:28

Sziasztok!


Én egy 191 cm magas fiú vagyok. Alapvetően nagyon is elégedett vagyok vele, szinte csak az előnyeit élvezem. Ugyanakkor a párkeresésnél ez nekem már nagyon hosszú ideje problémát okoz. Az igazság az, hogy nekem mindig is a magas lányok tetszettek. Minél magasabb egy lány, annál jobban tetszik. Nekem leginkább a 180 cm-nél is magasabb lányok tetszenek, sőt igazából engem még az sem zavarna, ha egy lány magasabb lenne nálam. De sajnos nagyon kevés magas lánnyal találkozom és nagyon el vagyok keseredve emiatt. Olvastam a KSH egyik felmérését, miszerint Magyarországon a fiatalok esetében a fiúk átlaga 179 cm, a lányok átlaga pedig 167 cm. Továbbá a statisztika szerint ma már a lányok felső 10%-a 175 cm, vagy felette van, a felső 3% pedig már 180 cm vagy annál is magasabb. Ha ez valóban így van, akkor nem értem, hogy én miért nem találkozom soha ilyen szép magas hölgyekkel? Hol bújkálnak? Lenne bármilyen lehetőségem Budapesten, vagy a környező településeken magas lányokkal ismerkedni? Ha tudtok valamilyen tanácsot adni, azt előre is nagyon köszönöm.

2021. ápr. 12. 19:04

175cm. Én is mindig a legmagasabb voltam az osztályban/csoportban (a lányok között legalábbis). Mindig én tudtam meg először, ha esik.

Egyébként a társkeresésnél éreztem csak hátrányát, mert az evolúciós maradványokat nekem sem sikerült leküzdenem és magasabb partnerre vágyom.

31. Mr.Right (válaszként erre: 30. - Miss Angel)
2021. ápr. 8. 19:56

Azzal egyetértek, hogy a nőknek nincs egyáltalán mitől aggódniuk akkor sem, ha magasak, akkor sem ha extra magasak, és akkor sem, ha alacsonyabbak az átlagnál. Úgy gondolom, hogy a magas nők is nyugodtan járhatnak/járhatnának magassarkúban, nincs semmi szégyellnivaló a magasságukban, sőt!


Aki gondolja, nyugodtan csatlakozzon a Magas emberek klubjába. ;) Nincs semmilyen határ, Mindenkire Rá van bízva, saját belátása szerint. :)

2021. ápr. 8. 18:16

egyébként sztem ez a magasság kérdéssel túl sokat foglalkoznak a nők.Férfiaknál már megértem,ha zavaró,ha alacsony az illető,de egy nőnél???

és ha magas? az is miért zavaró?mondjuk itt nyilván nem a 180+ra gondolok,az női magasságban amugy is ritka

sztem még a 170 is teljesen normális magasságnak számit ,nem túl sok.sőt,ideális.

29. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Mr.Right)
2021. ápr. 8. 18:13

160 centinél csak picit vagyok magasabb és nekem ez tökéletes.Talán azért,mert a végtagjaim elég hosszúak,és alul hosszabb vqgyok,mint felül,ha fordítva lenne,vagy mások lennének az arányok,már nehezebben élném meg

ja,és akkora sarkú cipőt veszek fel,amekkorát akarok,ez tetszik:))))))

2021. ápr. 8. 16:02

Közben megtaláltam a forrást, habár viszonylag elég régi.


A lett hölgyeket összekevertem a litván nőkkel, innen is elnézest Tőlük! :D


[link]

27. gyöngy:) (válaszként erre: 25. - Mr.Right)
2021. ápr. 8. 14:50
Majd fogsz te is, ne keseredjen el senki:)
26. gyöngy:) (válaszként erre: 24. - NomNom)
2021. ápr. 8. 14:48
Biztos vagyok én is, ráadásul nagyon szép, viszik majd, mint a cukrot, csak még nem tudja;)
25. Mr.Right (válaszként erre: 23. - Gyöngy:))
2021. ápr. 8. 14:44
Mi magas férfiak pedig sokszor azért vagyunk elkeseredve, mert egy magas nővel sem találkozunk, amire még a járvány is rátesz egy lapáttal. (Kevesebb közösségi találkozás stb.)
24. NomNom (válaszként erre: 23. - Gyöngy:))
2021. ápr. 8. 14:43
Talál magának párt biztosan, nekem 3 barátnőm is 180 körüli (egyik magasabb is) és mindhárom elkelt már.:)
23. gyöngy:) (válaszként erre: 21. - L.luiselotte)
2021. ápr. 8. 14:37
Sokszor el van keseredve, de mindig biztatom, azért nem olyan vészes ez a 180 cm és szerintem már megáll itt lassan.
22. l.luiselotte (válaszként erre: 21. - L.luiselotte)
2021. ápr. 8. 14:33
Leirtam, hogy hány éves vagyok, fiatalkoromban könnyen találtam magasabb udvarlót. Nem tartom hanyagul magam, van egy kis cipősarkam és jelenleg korosztályomban ( 50 es legeleje ) alig van olyan ffi, aki magasabb. DE a 30 éves fiam cimborái, ha nem is sokkal, de egy 10-12 centivel magasabbak nálam.
21. l.luiselotte (válaszként erre: 20. - Gyöngy:))
2021. ápr. 8. 14:29
Biztosan találni fog.
20. gyöngy:) (válaszként erre: 9. - Mr.Right)
2021. ápr. 8. 14:11
Ilyen magas fiú kellene a lányom mellé is, ő 180 cm, remélem többen vagytok és fog magának találni egy szép, magas fiút:)
19. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 18. - Mr.Right)
2021. ápr. 8. 14:10
Ebben a statisztikában ugye az idősek is benne vannak. A fiataloknál 1-2 centivel már több lehet az átlag.
18. Mr.Right (válaszként erre: 17. - 7af8e3c9a1)
2021. ápr. 8. 14:02

Így van. :)


Jó, hogy hoztad ezt a felmérést, még anno elolvastam, és szerintem teljes mértékben reális. Magyarázatot ad még arra is, hogy a 180+ magasságú nőknek miért okoz gondot a párkeresés, és az átlagos női magasság is abszolút hihető.

Nem emlékszem már sajnos a forrásra, de pár hete olvastam, hogy Európában a holland férfiak, és a litván nők a legmagasabbak.


Mit szóltok ezekhez a felmérésekhez, adatokhoz? Mik a személyes tapasztalataitok?

17. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 16. - Kannanana)
2021. ápr. 8. 13:31

164 cm nem törpe. :)


Átlag körül van.

[link]

2021. ápr. 8. 13:13
Én törpe vagyok, de mindig a magas emberek vonzottak jobban. Első barátom 189 cm volt, én nála 25 cm-rel alacsonyabb. Aztán jött pár "alacsonyabb" férfi 180 cm, 182cm, 186 cm, de ismerkedtem 194 cm-es és 197 cm-es sráccal is. Egyiküknél sem a magasság volt a döntő nem. Barátnőim közül is szinte a legalacsonyabb vagyok, bár azért van még 1-1 160 cm körüli picúr.
15. Mr.Right (válaszként erre: 14. - 7af8e3c9a1)
2021. ápr. 8. 13:08
Az esetembem a magasabb nő sem lenne kizáró ok, ha Neki megfelel, de megmondom őszintén - habár sokat tömegközlekedek sok helyen - legfeljebb egy-két alkalommal találkoztam magasabb hölggyel.
14. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 11. - Mr.Right)
2021. ápr. 8. 09:32
Csak megerősíteni tudom. 186cm vagyok és mindig az alacsony nők tetszettek jobban. Persze nem kizárt a magas sem, de nálam magasabb ne legyen. :)
13. Mr.Right (válaszként erre: 12. - NomNom)
2021. ápr. 8. 09:18
Én is sok helyen olvasom, hogy mennyi magas hölgy van, akik kellemetlenül érzik magukat, mert nem találkoznak magas férfiakkal. :D Nos, én is nagyon régóta várom a találkozást velük, mert valahogy mindig elbújnak. :D
12. NomNom (válaszként erre: 11. - Mr.Right)
2021. ápr. 8. 09:03

Ja értem, ok nem gond, én meg fáradt vagyok és könnyen értek félre dolgokat...:D

Nekem meg az érdekes, hogy mindig azt gondoltam a magyar férfiak egész magasak, aztán a magas barátnőimtől mindig azt hallottam, hogy de nehéz olyat találni aki legalább akkora mint ők (és akkor még magas sarkút fel sem mernek venni).

11. Mr.Right (válaszként erre: 10. - NomNom)
2021. ápr. 8. 08:59
Ne haragudj, az "érdekessel" senkit sem akartam megbántani, sőt, nekem is volt sokkal alacsonyabb barátnőm régebben, csak úgy gondolom, tendencia, hogy az alacsonyabb nők sokkal jobban bejönnek a magas férfiaknak, inkább erre értettem az "érdekeset." Ez alól vagyok kivétel.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook