Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki tart velem, hétfőtől folyadéknapot tartok, utána meg diéta. fórum

Ki tart velem, hétfőtől folyadéknapot tartok, utána meg diéta. (beszélgetős fórum)


2014. máj. 23. 09:03

Mára tervezek folyadék-napot.

Elvileg csak vizet, de van paradicsom-ital, rostos gyümilé, és ha minden kötél szakad azért van egy kis karfiol leves + tökfőzelék, de ha nagyon kiakadok, főzök 1-2 tojást.

Szóval semmi olyat, amitől terhelődik a gyomor, és minél több olyat, amely elősegíti a fokozottabb kiürülést.

Kíváncsi vagyok, mi jön össze ebből.

2012. jan. 12. 08:34
kicsi tányérból eszem és így soknak tűnik
2012. jan. 11. 08:47
kalóriát számolom és sok mozgás
2012. jan. 9. 13:47

Én ma elkezdtem már a diétát. :)

reggelire ettem 2 almát, ebédre 2 szelet sajtból csináltam sajtcsipszet, azt ettem. Vacsira pedig majd egy szelet sajtból csinálom.

Viszont a levest elhagytam. remélem nem lesz baj.


Az egyik honlapon azt írják, a gyümik helyett lehet magvakat is enni, egyiken pedig azt, h nem. Te fogsz enni?

2012. jan. 9. 13:39
még bírom a folyadék napot,sok sok tea.
7. zsuzsi anya (válaszként erre: 6. - 1d97508455)
2012. jan. 8. 06:48
szia holnaptól méregtelenítek,sok sok folyadékot iszom egy vagy két nap.utána meg a kilencven napos diétát.én már egy szer végig csináltam és le sdtam , és még utána is diétáztam egy év alatt 30kg mot.jó most nem kell annyit fogynom de remélem most is sikerül
2012. jan. 7. 14:39

Én benne lennék, már nagyon rám férne egy kis mínusz. Terhességem alatt felszedtem 20 kilót, abból még van 10. :)

Írhatnál valami bővebbet az elhatározásodról, hátha kedvet kapok. :)

2012. jan. 7. 14:08
a tea nem cukorral iszom,és fokozatosan veszem el magamtól az ennivalót,nagyon izgulok remélem sikerül majd minden nap be számolok részletesen mindent bele csajok
4. Pici Manócska (válaszként erre: 2. - Zsuzsi anya)
2012. jan. 7. 10:59
de ügye a gyümitea nem cukorral van???
2012. jan. 6. 08:18
szia.Folyadéknappal kezded és utána fokozatosan kevesebbet eszel?Pontosan hogy képzeled el a fogyit?Mozgás?
2012. jan. 6. 08:06
fokózatosan veszem el az ennivalót,sok gyümitea
2012. jan. 6. 07:58
osszuk meg egymással a tapasztalatokat, hogy könnyebb legyen a fogyás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook