Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki tart velem az őszi fogyókúrában? :) Egyedül nehéz... fórum

Ki tart velem az őszi fogyókúrában? :) Egyedül nehéz... (beszélgetős fórum)


17. moncsicsi83 (válaszként erre: 16. - 9430208419)
2009. szept. 27. 10:44
Az tény, hogy a zöldség jobb fogyókúrára, mert abban nincs sok cukor. A fene tudja. Én már ezer éve nem ettem répát nyersen. Lehet ki kellene próbálni?
16. 9430208419 (válaszként erre: 15. - Moncsicsi83)
2009. szept. 20. 19:48

:D hát én is tömöm a búrám állandóan,, alma, szőlő, banán...

nem is azért eszem, mert hű de egészséges.... hanem mert finommmm! :D A répát és kg számra tömöm! :D meg az uborkát! :D

Lehet akkor nem kéne sok gyümit enni... :S

15. moncsicsi83 (válaszként erre: 14. - 9430208419)
2009. szept. 20. 16:03

Pont most akartam kivenni a fórumot a kedvenceim közül, de akkor még maradok :)


Örülök, hogy próbálkozol az ivással. A gyümölcsevés, meg főleg a zöldségevés nem hízlal. Habár most olvastam valahol a napokban, hogy naponta 30 kdg friss gyümölcsöt lehet enni anélkül, hogy hízlalna. Hm... :) Én néha 1-2 kg-ot benyomok az idény gyümiből :)

2009. szept. 20. 11:52

Szia!!! :D

jahjjj nem ! követem az ötleted az iszogatással kapcsolatban! :) bár így is van, hogy elfelejtem!!! :(

a fogyin meg rajta vagyok! muszáj!!!

nem lehet több kifogás! Almát és répát eszem ha megéhezek két étkezés között, az már csak nem hízlal! :D

2009. szept. 20. 01:00
Látom itt meg is akadt a fórum :D
12. moncsicsi83 (válaszként erre: 9. - 9430208419)
2009. szept. 15. 08:04
próbáld meg azt csinálni -vízivás terén-, hogy mindig iszol egy pohár vizet, vagy pár kortyot, még akkor is, ha nem vagy szomjas. Én ezt csinálom és bejön. A napi 2-2.5 liter lecsúszik :)
2009. szept. 13. 08:45
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!!!!!!! :)))
10. Camella (válaszként erre: 9. - 9430208419)
2009. szept. 13. 00:55

Szia!


Mindent elfogok tőle kérni..Nem itt él. úgy hogy e-mail ban fogja elküldeni nekem. Amikor megkaptam, lefogom írni neked-

2009. szept. 12. 09:29

Jó reggelt!

Igen, dokihoz mindenképen akarok menni, mert amúgy is itt az ideje! :)

Camella!!! :D Huuu ha megtennéd, hogy elkéred tőle az a fogyis menüt.... :))) hát nagyon megköszönném!

mert tényleg nem eszem sokat..

az viszont tény és való, hogy nagyon keveset iszom, próbálok rá odafigyelni, hogy sok víz... de mivel nem érzem, hogy szomjas lennék... sokszor elfelejtem..

van amikor egész nap jó ha fél liter vizet megiszom.. s az nagyon kevés... :(

na, most megpróbálok figyelni rá! ki is készítek egy üveg ásványvizet, ami 2 liter, annyi kell egy nap. Judit, nem nagyon iszom üdítőt,, néha egy pohár cola.. de ennyi...

s még is dagadok... :(

8. Camella (válaszként erre: 3. - 9430208419)
2009. szept. 11. 21:34

Szia!


A sogornőm is hasonló problémákkal küzdött. Fogamzás gátlok..Amikor meg össze-vissza jött meg neki a menszesze akkor kapott egy hormon kúrát..Amitől néhány hónap alatt 30 kg felszedett..

Elment egy másik dokihoz aki, felfüggesztette a hormon kezelést és valami tisztító kurát írt elő neki, és egy alacsony hormon tartalmú fogamzás gátlót Plussz egy nagyon hatékony diétát, amitől nem hal éhen:)Egy év alatt lefogyott..

Ha gondolod elkérem tőle fogyókúrás menüét.

7. fd8e423e9e (válaszként erre: 6. - Fd8e423e9e)
2009. szept. 11. 19:47
Vagyis, hogy derítsék ki mi lehet a probléma!:) elírtam.
6. fd8e423e9e (válaszként erre: 5. - 9430208419)
2009. szept. 11. 19:47

Próbáld meg elérni, hogy ne derítsék ki mi lehet a probléma, de természetes módokat kövessetek, újabb hormongyógyszereket csak végső esetben szedj.

Fogyáshoz:

- minél többet mozogj (izzadj!), a mozgás már eleve erősíti az immunrendszert és a hormonrendszert

- írd, hogy mennyit eszel és iszol (!) pl. az üdítőkben rengeteg a kalória, ezeket felejtsd el, azzal, hogy írod mit eszel és iszol sok-sok rejtett kalóriára fény derül majd

- egyél kevesebb húsfélét, több halat, és teljes kiőrlésű pékárút, a nassolást próbáld meg beszüntetni, minél több zöldség és gyümölcsöt egyél, és ásványvizet igyál (a vízben is sok a hormon), tejterméket egyél de light sajtot, joghurtot

- próbáld ki az aviva tornát (hormonrendszert szabályozza)

- egyél búzacsírát ez természetesen szabályozza a hormonrendszert

- a vitaminpótlás fontos, ezeket tabletták helyett próbáld meg a változatos étkezéssel biztosítani (a vitamintabletták fokozzák az étvágyat)

- az lebegjen a szemed előtt, hogy mindene egyes falat, amit megeszel hasznos legyen a szervezeted számára!

- kipróbáltam aloe vera-s termékeket is, ezek is segítettek, de én speciálisan a folyamatos vérzésre miatt kezdtem el szedni

2009. szept. 11. 19:32

Nem még nem voltam dokinál.. jövő héten megyek.

Már bejelentkeztem.

A mensim is össze-visza.. :(((

4. fd8e423e9e (válaszként erre: 3. - 9430208419)
2009. szept. 11. 19:26
Voltál dokinál? Mit mondanak? Menszeszed van normálisan?
2009. szept. 11. 19:21

Szia!

jajjj... nagyon jó lenne ha tudnál segíteni!

nem akarok 200 kg lenni!!! :S

s wáááááááá a régi cuccaim... na azokat felejthetem el,, mind a szekrényben pihen... ami meg nem, s még rámjön... az is úgy áll rajtam... siralom... :(

2009. szept. 11. 18:50
Szia! Írtad, hogy gondjaid vannak a hormonrendszereddel a fogamzásgátló miatt. Ha gondolod, talán tudok segíteni, én is egy komoly gyógyulási folyamaton megyek keresztül, fogyókúrástól, életmódváltástól, szemléletváltástól, szóval mindenestől.
2009. szept. 11. 18:23
Csajszik!! Segítsetek nekem! és segítsünk egymásnak! :) Adjunk erőt!!! :)) Mert egyedül elkezdeni nehéz....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook