Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki szokta karácsony előtt 2-3 nappal feldíszíteni a fenyőfát? fórum

Ki szokta karácsony előtt 2-3 nappal feldíszíteni a fenyőfát? (beszélgetős fórum)

2009. dec. 21. 18:17
23, vagy 24-én díszítek, attól függ, hogy jönnek-e vendégek, vagy a sütés-főzést mikorra időzítem.
15. 37d1ef4390 (válaszként erre: 1. - Ani2)
2009. dec. 21. 16:24
Általában 24-én díszítjük,de az idén már ma feldíszítettem.
14. HViki
2009. dec. 21. 13:08

Amig a gyerekek kicsik voltak 23-án éjszaka díszítettem a fát, és reggel jött meg a jézuska.

Mióta nagyobbak együtt díszítjük 24-én.

Imádom a fa díszítést, nálunk ez több órán át eltart, mert teleaggatjuk a fát. Ajándékozás után, meg közös játék.

Én inkább a sütés-főzést intézem el korábban, hogy 24-e csak erről szóljon.

13. manul
2009. dec. 21. 11:31
Én általában 23.-án díszítem,de szerintem idén holnap kerül rá sor!Megbolondított a hó!:D
2009. dec. 21. 10:35
Mi is hamarabb díszítjuk,ma felállítjuk a szép nagy műfenyőnket,és kezdődhet a díszítés!
2009. dec. 21. 10:32
Mi 23-án délután/este szoktunk díszíteni, de csak 24-én délután jön a Jézuska
2009. dec. 21. 08:22

Elvileg ma akartuk, de sajnos csak holnap díszítjük fel a (mű)fát. Mindig hamarabb szoktuk, mint 24.-e. Akkor már csilivili hangulat van, nem munka. Csak a főzés egy része marad arra a napra :-)

Áldott békés karácsonyt mindenkinek!!!!!!

2009. dec. 21. 08:21

Már nálunk is áll a fa. Így legalább nem kapkodunk a díszítésével, s nyugodtabban tudok sütni-főzni. Az ajándékok még váratnak minket kicsit.


Békés és áldott karácsonyt Mindenkinek!♥♥♥

2009. dec. 21. 08:15

Mi 23.-án mikor már alszik a pici, állítjuk fel a fát, és csak az égősort tesszük fel. Másnap délelőtt díszités, utána meg megyünk nagyszülőkhöz. Előtte ajándék odacsempészés. Este mikor jövünk vissza, meg ajándékozás.


Mindenkinek Boldog Karácsonyt:-)

2009. dec. 21. 08:01
Nálunk már áll a fa teljes pompájában.
2009. dec. 21. 07:54

Nekem gyerekkoromban 24-én este volt a fa és alatta az ajándékok:)a szüleim ugy oldották meg hogy nem láttam amikor diszitették.

Most,hogy én is anya vagyok igy csináltam 2 évvel ezelöttig amikor a fiammal ketten díszitettük 24-én délelőtt és este jött az ajándékozás.

Tavaly a párommal és a fiammal hármasban történt a díszités.Idén is igy lesz.

Ma csomagolom be mindkettejük ajándékát mert ma nem látják:)))

Nekem még igy 28 évesen is jól esik a karácsony varázsa és békéje!!

Boldog és Áldott Karácsonyt Mindenkinek♥♥

2009. dec. 21. 07:16
Mi nem szoktuk, de tegnap este 20én feldíszítettük a fát. Az ünnepeket 24ét kivéve nem itthon töltjük, tehát a gyerkőcök had örüljenek itthon is a fának...:-)
2009. dec. 21. 07:08

Eddig nem szoktuk,

de most vettünk egy műfát, mivel gyerek korú már nincs a családban és nem kell miattunk kivágni egy édes-szép és még kiskorú fenyőcskét,

így vasárnap délután félig feldíszítettük a fát, és beállítottuk az egyik sarokba, majd ma este folytatjuk.

Elhatároztuk nem hagyjuk ezentúl szentnapra, mert van akkor elég dolog éppen :DDD


böldog és áldott karácsonyt minden betérőnek :D

2009. dec. 21. 06:57

Nekem, amióta van a párom és a gyerekek. Azóta 23-án éjjel feldíszitjük a párommal a fát és alá rakjuk az ajándékokat. Igy 24-dike reggel megtalálják az ajándékokat.

De most, hogy a párom dolgozik 23-24-én is igy 24 ájjel diszitjük a fát alá ajándékok és 25-dike reggel megtalálás. Öröm és újjongás egész nap.

2009. dec. 21. 06:41
Mi rendszerint így szoktunk tenni, sőt az ajándékozás egy-két nappal a szokásos előtt van. Ugyanis 24-én az egész család együtt karácsonyozik, és évekkel ezelőtt azért vezettük ezt be, hogy a gyerekek ne egy napon kapjanak meg minden ajándékot, így tovább tudnak örülni neki!
1. Ani2
2009. dec. 21. 06:21
Ki szokta karácsony előtt 2-3 nappal feldíszíteni a fenyőfát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook