Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki szeretne velem 10 kilót fogyni? fórum

Ki szeretne velem 10 kilót fogyni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. máj. 4. 12:16

Sziasztok!

Nekem is 10 kg kellene még, eddig 15 lement de leginkább a koplalással. Mostanában pedig egyhelyben állnak a kilók nem is nagyon diétázom d most egy nagy hajrában le kellene adni azt a 10est:)


Kinek milyen módszere van? Nem akarok megint koplalni :(

2009. máj. 4. 11:54
1 óra után vissza jövök és én is írok néhány tanácsot, majd jövök!!!
2009. máj. 4. 11:35
évek óta megtapasztaltam, hogy nincs általános módszer a fogyásra, minden ember más, ezért egyéni módszert kell kialakítani, az egyiknek ez jön be a másiknak más. Mindenkép valamilyen testmozgást ajánlanék illetve az étrend módosítást, én legalább is ezt teszem...
11. Tina82
2009. máj. 4. 11:34

Sziasztok! Hajrá nektek, én már 18 kilót leadtam, nekem még 35 kell, hogy lemenjen, én a 90 naposat csinálom és mozgok!

Ti hogy csináljátok? Könyörgök, ne koplaljatok!!!!! Az csak rosszabb!!!!!!!

2009. máj. 4. 11:32
én is ezt remélem. Nekem ez még új dolog, hisz soha nem volt problémám a súlyommal, sajnos 33évesen tudatosítottam, amit eddig nem értettem, hogy hogy nem tud lefogyni annyi túlsúlyos ember?! Hát most a saját bőrömön tapasztalhatom, miért nem. Valószinű ez kellett, hogy megértsem.
2009. máj. 4. 11:28

Én úgy gondoltam hogy egy tisztítókúrával kezdek, mert nagyon érzem hogy rám fér....de aztán hogy hogyan tovább?

Ti hogy csináljátok?

2009. máj. 4. 11:23
Nekem van bevált módszerem viszont szükségem van egy kis támogatásra és biztatásra amit csak sorstársak tudnak igazán nyújtani mert ők is ugyan úgy küzdenek és tudják mivel jár egy fogyókúra.Remélem bennetek fogyitársra találtam!!!
2009. máj. 4. 11:07

Sziasztok látom már többen is csatlakoznátok , ennek örülök!!!

Közben főzök ezért írok később egy kicsit.

6. shebelle (válaszként erre: 5. - Zsanzi88)
2009. máj. 4. 11:06
a személyi edzőt tudom ajánlani én is, egyszer már kipróbáltam, s bejött, igazán fitt voltam abban az időszakban. sajnos ezt most nem tudom "alkalmazni", ahol most élek nincs semmi..., de ez nem is lenne baj, inkább a lustaság illetve a falánkság az ellenség most. De talán veletek könnyebb lesz...
2009. máj. 4. 11:00

Szia!

Régen koplalással fogytam le 96-ról-61-re , de az ki készítette a szervezetemet.

Most viszont el mentem egy személyi edzőhöz aki készített nekem étrendet sok jó tanácsot adott és mutatott olyan gyakorlátokat amit otthon is tudok végezni és hatásosak.

4. xxLady (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2009. máj. 4. 10:56

Van kedvem.. vagyis ez túlzás, a muszáj rávesz :D. Most épp Atkinst nyomok, most kezdem a harmadik hetet eddig négy kilót fogytam, még legalább tízet kellene júliusig.


Ti mivel próbáljátok a kitűzött célt elérni?

2009. máj. 4. 10:55
sziasztok, szívesen csatlakoznék..., most 57vagyok, 48-ról hiztam fel(ez számomra az ideális), bár már lement 2kg, csak annyival hogy estére csak salátát vagy gyümölcsöt ettem, ja és csak reggel vagy max 1o óráig ettem kenyeret.Viszont már egy hónapja, szóval mátol beiktatok egy kis mozgást is..., elégedett lennék 50kg-mal is.
2009. máj. 4. 10:48

Szia!

Én szívesen csatlakozom, 5 hós a babám és van mit leadnom.

Az "éhezés" nem jött be, de nem igazán tudom hogy kezdjek hozzá egy komoly fogyihoz:(

Én most 87 vagyok, de anno 69 voltam:(Most megelégednék 72-74 kg-val is!

2009. máj. 4. 10:45

Sziasztok!!!

92 kilóról le fogytam 79-re, de még mindig szeretnék 10 kilót fogyni nincs kedvetek csatlakozni hozzám??? Együtt könnyebb!!!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook