Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki mit tud a barátcserje kapszuláról?Mire jó pontosan?Mik a tapasztalatok? fórum

Ki mit tud a barátcserje kapszuláról?Mire jó pontosan?Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
48. T.Orsa
2008. jún. 5. 19:53
Drukkolok,hogy ne jöjjön meg!Legalább neked legyen szerencséd!
47. f848559bc2 (válaszként erre: 46. - T.Orsa)
2008. jún. 5. 18:36

oksi:)

Várok aztán ha hétvégéig semmi akkor elmegyek dokihoz amugy is készültem és majd max ott kiderül ha van valaki oda bennt:))

De kezdem ugy érezni most már h megjön...

46. T.Orsa
2008. jún. 5. 16:10
Fel a fejjel,ne bánkódj!Nekem is mindig azt mondják,hogy a negatív teszt nem biztos eredmény.
45. f848559bc2 (válaszként erre: 44. - T.Orsa)
2008. jún. 5. 14:18

Oksi igazad van én is így gondolom!

Majd írd meg a fejleményeket.Teszteltem délután sajnos negatív lett kicsit le is törtem de összeszedtem magam és nem bánkódok.Viszont ma erős testápolós folyásom van és ismét gyakran járok pisilni...

44. T.Orsa (válaszként erre: 43. - F848559bc2)
2008. jún. 5. 14:09
Amíg nem próbálod ki,nem tudhatod,milyen hatással van.Szerintem is többen vannak,akiknek használt!Szerintem mindenképp várd ki,amíg elmúlik a mensid.Este veszek be egy szemet,és ha újra barnázgatni kezdek,akkor abbahagyom.
43. f848559bc2 (válaszként erre: 42. - T.Orsa)
2008. jún. 5. 13:51

Oksi akkor ezt veszem...

Azt már hallottam én is h sokaknál ez jelentkezik h barnázgatás meg ilyenek de ez nem baj??most akkor ha nekem megjön várjam ki még elmúlik és ugy kezdjem el??egy kicsit félek is elkezdeni egyik ismerősöm megijesztett h még jobban összezavarja a dolgaimat de viszont többen vannak azon az oldalon akiknél ez bevállt és rendbe rakta a cilust.

42. T.Orsa
2008. jún. 5. 08:05

Zafír barátcserje.Többen is ezt szedik innen.

Én akkor kezdtem el szedni,amikor a mensim utolsó napján tartottam,és aztán még 3 napig barnázgattam.Gondoltam arra is,hogy a barátcserjétől.Tegnap nem vettem be belőle,és most már a barna is teljesen elmúlt.Mától újra szedem majd.

Jó fura íze,és szaga van,majd meglátod:-)

2008. jún. 5. 07:29

Még valami ORSI:)

Te milyen barátcserjét szedsz mi apontos neve??

Mert azt hallottam h többféle is van vagy rosszul tájékoztattak!?

40. f848559bc2 (válaszként erre: 39. - T.Orsa)
2008. jún. 5. 07:23

nem gondolnám h baba de azért optimista vagyok és reménykedek..de sztem csak megint késik úgy magától:((((

Ma megveszem a barátcserjét azért és ha időközben megjön akkor sem leszek szomorú mert egy ujabb hónap új dolgokal és talán hatásos dolgokkal:))barátcserje torna...reméljük..Kösyke h szorítasz aranyos vagy..

Veled mizu??Barátcserjét szeded??

39. T.Orsa
2008. jún. 4. 19:49

Háát,kétesélyes a dolog,tudod.Lehet az is,hogy babás vagy,de ebbe ne éld bele magad,mert nagy csalódás lesz.

Szerintem várj még pár napot,és ha még mindig semmi,csinálj egy tesztet.(drukkolok,hogy ne jöjjön meg a baba miatt!!)

38. f848559bc2 (válaszként erre: 37. - T.Orsa)
2008. jún. 4. 19:06

28napra.

Még ma sem jött meg...Nem tudom mit gondoljak de inkább azt h megint ki akar velem babrálni az egés zhavi bajom és megint el fog húzodni pedig azt nagyon nem szeretném...Ma nem pisiltem annyit mint az előző két napban de a melleim még mindig nagyon érzékenyek meg kicsit a derekam fáj ennyi..

37. T.Orsa
2008. jún. 3. 21:14
Múlt ciklusba hány napra jött meg?
2008. jún. 3. 21:00
Hát mi lassan egy éve már...ma sem jött meg még...31napom..
35. T.Orsa (válaszként erre: 34. - F848559bc2)
2008. jún. 2. 21:25

Gyors leszek csak,bocsi,sietek.

Igen,férjnél vagyok tavaly május óta,és tavaly júliusban hagytam abba a fogamzásgátlót.Ti mióta?

34. f848559bc2 (válaszként erre: 33. - T.Orsa)
2008. jún. 2. 20:33

Kozmetikus húú az tök jó szakma lehet én nekem sokáig az volt a vágyam h az leszek majd egyszer de pont ezek miatt amitt te is írtál lembeszéltek róla mert nem érte volna meg nagyon.Igen ismerős a másik dolgo is amit írsz én a Győr Árkád Adidasban dolgoztam üzletvezeő helyettesként és ott is hasonló volt a helyzet h forgalom hiánya miatt a dolgozók voltak a hibásak,nálunk sok volt a leltárhiány és azt mi fizettük dolgozók de az ilyen havi szinten 15-20ezer ft-ra jött ki fejenként és 6an voltunk szóval belefáradta.Sok volt a napi 11óra kevés volt a szabadnap még kevesebb a szabad hétvége,aztán elegem lett és eljöttem júniusban.Aztán kicsi pihi volt tanugattam a német nyelvet mivel a párom egy holland cégnél dolgozik az anyukája szintén és próbálták nekem a helyet kialakítani de ahhoz kellett a nyelv is és szeptemberben elkezdtem ott dolgozgatni mint adminisztrátor aztán eleinte csak iylen 4-6órás állmnyban voltam és küldtek továbbképzésekre és annyira beválltam h rám bíztak egy komolyabb feladatot is már a végén még pedig minőség -biztosító ellenőr lett belőlem,és már rendes 8órában dolgozok december óta.Ugyhogy egy kis segítséggel nagyon jó helyem lett ezt elmondhatom magamról aminek nagyon örülök.Amugy a hivatalos szakmám kereskedelem és marketing ügyintéző,csak hát ezzel a szakmával protekció nélkül nagyon nehéz lenne érvényesülni max én is csak üzletekben tudnék dolgozni amiből köszönöm szépen elég volt.

És mióta is próbálkoztok már a babócával??Te férjnél vagy igaz??

33. T.Orsa
2008. jún. 2. 17:41

Nem kérdezted még:-)

Dolgoztam kozmetikusként,de vállalkozónak nem érte meg(rezsi,bérleti díj,tb).Aztán választottam a biztos havi keresetet,és az Arrabonában az első emeleten vezettem az ékszerboltot.Áprilissal megszűnt (vagyis átvette más cég),azóta itthon pihizek,épp munkanélkülin vagyok.Belefáradtam,se szabadnap,se szabadság,én voltam a hibás azért,hogy nincs forgalom stb.Sok volt.Most jól érzem magam így,nem sürgetem az újabb munkát:-)

Te is mesélsz magadról?:-)

32. f848559bc2 (válaszként erre: 31. - T.Orsa)
2008. jún. 2. 17:31

Hát én egyszer próbáltam ovu tesztet de akkor még nagyon kezdő voltam ebben a témában és sztem rossz időben használtam őket..mindig egy csíkot mutatott..De aztán azóta sem semmi ilyet felesleges pénz kidobásnak tartom.Meg csak stresszelném magam vele.Most ebben bízok nagyon h elkezdem a barátcserjét a tornát és jönni fog a babóca.Már annyira jó lenne...

Lehet h már kérdeztem csak nem emlkészek rá ha igen akkor bocsi,mivel foglalkozol??

31. T.Orsa (válaszként erre: 30. - F848559bc2)
2008. jún. 2. 17:20

Oké:-)) aranyos vagy!:-)


Nálunk volt már olyan,hogy elfelejtettem hőmérőzni,és rám szólt a férjem,hogy :hőmérőőő:-)


De ez az egy dolog,amit bevetek,ovu tesztet,meg mikroszkópot nem használok.Én sztem abba hülyülnék bele,ha még az is lenne.

30. f848559bc2 (válaszként erre: 29. - T.Orsa)
2008. jún. 2. 14:54

Nme tudom nekem is miért ilyen össze vissza..nem értem.De nagyon bízok benne h rendeződik most már.Bár ma még eddig nem jött meg..de bízok benne h nem fog nagyon elhúzodni...

Na ugy néz ki egyik hoxás csajszika elküldi nekem a tornát annyira aranyos mert kértem tőle h írja ki nekem de annyira butus vagyok mert arra nem is gondoltam h ez eredeti dvd és h azt nem lehet átírni.És annyira kedves h azt írta h elküldi nekem azt ami neki meg van és tegyek egy próbát neki segített.Anynira jó h vannak ilyen jó emberek akik kedvesek és segítőkészek.Viszont közbe van egy barinőm akinek időközben átírták ezt a dvdt valamilyen formában és ha azt elküldi nekem akkor én továbbíttom neked azt és akkor meg lesz neked is nekem is és kipróbálhatjuk:)Oksi??Hőmérőzést most ebben a hónapban nem figyeltem nem akarom stresszelni magam nagyon és kicsit próbálom a gondolataimat elterelni és nálam a hőmérőzés az annyira megzavart h a végére teljesen behülyültem már minden egyes emlekedésnél leesésénél kétségbe voltam esve így a párom kiakadt és elrakta a hőmérőt előlem..:(:)

29. T.Orsa
2008. jún. 2. 10:58
Egyébként januártól nekem is nagyon rendszertelen a mensim.Csak tudnám,hogy mitől.Mert a pco volt előtte is,de régebben mégis tartotta magát a 28-30naphoz.Az a baj,hogy így a peteérésünk is kiszámíthatatlan.Talán a hőmérőzés segít.
28. f848559bc2 (válaszként erre: 27. - T.Orsa)
2008. jún. 1. 20:53
Igen nekem ez a fő ok remélem h sikerül ezt rendszerezni majd vele..
27. T.Orsa
2008. jún. 1. 20:51
Neked is elég rendszertelen a mensid,ha jól emlékszem..a barátcserjétől majd biztos be fog állni rendesen,sokan ezt mondják.
26. f848559bc2 (válaszként erre: 25. - T.Orsa)
2008. jún. 1. 20:42

Igazán nincs mit.Azért vagyunk h segítsünk egymásnak:)Mizujs?

Én izgatottam várom mikor jelentkezik a mensim ma tartok a 29.napomnál eddig még nem jött meg remélem nem fog elhúzodni nagyon annyira szeretném ha végre beállna ez lenne akkor a 3.hónap már és az tök jó lenne és kezdeném is a barátcserjét:)

25. T.Orsa (válaszként erre: 24. - F848559bc2)
2008. jún. 1. 20:37
köszi előre is:-)
24. f848559bc2 (válaszként erre: 20. - T.Orsa)
2008. jún. 1. 20:32
Oksi ha meg lesz akkor majd ugy is szólok és persze h elküldöm neked is:)
23. f848559bc2 (válaszként erre: 21. - Szeditke28)
2008. jún. 1. 20:31
Köszike az infót:)reméljük hatásos lesz!
22. T.Orsa
2008. jún. 1. 19:16
Köszi szeditke:-) remélem nálunk is jó hatással lesz.
2008. jún. 1. 17:34
Barátcserje, javítja a ciklust, előrébb hozhatja a peteérést, ha túl hátul van, jó termékeny nyálkát csinál, és termékenyebbé teszi a nőt. Én ennyi infot tudok róla és használtam is.
20. T.Orsa
2008. jún. 1. 17:11
Ha sikerül megszerezned,megköszönném,ha elküldenéd nekem is.Legalább ezért szerettem volna elmenni szombaton az arwen tornára,hogy a dvd-t megveszem,de sajna nem jött össze.
19. f848559bc2 (válaszként erre: 18. - T.Orsa)
2008. jún. 1. 16:39
A PCO-ra sztem mindenképpen ki kellenne próbálnod ezt az arwen tornát.Annyira sokan mondják h segített nekik ebben a betegségben.Én most megpróbálom egyik hoxás csajszitól ekérni vagyis megkérni h írja ki nekem és küldje el nekem ha gondolod akkor tovább küldöm neked is egy próbát mindenképp megérne.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook