Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki mit tud a barátcserje kapszuláról?Mire jó pontosan?Mik a tapasztalatok? fórum

Ki mit tud a barátcserje kapszuláról?Mire jó pontosan?Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
18. T.Orsa
2008. máj. 31. 22:15
Ezt még nem tudom,kb 2hét múlva lesz meg a hormoneredményem..meg ott van a PCO,mert az nem gyógyítható.
17. f848559bc2 (válaszként erre: 16. - T.Orsa)
2008. máj. 31. 21:58

Hát mellékhatás ne is legyen csak is egy hatás legyen az pedig a babóca :)))

Na hát az jó,nálunk is itt az utcában egy fiatala párocska már 2éve küszködtek és már végig jártak mindent mondták h már csak a lombik segíthet és most meg terhes a csaj csak ugy spontán ő is..remélem most már mi is sorra kerülünk:))Amugy nálad most ugy minden rendben van??

16. T.Orsa
2008. máj. 31. 21:54

Még nem érzek semmi mellékhatást:-))


Képzeld,most 2ismimnél is összejött spontán a baba,és úgy,hogy mindkettőnek azt mondták,nincs esélyük,csak a lombik,és a műtét.Jó,mi?

15. f848559bc2 (válaszként erre: 14. - T.Orsa)
2008. máj. 31. 21:48
Én még nem vettem meg majd hétfőn akarom beszerezni bízok benne h időben meg is fog jönni ma vagyok a 28.napomnál remélem nem nagyon húzodik el.És akkor én is minél előbb el akarom kezdeni a barátcserjét.Na és valami mellékhatás vagy valami különleges érzést vettél már észre így kemény 2nap után:)??
14. T.Orsa
2008. máj. 31. 17:49

Szia!

Nem voltam én se.

Vettem barátcserjét,és már szedem is 2napja!Te vettél már?

13. f848559bc2 (válaszként erre: 12. - T.Orsa)
2008. máj. 31. 16:58

Szióka!

Na voltál a tornán??Én nem mentem el nem igazán értem rá meg ettől a melegtől kicsit tartottam is..És amugy mizujs??

12. T.Orsa
2008. máj. 30. 07:30
Igen dvd van róla.szerintem majd lehet ott venni.Meg úgy képzelem,hogy betanítják a mozdulatokat..De amúgy nem tudom mi lesz,még én se tudom,hogy megyek e.
11. f848559bc2 (válaszként erre: 10. - T.Orsa)
2008. máj. 29. 21:56
Kösy az infót..hát egyszeri alkalom nem tudom megéri e...ha még többször lenne akkor okés de most egyszer nem jelent semmit vagy nem tudom lehet elmagyarázzák csak h mi hogyan miképp és vegyék meg a dvdt és ennyi...gondolom én...
10. T.Orsa
2008. máj. 29. 16:30
www.arwen.hu-asszem itt írnak róla.Ha minden igaz,vmi Cuha utcai óvoda tornaterméban lesz 10-12óráig.Egyszeri alkalom.
9. f848559bc2 (válaszként erre: 8. - T.Orsa)
2008. máj. 29. 15:21
Komlyan??és hol lesz??hallottam róla de csak jót..és ki is akartam próbálni egyik barinőm igérte a cdt h majd elküldi nekem csak szegénykének bennt ragadt a dvdben és azóta se tudta kiszedni..és aztán igy abba maradtv az h kipróbálom...de ha most lesz győrben lehet h elmennék rá.
2008. máj. 29. 14:39
Szombaton lesz itt Győrben Arwen torna.Hallottál már róla?Állítólag az is jó sok dologra.
7. f848559bc2 (válaszként erre: 6. - T.Orsa)
2008. máj. 29. 13:46

Azért még ne add fel és reménykedj:))tudod a remény hal meg utoljára:))))

Így legyen szedjük és jöjjön a baby:))jjj de jó lenne..akkor azt hiszem rendezhetnénk egy baba mama klubot közel vagyunk ugyis egymáshoz:)))

2008. máj. 29. 13:38

Ez a 34. napom,mensi még nincs,de valószínű,csak késik valamiért..

Elkezdjük szedni a barátcserjét,és mindkettőnknek összejön majd a baba!!:-)

5. f848559bc2 (válaszként erre: 4. - T.Orsa)
2008. máj. 29. 13:32

Hát sajnos még nálunk sincs semmi..de már annak örülökah a mensim megjön ha nem is napra pontosan de megjön és nem kell semmilyen gyógyszer hozzá...bízok benne h most is megjön...és akkor azért már 3hónapja rendben lesz és ennyi idő alatt csak rendeződött oda bennt minden:)de már nagyon jó lenne...

Még nem költöztünk be de amugy már lakható:)a konyhabutort csinálják de aki csinálja az most elment nyaralni ugyhogy még van idő..aztán még kell vennünk ülögarniturát meg ilyen kisebb kütyüket..aztán lassacskán már költözhetünk is..csak annyira sok a dolgunk sokat dolgozunk és soha semmire sincs idő..még egymásra sem sokszor..nálunk amugy ez is a fő ok h keveset vagyunk együtt..de talán majd lemegy ez a hajtás és sikerül ezt is megoldanunk:)

Viszont akkor neked még nem jött meg??mióta késik??azért egy negatív teszt még nem jelent semmit lehet még nem mutatja ki..szorítok nagyon:))))

2008. máj. 29. 13:10

Na,ezt én se tudom..

Ma teszteltem egy szép negatívat,pedig olyan szépen produkáltam a tüneteket..:-)

Voltam hormonvizsgálaton,a férjem is megy vizsgálatra,és ha júliusig nem össze spontán,megyünk a Kaáliba..(ezt azért nem szeretném).


Nálatok sincs még akkor semmi,gondolom..

Idegölő ez az egész helyzet..

Beköltöztetek már?

3. f848559bc2 (válaszként erre: 2. - T.Orsa)
2008. máj. 29. 13:06

Syo!

Igen én is ennyit tudok:)és annyit h mostanában több csajszitól is hallottam h szedte 2hónapig és összejött a babóca..

Azt viszont nem tudom pontosan h mikortól kell elkezdeni..ha megjött a piroska akkor??vagy ha elmúlt??

Amugy mizujs veled??

2008. máj. 29. 13:00

Szia Andy!:-)


Ez engem is érdekelne!Holnaptól szerintem szedni fogom,de csak azt tudom,hogy jó teherbeesésre,pco-ra.

2008. máj. 29. 12:24
Ki mit tud a barátcserje kapszuláról?Mire jó pontosan?Mik a tapasztalatok?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook