Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki mit tud a barátcserje kapszuláról?Mire jó pontosan?Mik a tapasztalatok? fórum

Ki mit tud a barátcserje kapszuláról?Mire jó pontosan?Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
78. f848559bc2 (válaszként erre: 77. - T.Orsa)
2008. jún. 8. 20:05
Úristen szegény...jajj annyira szörnyű dolgok ezek...és ami a legszörnyűbb h az orvosok is alig akarnka foglalkozni az meberrel nagyon nehéz megtalálni a megfelelő orvost..mert a legtöbbje leaszraj h te min mész keresztül és h neked mennyire rossz...
77. T.Orsa (válaszként erre: 76. - F848559bc2)
2008. jún. 8. 19:59
Erre már én is rájöttem,hogy igazságtalan az élet.Van egy barátnőm,szintén szeretnének babát,kb 2éve sikerült is,de meg kellett szakítani a terhességet,mert nem volt szívhang.Tavaly decemberben elájult otthon,kiderült,hogy méhen kívüli terhessége van,de bevérzett,az egyik petevezetékét is kivették,és az élete perceken múlt.Most újból próbálkoznak.Na ennél szörnyűbb dolog nincs.
76. f848559bc2 (válaszként erre: 75. - T.Orsa)
2008. jún. 8. 19:04
igen én is így vagyok ezzel h tökre szurkolok mindekinek aki itt van..de amikor látok olyat h leaszarja a gyerekét nem törödik vele meg sem érdemli az ilyeneknek egyből sikerül és ezt nem értem h miért van így...nagyon igazságtalan az élet ebből a szempontból...pl itt az utcánkban van egy fiatal pár drogoznak buliznak piálnak meg minden hasonló és van egy tünemény kislányuk az ilyen megérdemli!!??nem..sztem nem..
75. T.Orsa
2008. jún. 8. 18:58

Fenébe..:-(

Komolyan,akik itt vannak a Hoxán,és tudom,hogy küzdenek a babáért,azoknak nagyon drukkolok!És ha valakinek sikerül,semmi irigység nincs bennem!De ha valakinek egyből összejön,és nem tudja,mi az,hogy szenvedni a babáért,na azoktól picit irigylem!

74. f848559bc2 (válaszként erre: 73. - T.Orsa)
2008. jún. 8. 18:44

barnázok:(((((((((((((((

hát mi gy állunk h jövő héten jön a festő kijavítnai a hibákat a konyha butro félig készülőben és még a wc nincs a helyén de amugy már minden más meg van sztem a wc bekerül a helyére és mi is megyünk...amugy a burkolással nekünk is szerencsénk volt bátyám burkoló igy minden ő csinált..a festést meg szomszédunk egy jó barát ismerős..a vízszerelést meg ilyenekt szintén eg kedves ismerős ugyhogy ezekben szerencsénk volt...

73. T.Orsa
2008. jún. 8. 18:41
Festeni kell,meg burkolni.Ezt mind a férjem csinálja,ezért lassan halad.De ha kész a fürdő,és a mi szobánk,akkor már megyünk is.A többi majd kialakul:-) ti mikor költöztök?
72. f848559bc2 (válaszként erre: 71. - T.Orsa)
2008. jún. 8. 18:01

Szegényke...

Hát igen ott kiderül majd minden..vagy beborul...de majd előbb utóbb sikerülni fog,mert sikerülnie kell:))fő az optimizmus..tényleg házzal h álltok??

71. T.Orsa
2008. jún. 8. 17:58

Igen,az első gyerkőcnél is sokat volt kórházba..


Ha elmész dokihoz,úgyis kiderül minden:-)

70. f848559bc2 (válaszként erre: 69. - T.Orsa)
2008. jún. 8. 17:51

Nem tudom mi lehet a hiba...

Ó Istenem szegényke..az első gyerkőcnél is így volt??drukkolok nekik h minden rendben legyen..

69. T.Orsa (válaszként erre: 68. - F848559bc2)
2008. jún. 8. 17:39

Akkor a lelki okot akár ki is lehet zárni.Vagy valami fizikai oka van,csak a doki nem vette észre,vagy pedig a baba.


Szegény Szamó kórházba van,mert állandóan rosszul van,mindent kihányt,nem marad meg benne semmi..Nagyon sajnálom szegényt.Csak ne legyen semmi bajuk.

68. f848559bc2 (válaszként erre: 67. - T.Orsa)
2008. jún. 8. 17:06

nem mondanám h stresszelek mert most próbálom ezt a dolgot ugy is ugy kezelni h amikor sikerül akkor jön a baba..tehát már nem esek tulzásokba h mindent görcsösen figyelek meg aggódok h jajj le ne maradjunk a péről..ezen a dolgon már hála az égnek tul estem..és más miatt sem görcsölök voltak Gerivel megingásaink de azok is rendeződtek és most tök jó minden..nem is fogyózok..nem tudom mi miatt lehet ez az egész de jó lesz a végére járni..ma nem volt annyir gyakori a pisilés de töb a szokásosnál,viszont a roszulét hányinger szédülés meg van időközönként..nem tudom..

Azt gondolom h elfáradtál...mi is szeretünk csak ugy csavizni nézelődni..:)

Az tök jó h már nem barnázol,remélem én is el tuom kezdeni minél előb ha most nincs babó..

67. T.Orsa
2008. jún. 7. 20:59

És nem lehet,hogy lelki eredetű a probléma?Nem stresszelsz?Nem fogyózol?Ezek is lehetnek az okai.

Szerencsére nem barnázok,mióta újra szedem a barárcserjét!Vissza is álltam a napi 2szemre.


Jó fáradt vagyok.Ma itt voltak anyuék.Elég ritkán jönnek,mert messze lakunk egymástól.Tegnap este még sütöttem-főztem,ma pedig egész nap csavarogtunk a városban,árkádban..:-)

66. f848559bc2 (válaszként erre: 65. - T.Orsa)
2008. jún. 7. 20:54
Ő nála nem lehet ilyet max ha a kórházban megkeresném esetleg akor ot megvizsgálna..az enyém csak hétfő szerda péntek rendel de a péntek se biztos mindig..nagyon jó doki de nagyon nehéz hozzá bekerülni..de majd megmondom h nekem nagyon fontos és sürgős és talán ugy szerdára bekerülök addig meg lerágom az összes körmöm:))tudod nem is az a legnagyobb baj h megint nem sikreült vagyis dehogy nem nagy baj csak ha már egyszer baba nincs a dologban akkor miért nem jön meg..mert azért én 2tesztnek már hiszek..akármilyen szar is a teszt csak kimutatná ennyire azért nem akarom bemesélni magmnak h jajj biztos korai volt stb...reménykedek persze de hát már párszor átvágott..és nem akarok soha többet tesztelni elegem van nem gazdagszanak meg belőlem h álandóan tesztet veszek a smmiért..ha babás leszek egyszer ugyis éreznui fogom és tudni fogom sztem..de most megint vannak jelek de hát voltak már párszor akkor sem volt biztos megint csak vannak valami miatt..és most kemyén leszek a dokimmal és megmondom neki h járjunk a végére a dolognak mert ilyen nincs h minden rendben van bizos h nincs rendben minden..mert akkor miért nincs rendszeres ciklusom..miért enm jön a baba..Te hogy vagy??barátcserje nem okozott ujabb barnázást??
65. T.Orsa
2008. jún. 7. 19:11
Remélem én is.A legrosszabb ilyenkor a várakozás,mert az idő amúgy is nagyon lassan telik.Olyat nem csinálhatsz,hogy csak úgy odamész?Bejelentkezés nélkül.Én már csináltam ilyet,pedig nála is mindig sokan vannak.Nem hívásra kell bemenni,hanem érkezési sorrendnben(én legalábbis úgy megyek:-) ).Mondjuk én könnyebb helyzetben vagyok,mert minden nap rendel a dokim.
64. f848559bc2 (válaszként erre: 63. - T.Orsa)
2008. jún. 7. 18:58
hát remélem..de azt is remélem h a dokimhoz időbe bejutok...nem valamikor majd 2hét mulva kapok időpontot..
63. T.Orsa
2008. jún. 7. 18:46
Lehet,hogy csak a teszt nem mutatja ki..Nem tudom..De ha elmész dokihoz,majd okosabb leszel!És remélem megcáfolja a negatív tesztet:-)
62. f848559bc2 (válaszként erre: 61. - T.Orsa)
2008. jún. 7. 17:13
sajna nem lett az..de akkro azt mondd meg nekem miért van az h éjjel csupán háromszor voltam kinnt pisilni ma meg szinte ide köthetném a fenekem alá a wct annyiszor kell pisilnem,és miért van az h álmosság gyötör amikor nálam alap h nem tudok aludni nagyon rossz alvó vagyok de mégis végig aludtam a délutánt ma furcsa módon,a hányinger szintúgy meg van...áááááááá..én nem értek már semmit..és nem képzeléem be ezeket mert ezeket már nem lehet beképzelni...megőrülök már...
61. T.Orsa
2008. jún. 7. 16:54
Sajnálom...Bíztam benne,hátha legalább neked pozitív lesz..
2008. jún. 7. 10:33
negatív teszt:(((((
59. f848559bc2 (válaszként erre: 58. - T.Orsa)
2008. jún. 6. 21:21
Kösy mindenképp írok h mi az eredmény:)
58. T.Orsa
2008. jún. 6. 21:18

Várom a teszt eredményét,és megy a drukk ezerrel!!!!:-)

Remény az kell:-)

57. f848559bc2 (válaszként erre: 56. - T.Orsa)
2008. jún. 6. 21:11

ja:)

én sem adok semmi jelre mert már párszor kibabrált velem..csak még is feltűnt és egy kicsi reményt adott..de hát türelmes leszek és kivárom a végét..Igen tesztelek sztem veszek egy nagy bátorságot és tesztelek...

56. T.Orsa
2008. jún. 6. 21:08
Persze,Szamóval napi kapcsolatban vagyok egy másik fórumon:-) örülök neki nagyon!Legalább nekünk is erőt ad:-) én a hányingerre már nem adok,képes vagyok akár minden nap hányingert produkálni..Párszor már hittem azt,hogy terhes vagyok.Tesztelsz újat?
55. f848559bc2 (válaszként erre: 54. - T.Orsa)
2008. jún. 6. 20:58

Hátnekem csak a mensi az ami tünet lenne...ma nagyon roszul voltam délután egésu végig hányingerem volt de nagyon...

Olvastad h Szamóéknak sikerült a babóca annyira jó reméelm lassan mi is csatlakozunk:)

54. T.Orsa
2008. jún. 6. 19:13

Semmi baj,nagyon köszönöm!!:-)


Nem volt konkrét tünetem,csak a rendszertelen mensi.Meg állítólag a haj zsírosodása is ez miatt van.Lehet még tünet a hajhullás,elhízás,pattanásos bőr(főleg az áll 2oldalán).Ha nem elég alapos a dokid,lehet,hogy nem veszi észre.Nekem se vette észre az előző dokim..

2008. jún. 6. 11:15
Utólag szeretnék boldog szülinapot kívánni:)Ne haragudj h csak most eszembe volt de kicsit el vagyok havazva:)
52. f848559bc2 (válaszként erre: 51. - T.Orsa)
2008. jún. 6. 11:02
Hát őszintén megmondom már én is kezdem azt hinni h az vagyok..de akkor a hormon vizsga kimutatta volna meg az UH..vagy nem??Neked milyen más tüneteid voltak vannak ennél a betegségnél??a rendszertelen mensin kívűl??
51. T.Orsa
2008. jún. 5. 21:27
Nem akarlak ijesztgetni,de nem lehet,hogy te is pco-s vagy?Mert annak a legfőbb tünete a rendszertelen mensi..
50. T.Orsa
2008. jún. 5. 21:25

Dehogy baj!Azért van a nyílvános napló,hogy lássák mások is:-)) én is szoktam olvasni a te naplód:-)))


Nyugi,én sem értem a ciklusomat.de lassan már nem is érdekel,csak legyen egyszer peteérés,és jöjjön össze a baba.A hőmérőzést is csak azért csinálom,mert a doki mondta,és vinnem kell majd neki az ábrát.

49. f848559bc2 (válaszként erre: 48. - T.Orsa)
2008. jún. 5. 20:33
Kösyke én is neked nagyon.Annyira jó lenne ha sikerülni mindazoknak akik tényleg megérdemelnék..itt az oldalon is annyira sok szenvedő pár akik vának a csodára és ez a várakozás annyira ideg feszítő sokszor már..na de nem panaszkodok mert én még koránt sem próbálkozok annyi ideje mint sokan mások csak rossz h már most ilyen fiatalon ennyi mindenen túl kell esnem és nem értem h mitől lehet az egész.me értem az egész cilkusomat h miért ilyen mirét enm jön meg mindig időben miért van ez a változatosság h mindig más és más időben..soha nem volt problémám vele amíg nem szedtem a fogit addig is rendszeres volt mikor szedtem a fogit akkor meg percre pontosan tudtam h mikor jön meg..aztán abba hagytam és egyszer csak jött ez az egész probléma nem jön meg megjön nem jön meg megint nem aaaaaa...na jó elég a panaszkodásból meg a miértek kereséséből mert ugysem kapok rá választ.Olvastam a naplódat rem nem baj,láttam a képeket is nagyon szépek vagytok együtt:))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook