Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki, mit csinál a régi mobiljával, hová lehet leadni? fórum

Ki, mit csinál a régi mobiljával, hová lehet leadni? (tudásbázis kérdés)


2021. szept. 9. 06:39
2021. szept. 8. 22:20
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Érdeklődni fogok én is Interspar áruházban.
2021. szept. 8. 21:16
Nekem csak hagyományos volt, odaadtam egy beteg kisfiúnak, aki gyűjti. Nyilván nem környezetbarát, előbb-utóbb valami rossz fog történni velük, de egyelőre örömet szerzett.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Knetundi)
2021. szept. 8. 19:31

A Media Markt-nak volt az Üllői úton egy átvevője, ahol kisebb dolgokat leadhattak az emberek, meg is lehetett keresni őket alkatrészért.

Most szerintem a kovid miatt nem működnek ezek.

Egyébként, ha nem totál rossz a telefonom,lementem a számomra fontos dolgokat, törlök minden adatot, és neki adom olyannak, akinek tudom, hogy ez is jól jön.

5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Perzsacica)
2021. szept. 8. 19:17
Ez jó tipp, köszönöm. Egyetlegn Spar van a városban, majd megérdeklődöm, náluk van-e lehetőség.
2021. szept. 8. 17:50
A leselejtezett elektronikai cuccokat az Interspar gyűjtőjébe szoktam bedobni. Nyilván máshol is le lehet adni. Ide vittem már régi vonalas telefon készüléket, rossz mobilt, kiégett fénycsövet, már nem működő infralámpát. A mosógépet az új vásárlásakor elvitték. Valószínű, hogy a cégeknek van ilyen használt készülékeket begyűjtő funkciójuk is. Azért sem szabad a kommunális szemétbe kidobni, mert vannak benne újra hasznosítható anyagok illetve környezetszennyező elemek.
2021. szept. 8. 16:24
Van 3 nekem is.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Knetundi)
2021. szept. 8. 15:01
Vannak boltok, ahol le lehet afni ezeket. Érdeklődj a lakóhelyeden.
2021. szept. 8. 12:55
Van itthon, már jó pár elavult/nem működő mobiltelefon,ami már nem jó semmire. Hova lehet ezeket leadni? Ti mit csináltok az ilyen készülékekkel, hogy ne egyre csak szaporodjanak a fiókban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook