Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki milyen babakocsit ajánlana? fórum

Ki milyen babakocsit ajánlana? (beszélgetős fórum)


9. rabankari (válaszként erre: 1. - Zinege19)
2019. szept. 16. 21:23
Bergsteiger capri. 2 éve nyúzom, bármit kibír:-) Lépcsőzni is könnyű vele. Bárhová felhúzom. Ha beírod a keresőbe videót is találsz róla.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2019. szept. 15. 16:56
A Chiccora gondoltam.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - F8db0709b8)
2019. szept. 15. 16:56
Tényleg, ezek hasonlóak voltak.
2019. szept. 15. 16:47

Chicco......régen qva jó volt...könnyű,lapra csukható,újszülőtt kortól végig használható...

Bergon....végig jó,de qva nehéz.

2019. szept. 15. 16:44

Azt ajánlom, menj be egy nagyobb babakocsi üzletbe, mond el mire lenne szükséged, ők katalógusból is tudnak rendelni a számodra megfelelőt.

Pl. a CAM, Neonato is nagyon megbízható márka tapasztalat(igaz nem az olcsó kategória), hasonló a peg perego-hoz van saját boltjuk Budaörsön Matti Cím: Budaörs, Gyár utca 2.

A kiállított, vagy kifutó termékek sokkal olcsóbban is megvásárolhatóak, mint az eredeti kereskedelmi áruk.

4. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Zinege19)
2019. szept. 15. 15:07

[link]

>>> Itt elég sok tartozékot találsz a babakocsihoz.

Szerintem is jobb személyesen megvenni és nem netről. De nem tudom merre laksz, városban? Budapesten sok babakocsi bolt van.

2019. szept. 15. 13:32
2019. szept. 15. 13:27
2019. szept. 15. 12:42

Sziasztok! Kicsit hosszú lesz, de nagyon hálás vahyok ha elolvassátok és tudtok segíteni

1,5 éves gyerkőcnek vennénk, de úgy hogy tervezünk tesót, tehát el lehessen tenni és bírja is.

-Leglényegesebb a felvő felülete, 80cm a kisfiam a jelenlegi kocsija már rövid, de találkoztunk már jóval magyobb kocsival, így remélem van olyan ami 85-90cm hosszú. Illetve nem szög egyenesre, de azért teljesen dönthetőt szeretnénk

- Ami még nagyon lényeg, hogy autó hílyán babakocsival járunk vásárolni így nagy csomagtartós babakocsira lenne szükségünk

- harmadik szempont apa nagyon alacsony én nagyon magas vagyok, mivel én használom a legtöbbet a kocsit így olyasmiben gondolkozunk ami alapvetően magas hogy ne szakadjon le a hátam a behajolgatástól majd a kistesónál, viszont a tolókart lehessen előre-hátra és a fogó részét min.180fokban állítani

- Lábzsákot lehessen hozzá kapni vagy legyen gyárilag

- illetve a kerék ag ami még lényeg, hogy leginkább tömör gumist és bolygósíthatót szeretnénk, vagy ha nem akkor olyat aminek jó a rugózása.

- az utolsó szempont az az összecsukás,ert ha nagyszülők vagy keresztszülők elviszik be férden a kocsiba (opel, ignis, subaru, ezekben a tipusokban elkéne férjen)

Mözeskosár és hordozó nem elengedhetetlen, mert mindkettő van és mózest bele tudjuk tenni a sima fektethető részbe ha elég nagy

Ha esetleg boltot meg képet tudtok linkelni/írni (az adott kocsiról) azért külön köszönet, mert nem netről szeretném rendelni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook