Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki korunk legnagyobb színésze és színésznője? fórum

Ki korunk legnagyobb színésze és színésznője? (beszélgetős fórum)


1 2
52. a97b9a4e4e (válaszként erre: 48. - 07c4794583)
2011. máj. 2. 15:54

Kedves Butternut!:)

Ezért mondtam, hogy ízlések és pofonok... fura de én egyetlen egyszer sem néztem meg, A. Jolie "fegyvert tartva keményen és csücsörítve nézek" filmjeit, mert nem érdekelt, nem az én műfajom, így aztán arról véleményt sem tudok alkotni. De azokban a filmekben, amikben viszont láttam, nekem nagyon átütő volt...és, hogy mennyi pénze van, ki a a férje, vagy hogy mekkora felhajtás van körülötte, kit érdekel, mi köze van ennek ahhoz, hogy hogy milyen teljesítményt nyújt egy filmben. (Nem kellene összekeverni a szezont a fazonnal.:D)


Na és akkor most már jöhet a szegénységi bizonyítványom, mert bizony be kell, hogy valljam életem során nem sok Humphrey Bogart és Ingrid Bergman filmet láttam, az már nekem tényleg egy másik kor, de ez nem azt jelenti, hogy nem is nézném meg, megnézném én őket, ha játszaná a tv a filmjeiket. :)

Rudolf Péterrel kapcs. meg akár pacsizhatunk is, mert amint azt már korábban is említettem, nekem ő az egyik nagy favoritom. :D

51. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 45. - 745c235007)
2011. máj. 2. 10:25
Igaz, megfeledkeztem róla, én is szeretem :)) És a Rudolf Petit is:D Na akkor azért csak vannak magyarok is.. :D
50. wiki76
2011. máj. 2. 07:39

Meryl Streep

Nem a szépségével hódít de ha játszik akár azt is elhiteti velem hogy gyönyörű.

49. 07c4794583 (válaszként erre: 45. - 745c235007)
2011. máj. 2. 00:58
ő tényleg ügyes egyébként. :)
48. 07c4794583 (válaszként erre: 47. - A97b9a4e4e)
2011. máj. 2. 00:57

Mondjuk ezzel az érveléssel százszor inkább Humphrey Bogartot és Igrid Bergmant kellene írni, nem holmi pittné jolikát, akinek színészi kvalitásai köztudottan kimerülnek a fegyvert tartva keményen és csücsörítve nézekben... Még a legjobb filmjének tartott Girl Interruptedban is annyi merev, modoros póza van, a másik lány simán lejátsza a vászonról. Hogy szép-e vagy nem, az más kérdés, az biztos, hogy femme fatale típus, de ettől sajnos nem lesz jó színészrő, a Rotten Tomatoeson például meg lehet nézni a filmjei átlagértékelését.


De tőlem ettől még lehet szeretni, csak nem kellene a külsőt, a pénzt és a státuszt a valódi művészi értékkel összekeverni.

A Csányi meg nem ANNYIRA rossz vagy nyálas színész, kicsit korlátozott az eszköztára, magyar kategóriában természetesen mondjuk a Rudolf Péter lenne szerintem a szakmai minimum.

2011. máj. 2. 00:17

Bocs, de még egy gondolat lemaradt a végéről: Ha te elmondod a véleményed, én elmondom a véleményem, amire te reagálsz, majd reagálok én is a te véleményedre(mivel nagyon nem értek vele egyet!), az már kötekedés? Mert szerintem nem. Vagy te úgy gondoltad, hogy csak te, és senki más..? :D

És, hogy szó ne érje a ház elejét, nem azért "szálltam rád", mert te a romantikus filmekért vagy oda(a tetszés szubjektív), hanem azért mert lehúztál olyan embereket, akiknek sok-sok jó filmet köszönhetünk, elkönyvelted őket veteránoknak, pedig a kor-korszak az nem csak egy-két évet jelent..ezek a színészóriások legtöbbje itt volt 10-20-30 évvel ezelőtt, ítt vannak a jelenben, és hacsak nem éri őket valami végzetes, itt lesznek évek múlva is, lehet, hogy felettük már eljárt az idő(az idő múlásával, olyanok lettek mint a jó bor)a tehetségük viszont megmaradt, és az soha nem fog elkopni. Mi lenne, ha mielőtt beszélsz, gondolkodnál is?.. mondd neked hogy esne ha 20-30 év múlva azt mondanák neked, te már egy letűnt kor gyermeke vagy, eljárt feletted az idő, menj a süllyesztőbe, mert jön egy fiatalabb nemzedék!?:((

2011. máj. 1. 23:28

Szegénységi bizonyítvány, meg kinyírás..Miről beszélsz? Mért vagy ilyen ellenséges?

Te voltál az, aki lenézően beszélt olyan emberekről, akik elismertek a filmes világban. Azt mondtad eltűntek, én adatokkal bizonyítottam, hogy még megvannak, azt mondtad gagyi filmekben szerepelnek, hát tehetnek arról ők, hogy ezek nem kiemelkedő alkotások, attól még nem kell elvitatni, azt hogy ők nagy színészek. Letűntek? ..szerintem nem, inkább feledhetetlenek és időt állóak. Csányi Sanyi filmjei szerinted nem gagyik? Jól be lett skatulyázva erre a hős szerelmes szerepkörre, ami jól is áll neki, és annyi. De majd jönnek helyesebbek, fiatalabbak, ő meg menni fog a süllyesztőbe..bár ne így legyen. :)

..és én tényleg nem kötekedtem,ez egyszerű vita, amit ez az aprócska letűntek szó generált, amit elég nehéz megemészteni.(Lui de Funes már rég nem él, de addig amíg játsszák a filmjeit, nekem soha nem lesz eltűnt.)

45. 745c235007 (válaszként erre: 43. - 3a8f3f8f11)
2011. máj. 1. 23:04
Nekem nagy kedvencem még Schell Judit :)
44. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 43. - 3a8f3f8f11)
2011. máj. 1. 22:59

magyarokat


bocsi látom 1-2 helyen lemaradt egy betű, vagy elírtam, már fáradt vagyok nagyon.. megyek is aludni, jó éjszakát!

2011. máj. 1. 22:57

Cammie, én nem vitázom, Ő nem tud más véleményt elfogadni a magáén kívül, most én ezzel mit csináljak? :))) nekem nem tetszik a Jolie, és ezért ki kell nyírnia, vagy nem azok a filmek tetszenek mint neki, ezért nem száll le rólam...:D NEvetséges.. De én nem foglalkozok vele tovább, ahogy már Neki is megírtam. Egyszer majd megunja.


Én is szeretem a Csányit, nincs akkor semmi ha Te is, mindenki azt szeret aki akar, értelmes ember nem megy emiatt a másiknak de hát látod... :)))) De szerencsére ez nem a mi szegénységi bizonyítványunk, így nincs is ezzel gond :)) Különben én a magyarok valahogy nem tartom sokra sajnos, de még köztük tényleg a Csányi ér talán vmit:D Én szerintem.


És Joliet is lehet szeretni, én csak annyit mondtam el mit gondolok róla:S Ettől még más szeretheti :)

42. 745c235007 (válaszként erre: 38. - A97b9a4e4e)
2011. máj. 1. 22:48
Én szeretem a Jolie-t is és a Csányi Sanyit is!! Ilyenkor mi van???? :))))
2011. máj. 1. 22:46
Ti komolyan ezen vitatkoztok?? :(
2011. máj. 1. 22:36

Ember te kötekedsz itt mindenkivel..:(


Mégis mivel cáfoltál meg, csak nem Csányi Sanyival? :D (Figyeld meg 5 év múlva már nem lesz sehol a te Sándorod...)

Komolyan mondom felcsigáztál, hogy mégis milyen filmeket nézel, és tartasz kiemelkedő alkotásnak te? Légyszi' mond el..és most tényleg nem kötekedni akarok(de szerintem eddig sem tettem), szimpla kiváncsiság. :)

Szép estét neked is! :)

2011. máj. 1. 22:02

Én meg azt "ajánlom bátran" kedves Csengettyű, hogy keress Magadnak más akivel kötekedni tudsz. Véleményem úgy hiszem lehet, amit elmondhatok akkor is ha Neked az nem tetszik.


1, én cáfoltalak téged, nem Te engem, mire a válaszod a Csányi Sanyis nyál.. hát gratulálok :) Ez aztán jól felépített reakció:D


2, az meg hogy nyalod Joliet, nem túlzottan hat meg, a Te véleményed az hogy csodanő, én nem tartom semmibe, ezen hogy mit kell veszekedni nem nagyon tudom, de ahogy érzed :) Mindenesetre nem a legszebb emberi tulajdonság, ha valaki a másik véleményét nem tudja elfogadni, javaslom nyiss egy klubbot és beszélgess Magaddal, ott biztos senki nem fog mást gondolni mint Te :)


3, ezeket a filmeket mind láttam, bár nem nagyon tudom miért hoztad fel, vagy min változtat ez :)


4, újfent megköszönném, ha nem kötekednél.


5, részemről befejeztem, további szép önimádott estét :)

2011. máj. 1. 21:38

Ja, és Jolie igen is tehetséges..csak te szerintem inkább Csányi Sanyi nyáltól csöpögő filmjeit nézed.


Bátran ajánlom, hogy nézd meg Az elcserélt életekben, vagy a Kis tüzekben, az Észvesztőben, vagy a Kifutó a semmiben című filmben, és utána alkoss róla véleményt. ;)

2011. máj. 1. 21:32
Julia Roberts, Richard G.
2011. máj. 1. 21:27

Atyavilág, Micike! Küldj már magadról légyszi' egy képet, mert most már nagyon kiváncsi lettem. Te biztos nagyon szép lehetsz, ha Szonját, és Angelinát csúnyának látod. :D


Ui.: A színészekkel kapcs. én nem kötekedtem, tényeket közöltem, vagy ha úgy jobb megcáfoltalak..;)

2011. máj. 1. 17:10

Tom Hanks és talán Sandra Bullock.

Katherine Heigl-t és Meryl Streep-et pedig a természetességéért szeretem.

34. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 33. - 3a8f3f8f11)
2011. máj. 1. 14:40
ja am, ha a magyarokat nézzük talán a csányi sándor, ő nem rossz szerintem, persze itthoni viszonylatban:D
33. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 32. - Mandella)
2011. máj. 1. 14:39

jujj az a szegény szonja is.. komolyan mikor látom az jut eszembe, hogy olyan mintha férfiból operálták volna át:D:D De nem gonoszkodok, végülis nem a külsejük a téma..

Szóval férfiaknál egyértelműen De Niro nálam, nőt most nem is tudnék mondani... Igazság szerint, manapság szerintem nagyon ritka az igazán jó film.. Szerintem.

2011. máj. 1. 14:28
hát nem az oroszlán szonja meg a szabó győző, az már egyszer biztos :)
31. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 28. - Lilla.)
2011. máj. 1. 14:24
Ja és annyival meg légyszíves tisztelj meg, hogy nem hazudtolsz meg, köszi :)
30. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 28. - Lilla.)
2011. máj. 1. 14:23
tök komolyan gondoltam:D irigy max a férjére lennék:D:D:D:D:D:D:D:D:D De hogy ilyen feldagadt szájú beesett szemű csont bőr piszkafa nem szeretnék lenni az bizonyos!!
2011. máj. 1. 12:09

A sok közül,

Morgan Freeman,és Diane keaton

28. Lilla. (válaszként erre: 27. - 3a8f3f8f11)
2011. máj. 1. 11:27
tényleg nincs mire, a lap nem lenne elég, hogy felsoroljam, ezt te sem gondoltad komolyan
27. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 25. - Lilla.)
2011. máj. 1. 11:25
atyaisten irigy mire? komolyan én elismerem ha valaki szép, tényleg, és még rá lehet is hogy picit "irigykedem".. Na de de jolie-ra???? komolyan én már párszor volt h megijedtem tőle.. sápadt, beesett szem, kilátszó csontok és bordák, felpumpált száj... na ez a baj, hogy az újságok szerint ez a szép, és sokak agyát át is mossák, na az enyémet biztos nem:D
26. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 24. - A97b9a4e4e)
2011. máj. 1. 10:32

De nirot pont én mondtam, ha figyeltél volna.. Nem kell rögtön bele kötni a másikba. De igen pl bruce w is a régi idő nagy színésze volt, de manapság vagy szerepet se kap, vagy vmi katasztrófálisan szar vagy gagyi filmben játszik csak azért hogy megnézzék az emberek.


Moziba meg járok eleget, köszönöm szépen :) És azt is megköszönném, ha nem kötekednél..: KÖSZI :)

25. Lilla. (válaszként erre: 18. - Seven of Nine)
2011. máj. 1. 09:25
Na ez egyáltalán nem igaz, hogy Jolie nem tehetséges,talán csak az irigység beszél belőled
24. a97b9a4e4e (válaszként erre: 19. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 30. 22:13

Látogasd sűrűben a mozikat, és ne írd le őket ilyen könnyen(a nagy színészek halálukig játszanak).

Nézz csak kapásból ennyit találtam:


B.Willis: Két kopper, Red, Feláldozhatók(mind 2010-es film)

R. de Niro, Stone, Machete,Utódomra ütök (2010), Csúcshatás(2011)

D. Washigton: Éli könyve, Száguldó bomba(2010)

Stb, stb..és még folytathatnám s sort, ha lenne elég időm

2011. ápr. 30. 21:28
a noi szinesznok kozul szerintem Jodie Foster az aki tud valamit meg Sandra Bullock is , mikor szegenynek mar sikerult kiszabadulni a fektelenul skatulyabol
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook