Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki akarja élni magát. El kell engedni. :( fórum

Ki akarja élni magát. El kell engedni. :( (beszélgetős fórum)


1 2
2012. szept. 25. 14:22

Lehet hogy lerázós duma van valaki más az életében de könnyebb neki ezt mondani.

A lényeg hogy hagyni kell nem szabad neki sem könyörögni sem pedig kompromisszumokat kötni.

Aki igazán szeret az még álmában sem mond ilyet sőt tűzel vassal harcol érted.

11. Timó 8 (válaszként erre: 6. - Crimson)
2012. szept. 25. 14:17
Még nem ért véget a kapcsolat. Májusban nem tudtuk elengedni egymást, de most már egyre érettebb bennem a dolog. Le kell ülnöm beszélni vele, de nagyon félek. :/
2012. szept. 25. 14:15

Aki menni akar, annak segíteni kell csomagolni.

Ez - mármint a pasié - nagyon hülye duma. Lapátra vele, akármennyire fáj!

9. Timó 8 (válaszként erre: 3. - Hcs2)
2012. szept. 25. 14:14

Az a legrosszabb, hogy egy leleplezett sms derítette ki a "szíve vágyát", nem ő volt őszinte. :/

Két éve vagyunk együtt. Neki ez az első komoly kapcsolata, nekem a 3. Májusban találtam egy durva sms-t a telefonjában. Rögtön szakítottam vele, de még aznap kibékültünk. Jól megvagyunk-habár csak kéthetente tudunk találkozni, de nulla bizalommal és folytonos gyanakvással élek ebben a kapcsolatban. Úgy érzem, hogy nekem is és magának is hazudik. Azt hiszem, most fogtam fel igazán, hogy ő már kilépett ebből. Nehéz elfogadnom, mert eddig mindig én szakítottam, ráadásul hittem benne, azt hittem, hogy ő lesz a férjem. :(

2012. szept. 25. 14:10

had menjen..aki menni akar azt el kell engedni.tisztességesebb nyíltnak és őszintének lenni..a szív sebei begyógyulnak..olyan gyönyörűségesen,hogy az ember el se hinné..


isten áldása rá..eredjen..

és egy másodpercig se szomorkodjál..nem szeret igazán..

jön másik...

7. b235ac96d5 (válaszként erre: 6. - Crimson)
2012. szept. 25. 14:07

Bocsi, de az legyen az anyukája!:)

Egy párkapcsolat nem így működik!

2012. szept. 25. 14:04

Nekem az a véleményem, hogy akkor jobb is, hogy elment mert nem érdemelt meg engem és azt, hogy komoly kapcsolatban legyen része.

Aztán majd egy idő után úgyis rájön majd, hogy csak az a jó ha várja valaki aki szereti, aki várja otthon és számíthat rá...

2012. szept. 25. 14:04
Itt a vége.
2012. szept. 25. 14:03
Az, hogy ha annyira szeretne, akkor ez meg sem fordulna a fejében, mert nem kéne neki más, csak te. Ez egy hülye kifogás. Ha fülig beléd lenne zúgva, még akkor sem gondolná ezt, ha egyébként ő lenne a falu bikája. Akkor csak te kellenél neki, függetlenül attól, hogy nem szerelmesen mit gondol, hány éves, és hány nővel volt eddig.
3. hcs2
2012. szept. 25. 14:03
Szívfacsaró, de ha így gondolja hagyni kell. Legalább őszinte, és nem a háta dmögött "éli ki" magát!
2012. szept. 25. 14:02
"Nem éltem"
2012. szept. 25. 14:02

Mi a véleményetek arról, amikor egy pasi azt mondja, hogy: "Nem élte ki magam, túl komoly ez a kapcsolat, jobb lenne később."

Annyira szívfacsaró tud lenni. :/

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook