Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdő fallabda partnert keresek Budapesten! fórum

Kezdő fallabda partnert keresek Budapesten! (beszélgetős fórum)


2013. febr. 17. 13:46

Szia, jajj, nem ment el a kedvem, sőőőt.

Írok privit, ott beszéljünk. :)

8. Kle0patra (válaszként erre: 7. - 67c772efc3)
2013. febr. 16. 20:53

Helló Andi!

Én szívesen fallabdáznék Veled. Kezdő vagyok, és türelmes partnert keresek. Most találtam rá a hirdetésedre, remélem még nem ment el a kedved tőle.

:-)

2013. febr. 15. 09:28
Senki?! :(
2013. febr. 12. 22:09
Én is itt vagyok, Budaörsi, szívesen fallabdáznék. Korábban a férjemmel játszottam párszor, szerettük, de várandós lettem, így abba maradt a játék. Azóta már a 2. baby is megszületett, de jól esne egy kis mozgás, heti mondjuk 1 alkalomra gondoltam, este, olyan 9-től. Addigra tudjuk lerakni a gyerekeket. És a pályák meg tudtommal kerek órától indulnak. Valaki?
2013. jan. 15. 08:22
Én Budakalászra v. a Flóriánba keresek 7végére fallabda női partnert.
2008. dec. 9. 09:49

Szia!:)


2600 ft egy óra. Nem tudom, hogy ez soknak számít vagy nem....Meg azt sem, hogy ütőt lehet bérelni, vagy venni kell. Na szóval sok mindent nem tudok, de azt igen, hogy nagyon szeretnék játszani!:)

3. Alaura (válaszként erre: 2. - Virág3)
2008. dec. 8. 23:31

Hát de valaki... :)

Itt lakom a XI. kerületben és szívesen játszanék. Én is kezdőnek számítok, csak párszor játszottam, de nagyon élveztem, sokat nevettünk. Mennyiért lehet itt pályát bérelni?

2008. dec. 8. 17:46
Hát senki...:(
2008. dec. 4. 13:20

Szeretnék elkezdeni fallabdázni, csak jó lenne valakit találni hozzá, akinek szintén lenne kedve. Egyszer játszottam, szóval tényleg kezdő vagyok....

A Budafoki úton találtam egy jó termet is.

Valaki?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook