Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kételkedem, de mért? fórum

Kételkedem, de mért? (beszélgetős fórum)


1 2
3. hcs2
2011. febr. 3. 11:32

Hát szerintem nincs olyan, hogy valaki egyszerre két embert szeret. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem így nincs sok értelem. És az sem jó a gyerekeknek ha együtt maradtok, de a viszonyotok rossz lesz, sőt ez még rosszabb mint a válás...

De ez persze csak az én véleményem!

2011. febr. 3. 11:30
Mintha ez a kérdés egyszer már előkerült volna.
2011. febr. 3. 11:24

Hello mindenki!


Nem nyafogni szeretnék se nyálasnak tünni de szeretnék tanácsokat ki mit tenne?

Az a nagy helyzet a feleségem tavaly decemberota szerelmes a fönökébe amit a tudtára is adott a fönökének is van családja.Bár a fönöke teljesen elutasitja őt 3 hete lebukott mert rájöttem de azzal takarozik,hogy ő engem is szeret és az én feleségem meg,hogy velem van és nem vele(fönöke nem akarna vele lenni)most külön költözünk,hogy hátha javul a helyzet amit kétlek de neki felejteni kell.De az egyetlen gond a 3 gyerek.Igazából a legkisebb gyerek közös de a másik kettőt is a sajátomnak tekintem és nekik is fáj a külön menetel de én jelen pillanatban nem tudok neki hinni.Gondolom velem van a hiba :( Még szeretem de nem annyira már mint 2 hónapja :( Igazából nem tudom mit tehetnék !

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook