Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kételkedem, de mért? fórum

Kételkedem, de mért? (beszélgetős fórum)


1 2
33. c191c35515 (válaszként erre: 1. - F686894ab1)
2011. febr. 14. 08:34
huhh..:(szerintem felejtsd el őt...aki mást is szeret és az elmondja neked,tudva ezzel mekkora fájdalmat okoz...azt el kell felejteni örökre..ni igen 3 gyerek esetében ez nem könnyű...:(
32. Kis Cidri (válaszként erre: 30. - F686894ab1)
2011. febr. 7. 15:25
Az a legjobb a történetedben, hogy megtaláltad az életcélodat, és remélem tartod is magad ehhez. Sok szerencsét kívánok neked, és a céljaidat segítő társat.
31. veledjooo (válaszként erre: 30. - F686894ab1)
2011. febr. 5. 20:45

Az, hogy Te milyen vagy... az lényegtelen, a dolgok mindig az adott személy miatt történnek, a kiváltó az, hogy Ő milyen. Üthetted-verhetted volna kékre-zöldre nap mint nap, csajozhattál volna, ha ő nem olyan, rá nem nézett volna másra... ez így van... sajna.

Az, hogy a gyerekét elengedte csak úgy, első olvasásra furi volt, mert előbb az életem hagyom bárhol és aztán a gyerekeim... gondoltam én... de immár felneveltem kettőt, és aki a hercegnőm volt, ő szúrt hátba adandó alkalommal... szóval megéri? ... ma másképp tennék? ... valószínű NEM, mert bármit teszünk, az miattunk van... a saját érzéseink, habitusunk, fejlettségünk miatt...

Szóval ki tudja... lehet, hogy a Te párod tette jól? ... (ez csak kérdés, nem megállapítás!!!)

30. f686894ab1 (válaszként erre: 29. - Homokóra)
2011. febr. 5. 20:31
nem vagyok egy szép gyerek se től vékony de soha nem volt panasza igazából .mindennap kapot sms-t ,otthon is mindent megadtam neki amit tudtam .Biztos nem volt neki ez elégg sajnálom ennyi telt tőlem.de 5 évig nem panaszkodot soha semmire.De hát ennyi a közös gyerekkel meg szó nélkül elengedett.Most akkor mit mondjak erre?ezek szerint a gyerekünket is hozzánk méri? :(Szomorú ha igen mert a gyerek semmiről nem tehet.Mindenesetre én felnevelem ez lett az élet célom .
2011. febr. 4. 14:27
Mindennek oka van..nyilván kettőn áll a vásár. Valami már nem működött nálatok, amit máshol keresett..vannak ilyen esetek, és vannak ilyen rémes nőszemélyek....bizony!
28. veledjooo (válaszként erre: 12. - F686894ab1)
2011. febr. 4. 12:25
... engedte, hogy hazahozd a gyerekét (gyereketeket) egyedül? ... nah nekem ez is furi...
2011. febr. 4. 12:20
Rémes egy nőszemély lehet...
26. Pancsika37 (válaszként erre: 25. - F686894ab1)
2011. febr. 4. 11:37

Nekem ebből a hozzászólásodból az jön le hogy a feleséged önző. Ő flörtölhet bárkivel, de te rá sem nézhetsz egy nőre sem. Én ezt a viselkedést néhány férfinál fedeztem fel, akik csalták a párjukat.

Én a helyedben elfelejteném, vagyis megpróbálnám, mert tudom nem könnyű, na meg ott a másik két gyerek akik vér szerint nem a tieid, de nagyon szereted őket. Vicces az is hogy még ő akar gondolkodni a dolgon, holott ez a te feladatod lenne szerintem. Mindenesetre azt kívánom hozz jó döntést, ami neked is és a gyerekeknek is megfelel. Sok sikert és fel a fejjel!!!!

25. f686894ab1 (válaszként erre: 24. - Castellina)
2011. febr. 4. 10:23
Nem ez az első ilyesmi eset régen otthon is volt már aki az utcánkba lakott egy férfi akinek ugyan csak volt családja.Az állando flörtöléseket is ellnézem ellentétben ő ha beszélek egy barátnőjével teszem azt mit beszélek én azzal a ku.... stb stb.A türelmem nekem is véges sajnos .
24. Castellina (válaszként erre: 20. - F686894ab1)
2011. febr. 3. 14:21
Talán nem ismerted igazán. Az ember nem csak a másik erényeibe szeret bele, hanem a hibáival együtt kell elfogadnia. Kérdés, te elfogadtad e, hogy ő ilyen? Tudtad e tisztelni a jellemtelenségével együtt?
23. Castellina (válaszként erre: 13. - F686894ab1)
2011. febr. 3. 14:18
Értem, de akkor a viselkedése, a gondolkodása az, ami ellenszenves, nem az, hogy szerelmes lett..
22. Szilvamama (válaszként erre: 20. - F686894ab1)
2011. febr. 3. 13:39
Láthatatlan, fel a fejjel! Együttérzek veled, bár ez a jelenlegi helyzeteden nem sokat javít :) Próbálj meg pozitívan gondolkodni, várni a jövőt. Engem 5 év házasság után 3 hónapja hagyott el a férjem, mostanra már tudom azt mondani, hogy feldolgoztam, persze mélyen bennem van a fájdalom. Együtt tudok vele élni, és remélem egyszer elmúlik ... :) Kitartás!!!!
21. Kis Cidri (válaszként erre: 20. - F686894ab1)
2011. febr. 3. 12:27
Érthető a lelkiállapotod, és a kétségeid is. Tanácsot próbáltam adni külső szemlélőként. Az idő mindent megold.
20. f686894ab1 (válaszként erre: 19. - Kis Cidri)
2011. febr. 3. 12:12
Azt irtam Lehet de jelen pillanatban csalodott és összetört vagyok.Nem én voltam aki 2 hónapig játszott és szórakozott .Lehet nyálas de fáj mert nem gondoltam volna róla ezt soha.És jelen pillanatban nem tudok hinni neki,de az érzéss elmúlhat talán.
19. Kis Cidri (válaszként erre: 18. - F686894ab1)
2011. febr. 3. 11:55
A válaszaidból azt a következtetést vonom le, hogy te már meghoztad ezt a döntést. Akkor pedig nézz előre és igyekezz, hogy a saját gyerekednek meg tudd teremteni a nyugodt, biztonságos életet.
18. f686894ab1 (válaszként erre: 15. - Kis Cidri)
2011. febr. 3. 11:51
Mindent meg tettem vagyis amit tudtam én hü..e mikor lebukott is mondtam az én hibám biztos nem foglalkoztam vele elegett.De 3 gyerek melo mellett nehéz.mikor mondtam menjünk valahova majd a babysitter vigyázz a gyerekekre azt mondta az sokba kerül ne költsük erre a pénzt.de ő elvásárolgatja és olyanokra amit nem is használ :(
17. f686894ab1 (válaszként erre: 14. - 204b456479)
2011. febr. 3. 11:48
Hát valoszinüleg ez lesz de az egyetlen amit bánok a gyerekek,én szeretem őket és ők is engem de ahogy a párom mondta az első 2 gyerekhez genetikailag nincs közöm :( Néha fáj az igazság de ebben igaza van
16. 204b456479 (válaszként erre: 13. - F686894ab1)
2011. febr. 3. 11:46
Nem lehet, hogy magából indult ki??? :)
2011. febr. 3. 11:46
Biztosan nem egyszerű, de a döntés a te kezedben van. Gondold át mit akarsz és szerezd vissza ha akarod.
14. 204b456479 (válaszként erre: 12. - F686894ab1)
2011. febr. 3. 11:44

Azért írtam h gondolom nem erről van szó...a kávét meg ki nem sz.rja le, Én férjem is kávéfüggő, hát istenem...annyi baj legyen :-D

de sajnos a feleségednél nem kávéfüggőségről van szó, hanem sokkal komolyabb problémáról, és őszintén szólva kicsit gyerekesnek tűnik a viselkedése. Szerelmet vallani a főnöknek? De alapból az, hogy egy nő szerelmet vall, akinek ráadásul több gyereke és férje van...hát nem vall szép jellemre.

Meg nehogymár ő diktáljon, hogy "gondolkodnia kell"...de a Te helyedben is gondolkodás nélkül elküldeném/elmennék.

13. f686894ab1 (válaszként erre: 10. - Castellina)
2011. febr. 3. 11:43
Ez mind szép és jó de 5 éve vagyunk házasok és 3 évig mást se hallottam,hogy milyen szemét és gusztustalan az a férfi aki család apaként beleszeret más nőbe 4éven keresztül annyira féltékeny volt ha elmentem melozni jött és ellenőrzőt meg hasonlok.Most ő kint marad Angliába a 2 gyerekel ,a közös gyerekemmel meg megyek haza Magyarországra én nem biztos,hogy tudok felejteni ezek után :(
12. f686894ab1 (válaszként erre: 4. - 204b456479)
2011. febr. 3. 11:37
Én soha nem ütőttem meg se vertem de inni se iszok a dohányzásról is leszoktam 4 éve.Az egyetlen rossz amit teszek a kávé anélkül nem megy a nap :)Egyszerüen annyit mondot neki gondolkodnia kell de engem elengedet a közös gyerekemmel.Így vasárnap a kisfiammal bandukolok el.Bár nem hagytam volna itt nekem most Ő a legfontosabb meg a másik 2 gyerek akiktől pár ezer kilométer választ majd el :(
2011. febr. 3. 11:37
Én igazat adok abban, hogy időt kértél, de ez idő alatt azon kellene dolgoznotok, hogy kiderítsétek a kapcsolatotoknak van-e jövője. Beszélgessetek sokat és kérd meg a feleségedet, hogy tisztázza magában is az érzelmeit. Kettőt nem lehet szeretni, de az igaz, hogy még mindig a te feleséged. Lehet, hogy újra el tudod csábítani és még jobb lesz a kapcsolatotok, de ezért mindkettőtöknek küzdenie kell.
10. Castellina (válaszként erre: 1. - F686894ab1)
2011. febr. 3. 11:37

Hát a szerelem az olyan, hogy jön....arról nem tehet senki, ha megjelenik.

A feleségedet ne hibáztasd azért, hogy szerelmes, arról ő nem tehet. A kérdés az, hogy mi neki a fontos, hogy viselkedik? Akarja e ezt a szerelmet vagy okosan megvárja míg elmúlik és éli tovább az életét veled..mintha mi sem történt volna..elkötelezi magát a családja mellett?


Ez lenne az okos döntés, hisz a szerelme nem kölcsönös, így nincs értelme..

2011. febr. 3. 11:37
Teljesen egyet kell sajnos értenem AnisszaXx hozzászólásával :(
8. Egzotikum (válaszként erre: 1. - F686894ab1)
2011. febr. 3. 11:36
Bár még fiatal vagyok, de volt már szerencsém úgy együtt élni valakivel, hogy ő mást "is" szeretett. Nem éri meg, csak az idődet vesztegeted. 33 évesen még simán tudsz új életet kezdeni. Ha normálisan, méltó módon kezelitek egymást a feleségeddel a válás előtt és után, akkor a gyerekeknek sem lesz komolyabb baja.
7. a83b0152b5 (válaszként erre: 1. - F686894ab1)
2011. febr. 3. 11:34
Egy cseppet kihasznál a feleséged!
6. e54caf90fe (válaszként erre: 1. - F686894ab1)
2011. febr. 3. 11:33

Szia.

Ne haragudj, de szerintem nyílvánvaló, hogy azért van még veled, mert a főnökének nem kellett. Legalábbis nekem az általad leírtakból ez jön le...

Van olyan, hogy egy nő két férfit szeret. Az egyiket szerelemből a másikat mély szeretetből. Biztos nem vagy számára közönbös, mivel csak az egyik gyermeke apja vagy, de a szíve és az álmai már rég nem a Tiéd. A főnökéről ábrándozik, vele szeretne lenni. Még a szerető szerepét is elvállalta ezért, ha azt mondaná neki a férfi, hogy menjen, szerintem ugrana. Téged pedig sajnos annyira sem tisztel és tart a párjának, hogy ne csaljon meg. Te a társa vagy, a barátja, a gyereke apja, de nem férfi az oldalán...

Nincs mire várni, ami elmúlik, az nem jön vissza. Ha ezt a férfit el is felejti, később jön más, egy újabb fellángolás. Csak rajtad múlik, mennyit tűrsz el neki. De én amondó vagyok: Inkább egyedül mint egy rossz kapcsolatban.

5. 859d58d4d8 (válaszként erre: 1. - F686894ab1)
2011. febr. 3. 11:33
Ez nem semmi! Nem vagy könnyű helyzetben! Azt lehet mondani " elpattant egy húr"!
2011. febr. 3. 11:33

Aki egyszer megteszi, megteszi többször is...

nem úgy tűnt a leírásodból, mintha a feleséged nagyon megbánná a dolgokat, se az, hogy próbálna bármit is tenni az érzelmei ellen.

Elég szomorú helyzet...nem veled van a hiba, hacsak nem ütötted-verted, csaltad, ittál, borzasztóan elhanyagoltad, stb...gondolom nem erről van szó.

Én speciel megmondtam a férjemnek, hogy egy félrelépés, és elfelejthet, akár van gyerek, akár nincs.

Lehet régimódi vagyok, de komolyan vettem amit ígértem az esküvőnkön.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook