Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Két ellentétes ember kapcsolata működhet? fórum

Két ellentétes ember kapcsolata működhet? (beszélgetős fórum)

2021. szept. 20. 08:23
Az előző párom nagyon szeretett, imádott engem, de bizonyos dolgok nem működtek, itt működik, de talán hiányzik az ami ott megvolt
2021. szept. 20. 06:58
Az ellentétek vonzzák egymást közhely, de nagyon nagy szakadék esetén ki van zárva a működés. - PL egy milliomos csemete és egy hajléktalan közötti kapcsolat ...
2021. szept. 20. 06:32
Igazából nem tudom, hogy hogy fog alakulni. Egész hétvégén együtt voltunk, szerelem, happy minden, és már a következőt tervezgeti, de hétköznap mintha nem is létezne. Óvatosan rákérdeztem, mert én idővel szeretnék akkor is találkozni, viszont azt érzem neki ez így nagyon jó. Egész nap dolgozik este lefekszik reggel elmegy. Értem én, de szerintem éveken keresztül én nem fogok tudni így élni
2021. szept. 15. 18:31
Ha két ember együtt akar élni, az együtt fog élni! (pont)
20. dália 2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 15:09

Nagyon kevés az a 2 hónap az összeköltözéshez szerintem.

Legyél türelmes vele.

19. syria (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 11:47

Ez nagyon klassz! Gyakorlatilag csak a jót kapod belőle. Egyelőre elégedj meg ennyivel! Vedd észre: amint tud, már pénteken, munka után megy hozzád, nem várja meg a szombatot. Tartsd tiszteletben, hogy egyelőre hétközben nem tud (vagy nem akar) találkozni veled és értékeld, hogy legalább telefonon beszéltek!

Az eddig leírtak alapján nem gondolom, hogy ellentétesek lennétek. Ellentétes az, amikor pl. az egyik állandóan menne, a másik meg jobban szeret otthon lenni. Vagy az egyik gyűjtögető típus, a másik meg kihajít mindent, amit pár hónapig nem használt. Az egyik állandóan, könnyelműen költekezik, a másik megfontoltan vásárol; stb. De még az ilyen kapcsolatok is tudnak hosszú évtizedekig működni, ha más területeken megvan az összhang.

18. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 11:14

Két hónapból még nem lehet messzemenő következtetést levonni. Persze lehet jó végül, de csak óvatosan.

Mondjuk én nem hiszek az ellentétek vonzásában. Megöli a kapcsolatot, ha a két fél más mentalitású, más céljaik vannak, különbözően képzelik el a jövőt.

"A tapasztalat azt bizonyítja, hogy nem az a szeretet, ha két ember egymás szemébe néz, hanem az, amikor mindketten ugyanabba az irányba néznek."

/Antoine de Saint-Exupéry, A kis herceg/

17. Alnisa (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 10:39
Magától nem fog rájönni mit gondolsz, mit szeretnél.
16. Alnisa (válaszként erre: 15. - Alnisa)
2021. szept. 15. 10:39
hiszti
15. Alnisa (válaszként erre: 9. - Charlize)
2021. szept. 15. 10:39

Hisztiddel?

Mert szeretne többet lenni vele, az már hiszi?

14. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 09:52
Talán majd ha majd kicsit több ideje ismeritek egymást, jobban kiderülnek ezek a dolgok, hogy ki, mikor, merre, hogyan szeretné alakítani az életét és ez mennyire összeegyeztethető.
13. Charlize (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 09:44

Nem te vagy a felelős, de ő akkor sem tud a csettintésedre változni. Biztos kényelmes neki így. Miért nem tisztázod vele, hogy mit gondol hosszú távon?


4 éve váltam el, ennél több nekem sem kellene senkiből. Össze nem költöznék senkivel. Szóval megértem a pàrodat, ha így gondolkodna.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 15. 09:38
De igen, lehet :)
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Charlize)
2021. szept. 15. 09:37
Nem hisztizik, neki ezt nem erőltetem, igen volt házas, de a régi kudarcokért nem én vagyok a felelős.
10. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 09:35

Szia!


Nem lehet, hogy "csak" szerelmes vagy? :)


Nem látok nagy ellentéteket, a férfi az férfi, a nő meg nő, mindennek megvan a helye és az ideje.

2 hónap... nyugi. :)

9. Charlize (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 09:08

Ő volt már házas? Van gyereke? Lehet, hogy neki egyelőre ennyi elég, a hisztiddel meg csak folytogatod.

Mindenki elintézi a problémáit hétköznap, így hétvégére a kapcsolat jó része marad meg és kiélvezhetitek.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Alnisa)
2021. szept. 15. 08:26
Nem szeretnék követelőzni, nem szeretném hogy csak miattam legyen velem, azt szeretném ha magától akarná ezt, ha neki is hiányozna. Nekem nem rég lett vége a kapcsolatomnak, ő egy ideje egyedül él, talán emiatt is van, hogy máshoz vagyunk szokva. Egyszer azt mondta nekem, hogy nagyon fél attól, hogy egyszer vége lesz, mert az annyira rossz, talán ezért fél túlságosan közel kerülni hozzám.
7. Alnisa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 08:12

Ha nem mondod neki, hogy ez neked így kevés és rossz, akkor erre magától nem fog rájönni. Mert most ez így neki tök kényelmes. Lehet nem is akar komolyabb kapcsolatot.

Ilyen nincs, hogy egy teljesen friss kapcsolatban nem is találkozunk hétközben, mert dolgozni kell. Még mondjuk, ha 200 km dolgozna hétközben, akkor rendben van, de szavaidról ítélve nem így van.

Egyébként ti nem, vagytok ellentétei egymásnak, csak azért, mert ő neki ez így elég.

2021. szept. 15. 08:06
Semmit se tudsz tenni, vagy kilépsz, vagy beletörödsz, hogy így viselkedik. Férfiak másképpen vannak beállítva.Az is lehet, hogy ő nem szerelmes beléd, te meg rajongasz érte.
2021. szept. 15. 07:44
Abban érzem az ellentétet, hogy én érzelmesebb vagyok, ő racionális, és még értem hogy estig dolgozik, nem nyafogok, nem követelőzök, ezek a dolgok bennem vannak, őt nem traktálom ezzel.
2021. szept. 15. 07:43
Azt mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2021. szept. 15. 07:41
Amikor együtt vagyunk, olyan mintha régebben együtt lennénk. Péntek estétől vasárnap estig. Mindent együtt csinálunk, közösen főzünk, bevásárlás, kirándultunk, a lányához megyünk látogatóba, egyszóval mintha együtt élnénk. Aztán hétköznapi telefonon beszélünk. Ismer a családja, nem rejteget, ha beteg vagyok aggódik.. Én nem állítottam hogy én gondolom ezt jól, csak annyit hogy nekem hiányzik a hétköznap is az ölelés.
2021. szept. 15. 06:59

Szia!


Miben vagytok ellentétesek?

Azt gondolnám, hogy két hónapos hétvégi ismeretségről kijelenteni, hogy tökéletes társ nagy merészség vagy túlzás.

Az érzéseid kissé túlfűtöttek. A pasi is ennyire oda van érted?

Amikor együtt vagytok van közös program vagy csak kufirc?

2021. szept. 15. 06:02

Sziasztok! Szeretném beszélgetni, tapasztalatokra véleményekre lennék kíváncsi.

Van egy viszonylag új kapcsolatom, ahol minden nagyon jó, amikor együtt vagyunk,egyszerűen tökéletes. Viszont csak hétvégén van ez, mert hétköznapi mindketten dolgozunk. 2 hónapja vagyunk együtt, nekem van egy 18 éves fiam. Én szeretném, hogy gyakrabban legyünk együtt, viszont a párom hivatkozik a sok munkára ami valóban sok, és csak aludni jár haza. Én az érzelmek embere vagyok, ő inkább racionális igaza van, hogy csak aludni jár haza, fáradt, és én ezt jól látom, de nekem akkor is hiányzik hogy eszébe jusson, hogy erre jön néhány percre, hogy láthassuk egymást. Neki egyenlőre jó így, és amikor együtt vagyunk, ő a tökéletes társ, de nem tudok csak hétvégén szeretni. És nem tudom hogy mit tegyek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook