Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Két alkalommal is próbálkoztam a 90 napos diétával, de hízni kezdtem és abba hagytam. Évekkel ezelőtt működött! Most vajon miért nem?...:( fórum

Két alkalommal is próbálkoztam a 90 napos diétával, de hízni kezdtem és abba hagytam. Évekkel ezelőtt működött! Most vajon miért nem?...:( (tudásbázis kérdés)


5. Gaby76 (válaszként erre: 4. - Green angel)
2010. jún. 20. 16:37
Szia, én is híztam tőle. Igy lettem 104 kilóból 106! Ezért másfajta diétákkal próbálkoztam. Nálam a szénhidrátszegény étrend vált be. Diabetikus italok és a tészta elkerülése. -30 kilónál tartok, és szoktam bűnözni
4. green angel (válaszként erre: 3. - Binky)
2010. jún. 20. 16:26

Üdv!


Betartottam mindent, ahogy kell...és 3 hét után plusz két kilóval lettem több.....Nem hiszem,hogy bármit is másként csináltam volna mint régen....Akkor olvadtak a kilók, most meg...hm...hát.....kudarc.

3. Binky (válaszként erre: 1. - Green angel)
2010. jún. 20. 16:16
Túl nagy adagok vagy nem főztél diétásan..?
2010. jún. 20. 16:15
Talán változik a szervezetünk és lassabban megy a fogyás. Vagy akkor többet mozogtál. Érdemes lenne kipróbálni egy másik diétát ahol jobban megindulnak a kilók és az talán motiválna jobban. Két hét kell a szervezetnek mire megindulnak a kilók lehet most nálad is így van!
2010. jún. 20. 16:13
Két alkalommal is próbálkoztam a 90 napos diétával, de hízni kezdtem és abba hagytam. Évekkel ezelőtt működött! Most vajon miért nem?...:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook