Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Készségfejlesztő játékok 2 éves gyerkőcnek fórum

Készségfejlesztő játékok 2 éves gyerkőcnek (beszélgetős fórum)


2009. nov. 21. 14:54

Az előttem szólók, egy csomó jó dolgot felsoroltak már, és látom te sokat játszol a gyerkőccel. Nekem az a tapasztalatom, hogy egy ennyi idős lurkónak, nem kell sok játékot "tanítani", mert imádják ugyanazt a végtelenségig játszani. Legfeljebb nekünk unalmas mindig ugyanazt, ugyanúgy csinálni, de ők imádják.

Én is kipróbáltam a fiammal egy csomó mindent, de maradt kb öt-hat tevékenység amit szeret, a többiről meg tudomást sem vesz.

2009. nov. 21. 14:04
PLAY DOH színes puha gyurma, pici tégelyekben, nálunk most ez a népszerű! kis adag van benne, 2 éves kortól ajánlott, és az én keresztfiam imádja! 499 Ft - T..CO
2009. nov. 21. 14:01

én anno a nagyfiammal mikor ilyen idős volt olyat játszottam, hogy egy két dolgot eldugtam a szobába,persze úgy hogy könnyen megtalálja,és meg kellett neki keresni

imádta!

2009. nov. 21. 13:56
ja és a memóriakártya,de egyenlőre még csak úgy hogy megkeresi a párokat:)
8. Pink29 (válaszként erre: 5. - C42aaaac41)
2009. nov. 21. 12:28
Ezek jól hangzanak.Kipróbáljuk őket.
7. borbelya (válaszként erre: 4. - Pink29)
2009. nov. 21. 12:12
Ezt megértem. Nálunk a nagy kedvenc a maci öltöztetős fajáték, a kalapálós játék. És imád bábozni.
2009. nov. 21. 12:08
Nálunk nagyon bevált a fából készitett illesztgetős (állatos,járműves)kirakós.Meg van egy játék ,nem tudom mi a neve,valamilyen habszivacsféléből készült kirakós,össze lehet dugdosni és betűk és számok vannak a közepén.Az én fiam 28 hós és ezzel tanulta meg a szineket,számokat és a betűket.Már ismeri az egész abc-t.
2009. nov. 21. 12:07
festés,gyurmázás,só liszt kerámia,tészta fűzés
2009. nov. 21. 12:05
Azt mondták menjünk játszóházba,de most közösségbe nem igazán szeretném vinni.
2009. nov. 21. 12:03
Igen van.Kocka is van kis zenélős zongorája is amit szeret.De szeretnék valami újat mutatni neki.Szoktunk rajzolni, kirakózni.
2009. nov. 21. 11:54
Van olyan játék amivel kifejezetten szeret játszani? Kocka? Zenélő bigyó vagy akármi?
2009. nov. 21. 11:51

Segítséget kérnék. 2 éves a kislányom, sajnos hogy itt a rossz idő és a H1N1, ezért persze több időt töltünk a lakásban.

Tudnátok e nekem tippeket adni hogy miket lehetne vele játszani.

Köszi előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook