Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Késik a mensesem, de nincsenek tüneteim. fórum

Késik a mensesem, de nincsenek tüneteim. (beszélgetős fórum)


2012. márc. 19. 11:43

szia!

Merre lax? Én tudok ajánlani egyet, ha budapesti vagy.

2012. márc. 19. 10:41

Már két hete semmi! Sajnos nem vagyok kismama :(

Két tesztet is csináltam, mind a kettő negatív lett.

Időpontot csak április közepére tudnak adni, megkérdeztem, mi a helyzet a sürgős esettel. Azt felelték, hogy csak az indokolatlan vérzés és a terhesség számít annak. Most a magán rendelőket kutatom, de eddig ott is nagy a zsúfoltság. Akkor most??? Leszarom! Holnap úgyis szabad vagyok, ovi idő alatt elmegyek a rendelésre. Elsírom a panaszom, legfeljebb azt mondják, hogy felejtős a dolog. Csak van olyan magánrendelés, ahol max. 1 héten belül fogadni tudnának!

23. bnedora (válaszként erre: 22. - Mókinca)
2012. márc. 16. 00:18
Én sem személyeskedésből írtam, hogy legyen többet itt, csak megjegyeztem, hogy naponta többen is nyitnak fórumot, csak azért, mert 1-2 napot késik. Ráadásul pont ünnepnapon kell feltenni ilyen kérdést. Amúgy gyógyszertári ügyelet még ünnepnap is van, legalábbis a nagyobb városokban, ha valakinek nagyon sürgős lenne valami.
22. Mókinca (válaszként erre: 11. - Bnedora)
2012. márc. 15. 23:22

Kedves Dóra!

Ne haragudj, nem személyeskedésből írom: Nem mindenkinek van annyi ideje mint Neked!

Elnéztem az interaktivitásodat, azért 26703 hozzászólás (plusz az egyebek) után nyilván jobban jártas vagy a fórumozásban, mint mások.

Kicsit lehetnél elnézőbb a kevesebbet fórumozókkal szemben. :)

21. egypt (válaszként erre: 20. - Vicky anyu)
2012. márc. 15. 22:21
Bevallom, nekem maga a terhesség a vége felé valóban teher volt, abszolút annak éreztem... Nem a baba volt az persze, hanem az állapot.:)
20. Vicky anyu (válaszként erre: 18. - Egypt)
2012. márc. 15. 18:27

na az lehet. Kicsit le vagyok strapálva mostanában :(

Ha gyönyörű, akkor oké :). Nem ismertem a szó eredetét. Nekem a "teher" miatt nem volt szimpi.

19. egypt (válaszként erre: 1. - Vicky anyu)
2012. márc. 15. 18:24
Egyébként a "terhes" szó a régi "tereh", azaz "gyönyör" szóból származik.
18. egypt (válaszként erre: 5. - Vicky anyu)
2012. márc. 15. 18:23
Nekem még többet is, sőt ki is maradt egyszer, a doki szerint kimerültség miatt.
2012. márc. 15. 18:21
Elvileg nem lehetek kismama, mert mindig védekezünk, habár tökéletes védelmet semmi sem nyújt. A múltkori mensesem is elég "furcsa" volt. Majdnem felkerestem az ügyeletet, pedig én aztán nem vagyok dokihoz járó típus. De most muszáj lesz :( Baloldalon nagyon szúr a hasam is.
16. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Vicky anyu)
2012. márc. 15. 12:41
Nekem semmi tünetem nem volt, sőt 3 hónapig még "menstruáltam" is.
15. Bcicus
2012. márc. 15. 11:56

KÉshet hormonbajtól, felfázástól is. De ha a controll csík sem jelent meg a teszten akkor vagy rosszul csináltad vagy rossz a teszt. Ha izgulsz keress egy ügyeletes patikát és vegyél egy tesztet.

Terehsségnek nem mindig vannak tünetei.

2012. márc. 15. 11:47
Köszönöm a segítséget csajok (remélem nem bántok meg vele senki:). Most mennem kell, mert különben nem lesz ebéd :D
2012. márc. 15. 11:43
A ciszta tünetei ugyanolyanok, mint a terhességé, mert ugyanolyan hormont termel. Szerintem lehetsz Babás és én nem emelnék a helyedben... :)
12. Vicky anyu (válaszként erre: 11. - Bnedora)
2012. márc. 15. 11:40
Nem haragszom :) De munka, tanulás és család mellett még rendszeresen fórumozni is?! Hidd el én lennék a legboldogabb ha lenne ennyi időm. Évek óta nem voltam fent :(
11. bnedora (válaszként erre: 5. - Vicky anyu)
2012. márc. 15. 11:37
Ne haragudj, de ha többet lennél a fórumon, akkor tudnád, hogy naponta többen is feltesznek hasonló kérdést. Még egy nap késéskor is.
10. Vicky anyu (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2012. márc. 15. 11:37
NA ettől és is tartok, a családban már többször is előfordult. Van a cisztának v.mi egyértelmű tünete?
9. simple (válaszként erre: 1. - Vicky anyu)
2012. márc. 15. 11:36
Pénteken már tuti lesz nyitva gyógyszertár, vagy ha más nem akkor pláza nyitva lesz, ott van drogéria és árulnak terhességi tesztet.
8. bnedora (válaszként erre: 7. - Vicky anyu)
2012. márc. 15. 11:35
Minden terhesség más és más, nincs két egyforma.
7. Vicky anyu (válaszként erre: 4. - Lami86)
2012. márc. 15. 11:34

Szia lami86

Köszi a hozzászólást :) Pakolás közben mondogattam is, "ha van bent valaki akkor nagyon kapaszkodjon"

Megkeresem a neten , melyik az ügyeletes patika. DE lehetséges, hogy a a harmadik babánál ennyire más legyen???

6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Vicky anyu)
2012. márc. 15. 11:31

nekem, ciszta miatt


de késhet stressz miatt is.

5. Vicky anyu (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2012. márc. 15. 11:29

Kedves Dóra

Diagnózisért az orvos fogok menni (csak, hogy megnyugodj). Arra voltam kíváncsi, hogy késette már v.kinek ennyit, és miért.

2012. márc. 15. 11:13
HOL LAKSZ?ÜGYELETES GYÓGYSZERTÁR??Egyébként igaz,h a fizikai munka nem árthat,de pl.én nem kockáztatnék,akárki,akármit mondd...De mivel nem jött meg és lehet h terhes vagy és eddig is pakoltál,akkor talán nem lesz gond!Ne aggódj!
2012. márc. 15. 11:06
Ha terhes vagy és a baba meg akar maradni, akkor nem árt neki, hogy 10-20 kilókat pakolsz. Én a koraterhesség időszakában még teherbíróbb voltam fizikailag, mint előtte. Olyan 3 napos tevékenységet viseltem el minden zokszó nélkül, ami előtte több éven keresztül határozottan fárasztó volt.
2012. márc. 15. 11:01
Nekem meg a babás szó nem tetszik. Ezen kívül nem tudom, hogy itt a fórumon mit vársz. Senki nem fog neked pontos diagnózist mondani.
2012. márc. 15. 10:57

Sziasztok

Több, mint egy hete késik a mensesem, de semmilyen terhességi tünetem sincs. Már kétszer voltam "babás" (nem szeretem a terhesség szót, pfúj), de akkor mindig a menses kimaradás előtt gyanús volt a "dolog". Vettem tesztet, de még csak az ellenőrző csík sem jelent meg. Ma zárva van minden, az ünnep miatt nem is tudom, hogy lesz-e gyógyszertár a héten. Nagyon megerőltető fizikai munkát végzek, ezért is fontos lenne tudnom, mi a helyzet! Holnap is megyek dolgozni. 8 órán keresztül pakolok 10-20 kg-okat, raklapokat. Orvoshoz csak 2 héttel későbbre lehet bejelentkezni. Mit csináljak??? Nagyon aggódom! Lehet más oka is a késésnek? Eddig mindig pontos volt.

Köszönöm a segítségeteket :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook