Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 hetes terhes vagyok és nincsenek tüneteim fórum

5 hetes terhes vagyok és nincsenek tüneteim (beszélgetős fórum)


19. tyityu (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 28. 08:07
En ures petezsakkal meg hanytam is… Hidd el nem a tuneteken mulik. Kivanom hogy hamarosan sikeruljon !
18. Ágio8405 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 27. 23:17
Sajnálom. Remélem hamarosan újra sikerül és minden rendben lesz. Viszont hidd el nem ezen múlt. Sokunknak nem volt egyértelmű tünet (akár később sem) mégsem volt gond. Nekem csak 7 hetesen derült ki, ismerősömnek 12 hetesen első meddőségi vizsgálaton. Gondolgatod mennyi tüntetünk volt, nem sok. Legfeljebb utólag jobban bele gondolva pár apróbb, viszont mivel egyikünk sem számított rá sok év sikertelenség után, így nem is tulajdonítottunk jelentőséget 1-2 apró alig észre vehető tünetnek.
17. liliom10 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 27. 10:11

Sajnálom. :(

Legközelebb sikerülni fog ! Soha ne add fel ! :)

2022. szept. 27. 10:07
Aki esetleg erre jár még, annak írom,hogy nem lett a terhességből semmi. Missed ab lett a vége. Úgyhogy a tünetmentesség azért előre vetített már valamit :(
2022. márc. 13. 23:29
Sokaknak csak később jelennek meg a tünetei. Egyébként B vitamint szoktak szedni hányingerre. Magnézium meg enyhítheti a pocak- és mellfeszülést is. Lehet, ezeknek a szedése is közrejátszik a tünetek enyhülésében.
2022. márc. 11. 17:32
Nekem a 7-8 hettöl voltak érezhetö tüneteim. Nekem is volt egy vetélésem ezelött a baba elött. Én is nagyon aggodtam. Ne izgulj, majd jönnek a tünetek. Pihenj nagyon sokat.
13. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 11. 16:27

Már az is baj, ha nincs tüneted ? Örülj neki !

Két gyereket szültem, egyikkel sem volt semmi tünetem. Boldog kismama voltam, azt sem tudtam mi az a terhesség, mert az enyém nem volt teher.


Ne figyeld magad, légy boldog és élvezd a várandósság minden pillanatát !

12. 621bb5db60 (válaszként erre: 8. - 621bb5db60)
2022. márc. 11. 16:03
kezdtem*
2022. márc. 11. 15:54
Nem baj. Nem mindenkinek vannak tünetei.
2022. márc. 11. 15:26

Nyugalom...

Az aggódással csak magadnak ártasz.

5 hetesen nekem sem volt semmi.

2022. márc. 11. 15:22
Majd később..
8. 621bb5db60 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 11. 14:59
Anno én is 5 hetesen kezdettem ezen tűnődni, h miért nincsenek tüneteim. Rá egy hétre beütött, olyan rosszul voltam hónapokig, h alig bírtam létezni.
7. 55Judit (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 11. 13:44
Igen, próbáld meg. A terhesség nem egy mindennapi dolog, és érthető hogy félted, mivel már történt veled rossz dolog. De ha túl gyakran figyelgeted magad, mondogassad azt hogy nyugi, minden rendben van. Jól vagyok. 😀
2022. márc. 11. 13:39

Köszönöm Nektek! Sajnos állandóan magamat figyelem, nem tudok elvonatkoztatni. Bármit csinálok, egy idő után észrevetlenül ezen kattogok újra.

Próbálok megnyugodni🙏

5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 11. 13:19
Nekem annyi volt sokáig az összes tünetem, hogy nem volt mensim. Ha lehet tereld a figyelmedet valamivel hogy ne aggodalmaskodj, mert a stressz rossz hatást gyakorol a kismamára. Most egyél finomakat, nézzél vicces filmeket, és csinálj olyasmit amit szeretsz.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 11. 13:16
Nyugi ez teljesen normális. Amíg nincs erős görcs és vérzés addig nagy eséllyel nincs gond. Amúgy 6-7 hét utàn lesz több tünet sokaknak. De van akinek akkor sem. A puffadás is tünet. Nekem 17. Hétig nagyon durva volt. Volt hogy hetekig állandó szúró érzésem volt miatt.
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 11. 13:16
Korai..nekem a 7ik héten kezdődött.A HCG nap mint nap erősösik,ez által majd jönnek a tünetek is.Akkor majd azt fogod kérdezni,hogy mikor lesz már vége😅
2022. márc. 11. 13:09
Ikerterhesen semmilyen tünetem nem volt. A sima egyessel végighánytam a terhességet
2022. márc. 11. 12:57

Sziasztok!


Holnap leszek 5 hetes kismama és nagyon aggódom mert nem igazán vannak tüneteim :(

Eddig fájt, húzódott a hasam alja, reggel émelyegtem, de mára már azt sincs. 2 napja szedem a Velfem tablettát, ami b6-ot és magnéziumot tartalmaz, lehet emiatt enyhültek a tünetek?

Egyedül a puffadás van mint tünet.

Semmi más. A mellem sem érzékeny, talán kicsit a mellbimbóm, de lehet csak bebeszélem.

Dokihoz csak 2 hét múlva megyek, előtte úgysincs értelme.

Tavaly volt egy missed abom, ezért félek most nagyon, nehogy megismétlődjön. Akkor sem igazán voltak tüneteim.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook