Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kerti medence végleges kitakarítása! fórum

Kerti medence végleges kitakarítása! (beszélgetős fórum)


2017. máj. 19. 08:37

Sziasztok.

Én most tervezek felfújható falu 244x66 medencét venni.

Az lenne a kèrdèsem hogy van egy golden retrieverem, és nem tudom hogy a kőrme kiszurnà-e a medencét??

Fontos lenne a válaszotok, mert ha vizet Làt akkor szívesen úszik, ezért lenne jó ha ő is hasznàlhatnà.

Szerintetek belemehet a kutya Ès kibírja a medence is??

15. TSydy (válaszként erre: 14. - Skia86)
2010. szept. 2. 22:45
Irígy dög vagy :)))))))))))
14. skia86 (válaszként erre: 11. - TSydy)
2010. szept. 2. 17:47

:):) Ha tudná, hogy "licitálnak" itt rá:):)

Senkinek, soha oda nem adnám!

Enyém-enyém-enyém

IMÁDOM!

13. kevian (válaszként erre: 12. - TSydy)
2010. szept. 2. 06:04
Az én férjem rák jegyű, de teljes mértékben illik rá is a leírás. Szóval, ha nem fog pontosan illeszkedni a medence minden egyes felülete/úgy ahogyan ő elképzelte/, még a következő strandidényig sem lesz visszahajtogatva az tuti!
12. TSydy (válaszként erre: 9. - Skia86)
2010. szept. 1. 22:58

Aha, nem egyszerű....ez már a második nyarat bírta ki (valószínűleg azért mert még kicsi a gyerek, jövőre tuti kiszakítja...) úgyhogy egyszer már visszakerült a dobozába.

Anyunál a nagyszoba félig kiürítve, medence lepakolva földre, kisimítva, majd kb. másfél óra origami után beleszuszakolva dobozába...

Mindez egy szűz jegyű pasival, akikről köztudott (már akinek ilyen van, az tudja)hogy rendmániásak. Csak a hajam hullott ki, a maradék megőszült és enyhén stikkes lett a szemem. Idén nehezítés is van, a gyerek azóta két éves lesz, idén már ő is be akar majd segíteni. Jajj nekekem!

11. TSydy (válaszként erre: 10. - Skia86)
2010. szept. 1. 22:52
Lécci-lécci-lécci add kölcsön!!!!!!!!!!!!! Ígérem egyben adom vissza, csak a miénket is pakolja el!!!!
10. skia86
2010. szept. 1. 19:27
Mai meglepetés a szerlmemtől: KITAKARÍTOTTA a medencét...persze segítséggel, de PROFI módon. Most kitéve száradni, holnap összehajtás.
9. skia86 (válaszként erre: 8. - TSydy)
2010. szept. 1. 07:20

...Nah, a visszahajtogatásos meló lesz nagy téma:):)

Még én magam sem tudom, hogy a fenébe fogom megoldani :(:(

8. TSydy (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2010. aug. 31. 22:00

Igazad van, ha kiszárad akkor szinte lehetetlen a leszedni az algát. Tavaly egy bébimedencét dobtam ki ezért. Mondjuk öcséméké volt, sógornőm kiborította belőle a vizet aztán otthagyta anyunál. Olyan volt után a műanyag mintha penészes lenne. Beleégett az alga.

Én a nagymedencét már kitakarítottam, de ha lehet érdemes a belsejét algaölős vízzel kimosni.

Az én legnagyobb bajom, hogy pofára fordítva a kerti asztalon hanyakodik (remélem ez a szél nem viszi le)hogy az eső valamennyire lemossa az alját és még ennek a letakarítása meg a teljes leengedés még rám vár....Ja és próbáljam visszahajtogatni a dobozába....

7. skia86 (válaszként erre: 5. - Kevian)
2010. aug. 31. 09:22

Mert egyébként a sok víz az útra kifolyna....nah azért:):)

Így meg hátra a kertben kiengedjük! Szar meló, az biztos...már várom!

2010. aug. 31. 09:03
Férjem fellógatja a nagy hinta állványára,ott nem szakad ki,és slaggal,autómosó kefével kisikálja! Az összetekerésben pedig segítek!Jó munkát!:-)
5. kevian (válaszként erre: 3. - Skia86)
2010. aug. 31. 08:15

Miért kell szivattyúzni?

Nekünk van az oldalán egy leeresztő. Nektek nincs?

2010. aug. 31. 08:09
Szivacs-víz, folytonos vízcserével. Vízleeresztés után minél tovább hagyod állni, annál nehezebb lesz kitakarítani.ha kisüt a nap, szinte beleég a fóliába az alga! Szar meló, én is utáltam.
2010. aug. 31. 07:52

Egy cipőben járunk! Nekünk nagyon zöld már benne a víz...minikét elhanyagoltuk:):)

A leengedést meg tudjuk oldani, kiszivattyúzzuk...de a zöld algát, mohát, vagy micsodát, mivel, hogyan tudom kiszedni!

Nah, és aztán hogyan tudom kiszárítani, összetekerni? Wáááá. Nálunk is fog állni még jópár napot:)

2010. aug. 31. 07:42

Erre én is kíváncsi lennék.

A víz már le van engedve, de 3 napja nem tudom magam rávenni, hogy összeszedjem.

2010. aug. 31. 07:19
Nah, már most így nyár végén szeretnénk "összeszedni" a 360*90 cm-es medencénket!!! Csak már most sejtem, hogy nagyon nehéz lesz! Ötleteket, tapasztalatokat várok, hogy Ti ezt hogy oldanátok meg???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook