Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kérlek segítsetek egy kicsikét! "felmérés" :) fiú vagy lány? fórum

Kérlek segítsetek egy kicsikét! "felmérés" :) fiú vagy lány? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 26. 08:39
Köszi a sok választ! Asszem a rosszullétnél elég jók ezek a megfigyelések, tényleg a fiúk kíméletesebbek. Legalábbis eddig így tűnik. Nekem a lányomnál 4 hónapig szinte csak feküdni tudtam a rosszulléttől, napi 8-10 vukk, és össze vissza mindent kívántam. A hasam hátulról még a szülés napján se látszott, de tényleg a gyomorszájamtól kezdődött, és nem is volt csúcsos. Na meg érdekes módon nem is volt valami nagy, pedig 3340g, és normális magzatvíz mennyiség.
2010. jan. 26. 08:33
Persze-persze! Csak érdekel, hogy mit is tudtak az Ősanyáink, mikor még nem volt ultrahang! Szerencsére ruha mindkettőből van. A lányom nem is hordta sajnos őket, így azok mind megvannak "frissen" mosva, és ajándékba meg kaptunk egy rakat fiúcuccot amik már használtak, de tök jók. Így itt nem lesz gond.
2010. jan. 26. 08:30
A sós-édes nálam nemjött be:) Én addig faltam a csokikat meg azédességeket, de terhesség alatt rá sem tudtam nézni, inkább sósat kívántam. A hasam lányos alakú volt. Nem émelyegtem az ételektől, illetve azak szagától.Az arcom is csupa-csupa ragya volt, a hajam is sokkal zsírosabb. Szóval engem nem igazán szépített meg a terhesség az elején:)) Na asszem mindent végig vettem:))
11. Szabónéhajni (válaszként erre: 7. - Mézyke)
2010. jan. 26. 08:29

Én édeset a fiammal kívántam, életemben nem ettem még meg annyi kakaóscsigát, mint akkor:)))

A kislánnyal egyáltalán nem kívántam az édességet!

2010. jan. 26. 08:28

Szia,

én az émelygésből jöttem rá, hogy terhes vagyok. Utána szinte végig megmaradt a hányinger, hányás. A második terhességemnél szintúgy rosszul voltam sokat. Mindkétszer fiam született.

Úgyhogy szerintem inkább várd ki az UH-t, és csak azután vedd meg a rózsaszín/kék ruhácskákat! :)

2010. jan. 26. 08:28
Nekem fiam van,és az első 3 meg az utolsó 3 hónapot végighánytam.
2010. jan. 26. 08:26
Kisfiam született, nem hánytam és nem voltak rosszulléteim.
2010. jan. 26. 08:26

Nekem csak nagy ritkán volt hányingerem, rosszullétem.

A hasam fiús pocakra sejtetett, de mégis lányom lett.

JA és édes ételeket kívántam, ez lányra utal, na ez bejött.

Az arcom is sima volt, vagyis eszerint is fiúnak kellett volna lennie, de nem.

2010. jan. 26. 08:25

Nekem sokan mondtak jeleket-lányos fiús anyukák, de biztosat úgyis csak akkor tudsz ha kimutatja az uh. Én nagyon rosszul voltam az első 16 hétben. Hányni ugyan nem hánytam, de szédültem, rossz volt a közérzetem és szinte egész nap csak feküdtem. Erre mondták hoyg lányod lesz, mert a fiúkkal nem szoktak ennyire rosszul lenni. Nos igazuk lett:)

De pl a kínai fogantatási naptár szerint fiamnak kellet volna születnie:)

5. Szabónéhajni (válaszként erre: 1. - Málnabogyó)
2010. jan. 26. 08:25

Szia!

A kisfiammal mikor terhes voltam, semmi bajom nem volt, a kislánnyal érzékeny voltam a szagokra, meg sokkal fáradtabbnak éreztem magam!

Mindjárt megnézem az az oldalt is:)

2010. jan. 26. 08:24

Két terhességem volt,mindkettő másként zajlott,kétnemű gyerekeim születtek.

Fiú:semmi jel-szinte észre sem vettem.Anyukám egyik barátnője azzal heccelődött,hogy:"Azért vagy jól,mert fiút vársz,és a nők attől már jól érzik magukat,ha van bennük akár egy kicsi darab is":-))))(nagyon vicces,de bejött!!!)

A lányomnál már az első két hétben tudtam?terhes vagyok,mert igen rosszul és gyengén voltam.

De ezek nem érvadóak,az orvosok szerint,akik álltalában férfiak.

3. 651a3db25d (válaszként erre: 1. - Málnabogyó)
2010. jan. 26. 08:24

Szia!


Én egyszer sem voltam rosszul, semmi émelygés, szagra való érzékenység és lassan 5 hónapja szültem meg a fiamat! :)

2. c8d93a7aea (válaszként erre: 1. - Málnabogyó)
2010. jan. 26. 08:24
Szia!Nekem kisfiam született és nem voltak rosszullétek csak undorodtam a hagyma és a sonka szagától.Jó babavárást!
2010. jan. 26. 08:20

Sziasztok!

Most olvastam a neten, hogy a rosszullét meglétéből, vagy éppen a nem meglétéből elég jól lehet következtetni már az elején a baba nemére. Azért fordulok hozzátok, mert ti már tudjátok biztosra :) Tehát, ha valaki nagyon rosszullétes volt vagy éppen egyáltalán, akkor légyszi írja meg hogy milyen nemű lett a csöppsége. Minnél több visszajelzés, annál értékelhetőbb eredmény. Mindez csak a saját babóm nemének kiderítése céljából kell.

[link]

Ezen a honlapon van egy cikk amiben több jel is le van írva. Ha valakit érdekel, és van ideje, akkor ezt is "kiértékelheti".

Előre is köszi a segítséget.

További jó babázgatást!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook