Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A lányom holnap felvételizik a rendészeti szakközépiskolába, pszichikai és orvosi felmérés lesz. Mire számithat? fórum

A lányom holnap felvételizik a rendészeti szakközépiskolába, pszichikai és orvosi felmérés lesz. Mire számithat? (tudásbázis kérdés)

15. judittus (válaszként erre: 14. - Csókica)
2009. márc. 27. 10:23
Abban az iskolában ahol felvételizett van olyan szak is! :)
14. csókica (válaszként erre: 13. - Judittus)
2009. márc. 26. 01:04
És miért mondhatták ezt neki?Talán műszaki előadást tartott?)))
13. judittus (válaszként erre: 3. - L.Niki18)
2009. márc. 25. 20:26

Szia!


Lehet nem voltam elég konkrét, de egy teljesen más szakot ajánlottak neki. Hogy mehet autószerelőnek... :)

2009. márc. 25. 08:07
Ha ez volt a célja,akkor természetes hogy belevágott:))
11. nyta (válaszként erre: 10. - Csókica)
2009. márc. 25. 07:55
hát igen hugi ezt végigcsinálta:)
10. csókica (válaszként erre: 9. - Csókica)
2009. márc. 25. 07:54
de ha nappalira jelentkezik,azt hiszem le kell szerelni.
9. csókica (válaszként erre: 8. - Csókica)
2009. márc. 25. 07:52
Ha valaki rendészeti után elhelyezkedik,még levelezőn jelentkezhet az RTF-re:))
8. csókica (válaszként erre: 7. - Nyta)
2009. márc. 25. 07:49
Tudod az RTF-en van olyan szak amire csak "rendőr"végzettséggel vesznek fel,ilyen azt hiszem a közlekedés és a közrend,és ehhez jó a rendészeti beugrónak.Különben érdemes beadni a rendészetibe és az RTF-re is a jelentkezésilapot hátha valmelyik bejön:))
7. nyta
2009. márc. 25. 05:57

a hugomat annak idején simán felvették,és sok fiut kenterbe vert.a tesi felvételi elég huzós,arra heteket kell készülni.

de miért a rendészetibe,és miért nem a rendőr-tiszti Főiskolára megy?

mondjuk ugródeszkának nem rossz,utána a másikat is elvégezheti,csak a két év elmegy,és a végén mikor kijön járőrként dologzik majd,ellenben ha a tisztit végzi,magasabb beosztásba és munkakörbe kerül.

6. a000a57e9f (válaszként erre: 4. - Juli 1967)
2009. márc. 24. 17:05
Köszönöm a válaszod, és várom a leveled!Üdv.: Ági
2009. márc. 24. 16:49

Szia Minden rosszra, ne haargudj hogy ezt irom de én is 2 éve próbáltam meg de ha nincs keresztszülő akkor vége mindennek...


Pszichikai nagyon sok hülyeséget töltetnek ki az emberrel az elég könnyű... csak fárasztó egy idő után.


Nem akartalak elkeseríteni és szurkolok neki, remélem már nem olyanok mint régen és sikerül neki.

2009. márc. 24. 16:28
Akisfiam tavaj felvételizett,mindenen átt ment csak kevés volt a pontszáma és tuljelentkezés miatt nem jutott be.Az erőlétin a műtéte miatt nem úgy tudott teljesiteni.Ha hazajön megkérem irja le,hogy mire lehet számitani.Jövőre újra jelentkezik mert,hogy nem vették fel most autószerelőnek tanul.
2009. márc. 24. 16:19
Itt Miskolcon amikor felvételiztem a rendészeti szakközépbe, az első az volt, hogy logikai tesztet kellett írnunk. Aztán megint teszt ami történelmi kérdésekből állt jóformán. Ja és persze fizikai felmérés ami 2 km futásból állt, fekvőtámaszból és felülésből, inga futásból. Hát ennyi. Ja és judittusnak üzenem, hogy nem azért kérdezték meg a barátnődet arról, hogy mi lenne akkor ha másik szakra vennék fel, hogy tudják e őt befolyásolni, hanem azért mert ha nem sikerül a rendőr szak akkor ott van a határrendész szak is. Oda kevesebb pont kell. De át lehet mennie rendőr szakra is miközben tanul határrendésznek. Engem határrendésznek vettek volna fel, de azt nem jelöltem meg, és én nem tudtam, hogy terhes vagyok és babát várok...! Na sok sikert! :-)
2009. márc. 24. 16:10
Mikor a barátnőm felvételizett, szóbelin pl megkérdezték tőle, hogy mit szólna ha esetleg egy másik szakra vennék fel! gondolom ezzel a befolyásolhatóságát akarták tesztelni!
2009. márc. 24. 15:55
Segítségeteket kérem!A lányom holnap felvételizik a rendészeti szakközépiskolába, pszihikai és orvosi felmésrés lesz.Mire számithat? Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook