Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kerítésfestés-ötletek fórum

Kerítésfestés-ötletek (beszélgetős fórum)


4. 4c07880d46 (válaszként erre: 3. - Jérce-forma)
2011. júl. 24. 18:36
Ezek a színek nekem is tetszenek, csak nem láttam még ilyen festéket fémre :-( Mindenhol az erőteljes színűeket árulják. Esetleg összekevernénk őket...Egyébként köszönöm az ötleteket, ez a lila elgondolkodtatott:-))
2011. júl. 24. 15:52
Ha lágy, pasztell árnyalatban gondolkoztok, akkor én a szép, halvány, kasmír barnát alkalmaznám, tudod, ami a Héra reklámban is van. :) Ez jól illik a halvány sárgához, de sárgásabb színek is jöhetnek, pl. tojáshéj, okker szín. Egyébként a sárga színhez jól illik a lila, nem tudom, neked mennyire tetszik, de a Milka lila halvány kiadása is szépen mutatna.
2011. júl. 24. 15:22
Jól takar és nincs vele gond. A sötét szinek azért lennének elönyösebbek mert nem látszik meg rajtuk az utcárol rákerülő szennyeződés
2011. júl. 24. 14:54
Sziasztok! Be szeretnénk festeni a kerítésünket.(fém) Szeretnék ötleteket kérni, milyen fajta és színű festéket vegyünk. Igazából amik a legtöbb üzletben kaphatóak, ezüst, fekete, barna, stb.,nem tetszenek túlzottan, sőt...Valami világos, lágy, szolíd színt szeretnénk.(A házunk halványsárga.) Tudnátok segíteni? Milyen tapasztalataitok vannak a Hammerite festékről? Köszönöm a válaszokat előre is!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook