Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Kerek" születésnapomra kaptam a ferjemtol egy hússütő... fórum

"Kerek" születésnapomra kaptam a ferjemtol egy hússütő... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. jún. 18. 06:02

Így kezdődik! : hozd ki a sütögetőt,mosd el,rakd rá a húsokat amit persze te pácoltál,esetleg te is álltál érte sorba,ülj mellette sütögess..aztán mosd el a sütögetőt,tedd a helyére..

Érezd jól magad!

Boldog szülinapot!

11. liliom10 (válaszként erre: 9. - Birebora)
2022. jún. 17. 20:23

Igen, SZINTE mindene. :) De a konyhába csak olyat vegyenek nekem, amire vágyom, pláne szülinapra !

A kerek szülinap különleges, így kell gondolni rá az ajándék megválasztásánál. A fő, hogy tényleg örüljön az ünnepelt ! :)

Úgy éreztem, FI nem ugrott ki a bőréből örömében a hússütő tárcsa ajándéktól.

10. liliom10 (válaszként erre: 6. - Globus)
2022. jún. 17. 20:14
Igen, így személyes ajándék ! :) Legyen sok örömöd benne ! :)
9. birebora (válaszként erre: 3. - Liliom10)
2022. jún. 17. 14:46
Egy bizonyos kor után már meg van az embernek mindene.
8. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 11:51
Boldog születésnapot. 🎂💐
2022. jún. 17. 11:46
Legyen benne sok örömötök! 😘
6. globus (válaszként erre: 3. - Liliom10)
2022. jún. 17. 11:39
Én a darálós kávéfőzőnek is örültem, pedig háztartási gép. Csakis személyemnek szólt, mert ők nem kávéznak. Elviselik, hogy foglalja a fél konyhapultot 🙂
5. liliom10 (válaszként erre: 4. - Bichi)
2022. jún. 17. 11:34
Kerek évfordulóra is örülnél ? Én csak akkor, ha előtte beszéltünk ilyesmiről, és tudják a családban, hogy örülnék neki. Volt olyan pár éve, hogy vágytam egy szuper, erős turmixgépre, ami a magokat is turmixolja, levest is lehet főzni vele, stb. ( Nem olcsó !) A család összedobta rá a pénzt szülinapomra. Ennek nagyon örültem ! :)
4. Bichi (válaszként erre: 3. - Liliom10)
2022. jún. 17. 11:30
Én pl. szoktam örülni olyannak is, ami nem személyes, akár konyhagépnek is. Szóval simán lehet, hogy valaki örül neki. Nálunk azon mindig a férjem süt, tehát már ezért is örülnék neki :DDDDDDD
3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 11:23

A tárcsa nem születésnapra való, én nem örülnék neki. Nem személyes ajándék, a szakácsnőnek szól, és az ő hasának.

Személyes ajándék, ami csak a megajándékozottnak szól, pl. parfüm, ékszer, plusz/vagy elvihet étterembe ebédelni vagy vacsorázni, stb.

Ha Te örülsz, akkor jó !

Boldog születésnapot, még sokat ! :)

2022. jún. 17. 10:58

Mindkettő "kerek".

Jó humora van :))

Isten éltessen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook