Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kérek szépen egy baráti ölelést, vagy egy atyai pofont, hogy felrázzon fórum

Kérek szépen egy baráti ölelést, vagy egy atyai pofont, hogy felrázzon (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 22. 13:17
tisztas, miért vagy eltüünve? Akartam jelet küldözgetni azoknak, akik régebben is küldtek és nem voltál ott!:( Remélem, nincs baj!
2011. nov. 18. 17:04

Pofonnal nem mégy semmire.

Egy baráti ölelés sokkal többet ér.

55. M0ncsa (válaszként erre: 54. - D68657db8f)
2011. nov. 7. 12:54

Erdekes, szamomra meg pont ezek az idoszakok a legromantikusabbak :) A kandalloban eg a tuz, csak annak a ropogasa hallatszik, pasi gepezik vagy olvas, en ugyszinten. Ennel meghittebbet el sem tudok kepzelni :) Nem vagyunk egyformak.


Mas: vendeglatas brrrrr, foleg ilyen idobeosztasban :S meg gondolom se unneped, se hetveged. En 5 honapig birtam, amig doki el nem tiltott vegyszerallergia miatt. Beosztottakat meg ki kell osztani a halalba, tudjak, hol a helyuk. Miaz, hogy visszapofaznak a felettesnek?! Ilyen NINCS.

2011. nov. 7. 00:28

Ilyenkor este (ejjel), amikor nema csond van a szobaban, o jatszik vagy tv-t nez, en meg itt logok, ilyenkor mindig ugy el vagyok keseredve.

Annyira meg nem abrandultam ki belole, hogy szakitsak es mast keressek (meg amugy sem nagyon tudnek hogy), viszont ebbe beleorulok.

Probalkoztam regebben ovatosan romantikazni, de nem nagyon nyitott. Olyan unott, hogy az eletkedvem is elmegy tole. Biztam benne, hogy megvaltozik, de mostanaban mar nekem sincs kevem kedveskedni. Szerintem o is boldogabb lenne massal, egybol visszajonne a lelkesedese, ha valami tunderbogyo betipegne a kepbe. Kerdeztem mar, hogy mit gondol, nem lenne jobb hagyni az egeszet? A valasz: nem tudom. :/

Ideje lenne nekem lepnem akkor, de ha elkepzelem, hogy meg ennyit sem lennenk egyutt, mint most, akkor megszakad a szivem. :(

53. d68657db8f (válaszként erre: 52. - M0ncsa)
2011. nov. 6. 20:42

:)

Nem titok, szivesen elmondom.

Egy hotelben dolgoztunk, eleg osszetett munkakorben.

A napom abbol allt, hogy 6 kor keltem, reggelizteto szakacs voltam, megcsinaltam a vendegeknek a reggelit, aztan megirtam a csajoknak a beosztast, kozben en is takaritottam, hogy hamarabb vegezzunk, majd kitakaritottam a konyhat, leellenoriztem a szobakat, es mentunk haza (1 korul). Aztan este 6 ra vissza, akkor a szakacsno a fonokom volt, en a keze ala dolgoztam, eloeteleket es desszerteket csinaltam.

Ez igy nem hangzik remesen, de olyan iszonyatosan hajtottunk a parommal, nem ugy, mint a tobbiek, akik skotok. Meg azert igy is osszejott az 50 ora hetente, plusz az a rengeteg idegeskedes. Eleve (mar az elejen kineveztek fonoknek) a csajok, akiket iranyitottam, kamaszok voltak (volt egy nyugdijas is), aztan skotok (meg is kaptam... idejon egy idegen es az lesz a fonok), plusz volt egy testverpar, akik manias depisek voltak, es neha ugy uvoltottek velem, mint a bolondok.

De ez egy Isten hata mogotti pici faluban, ahol - a fonokom meg is mondta - nem jelentkezik mas, igy el kellett turni. Hat komolyan mondom... Iszonyatosan kikeszultem. Raadasul a kiscsaj (aki egyszer leku.vazott, mert nem hagytam magam hulyenek nezni, es megcsinaltattam vele amit el akart logni) nettoban annyit keresett mint en. :/ Pedig az oraberem sokkal magasabb volt, csak a kora miatt meg alig adozott. Plusz... Ketszer annyit dolgoztam, mint ok, mert egyszeruen nem birtam megcsinalni, hogy lustalkodjak. A tulaj mondta is, hogy nekem nem kene, de akkor ott ulhettunk volna 3-ig.

A fonokasszony meg egy francia no, hat o sem volt sokkal konnyebb eset, mint a manias depis csajok. Hiaba minket kedvelt legjobban, de neha o is bekattant. Es hat erre jott meg ra az osszezartsag, 6 honapig alig lattam embereket.

52. M0ncsa (válaszként erre: 51. - D68657db8f)
2011. nov. 6. 10:34

:)))

Csatlakozom, ahol humor van, ott meg nincs veszve minden...

Amugy, Tisztas, nem is meselted, mi az, amit kint dolgoztatok, ami ugy kikeszitett? Ha nem titok persze.

51. d68657db8f (válaszként erre: 50. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 5. 19:52

:) hat en mar akkor is csak rohognek, ha osszedolne, hogy milyen balfek vagyok. :D


Persze nem jott Amor reggelre. :/ Gondoltam...

Viszont en meg azt almodtam, hogy menyasszonyi ruhaban rohangalok fel-le, es nem talalok cipot magamnak, pedig mindjart kezdodik az eskuvo, en meg mezitlab. Tok ideges voltam, raadasul tukor sem volt sehol, hogy megnezzem magam.

A parom meg szegeny arra ebredt, hogy nagyon nyilal a feje. :( Nem mertem megkerdezni, hogy lat-e kis szivecskeket. Picit lelkiismeret-furdalasom is volt, lehet, hogy ez valami woodoo.

Lehet, hogy egy budos banya vagyok, csak nem vettem meg eszre.

50. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 48. - D68657db8f)
2011. nov. 5. 08:31

ha humor van,még nem dőlt össze a ház:)

És ki tudja..csúnya ezt kimondani,de lehet,hogy..mégis jó lenne az a kísértés,egy másik személy képbe kerülésével reálisabban látnád a párodat,és a vele várható lehetőségeket.

többedszer írom,hogy sajnos a szeretet/lem nem elég ahhoz,hogy egy kapscolat működjön.

2011. nov. 5. 00:45

Jezusom, es reggel felkelne a parom, es egy nyil allna ki a homlokabol. :O.

Ha nem jovok, akkor megtortent, es naszuton vagyunk.

2011. nov. 5. 00:43

Igen, az lesz. Kenytelen vagyok, mert ugy tunik most tenyleg rajtam fog mulni minden. Megprobalok neki is segiteni valahogy. Csak ez az egesz olyan kiabrandito.

Olyan jo lenne egy kis romantika, erzelmek, egy eros ferfi oltalmazo karja. - hupp. Annyi erot adna egy kis szerelem. Erzelmekre vaaagyom!

Amor bacsi, tessek szives lenni intezkedni.

Hat most nagyon orulok, hogy nincs a kozelben kisertes, mert most pont olyan allapotban vagyok, amikor a szegeny, kiszolgaltatott nok beleszeretnek az idegen ferfiba, aki egy lovon jon, fekete kopenyben, es mindenkit legyoz. Az sem baj, ha korona van a fejen. :D

47. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 45. - D68657db8f)
2011. nov. 4. 21:10

Igen,ez depiközeli állapot,ha ennyi a 'nemtudom'.

Még mindig azt mondom,h elsősorban magadra figyelj,összpontosítsd az erőidet.

Már nem tudom,neked írtam-e,de elég sok férfi oylan,hogy megrogyik,ha látja ,hogy igazán baj van,egyszerűen nem elég erős.

nem biztos,hogy felrázódna..(magamból indulok ki-nő vagyok)Én,mikor szarul voltam,szinte pánik jött rám a legkisebb pluszfeladattól is,és úgy éreztem,ha még raknának rám valamit,akkor --elnézést:taknyam-nyálam egybefolyna,a többiről nem is beszélve.

Az nagyon rossz,ha nincs valódi támasz melletted..de a legnagyobb,valódi önbizalmat adó siker az,ha szinte egyedül mászol ki-szintén tapasztalat.

46. d68657db8f (válaszként erre: 44. - 706217a8a2)
2011. nov. 4. 21:02
Koszonom szepen, ebbol is tanultam valamit! Van benne igazsag...
45. d68657db8f (válaszként erre: 43. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 4. 21:00

Koszi a tanacsot, azert ez a forumosdi megiscsak mukodik! Nagyon jo, hogy Te pl. realisan vilagitottad meg a dolgot. :) Nalam azert volt ez elenjaro bun, mert en nagyon szigoru tudok lenni az ilyenekben, es el nem tudtam kepzelni olyan helyzetet, amikor az, akit szeretek rettegne, en meg igy beszelnek vele. De ha masik oldalrol nezzuk... Hat igen, hajnali 5 ora. Meg, azert a parom elegge hiu, buszke, es gondolom a lelke melyen ezt a helyzetet ugy eli meg mintha kudarcot vallott volna. Csak mieeeert igy oldja meg? Olyan szinten bevette a lesz.om tablettat, hogy ez mar tuladagolas. Ma a 'mit ennel ebedre?' kerdesre is 'nem tudom'-mal valaszolt. Sztem depis lett. Megprobalom megterapiazni szegenyt. Vak vezet vilagtalant... Ez szep jatszma lesz. :)

Fel kene razni mondjuk egy olyannal, hogy dragam, terhes vagyok es harmas ikrek. Szerintem azonnal kijonne a deliriumbol. - csak probalom elpoenkodni. :S Amugy, mint embert, maximalisan megertem. Sokmindenen mentunk at mostanaban, es hat en sem az a tunemenyes angyalka vagyok, aki jon-megy vidaman, ezerrel, egeszsegesen. De az elet ilyen hullamzo, most szuksegem lenne ra. :/

Amugy azt vettem eszre - eskuszom, ilyen balfek vagyok - hogy amikor 2 evente padlot fogok, akkor mindig van valaki a kornyezetemben, aki meg jobban elhagyja magat, igy engem szinte sosem karol fel senki lelkileg, nincs az a tamasz, biztatas, amit most Toletek kapok meg. :)

2011. nov. 4. 19:55

Vigyázz a baráti ölelésre!!


Az árulót mindig a barátaid között keresd.


Mara Meimaridi

43. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 37. - D68657db8f)
2011. nov. 4. 07:17

Valahol ki kell adni..és tényleg szerencsésebb itt,és nem anyukád szívét fájdítani,hiszen úgysem sokat tud tenni.

Most,kivételesen azért szerintem legyél határozott.A hajnali 5 órai mélylélektan senkinek sem jó..(aki meg félig alszik,az úgysem tud normálisan gondolkodni).

Mondd meg neki,hogy ezt meg kell beszélnetek,mondjon 1 időpontot,amikorra összeszedi a gondolatait,mert ez így téged megőrít.

A "nagyon bánt"- az eufemizmus ebben az esetben.Mondd meg egyenest,hogy a kiakadás szélén vagy,és jobb,ha nem várja meg,hogy ez bekövetkezzen,mert az nem lesz jó egyikőtöknek sem.és ha kérdezi,mért fenyegetőzöl:Ez nem fenyegetőzés,hanem egyszerűen belülről érzed,hogy lehet,hogy nem tudsz majd uralkodni magadon,és ésszel dönteni,hanem elszakad a cérna.

Ha erre sem reagál normálisan,akkor egy tökéletlen alak,rúgd seggbe,vagy csinálj valamit,amitől megdöbben,és ő érzi magát hülyén,és akar beszélni a bajokról,javítani valamit.

42. d68657db8f (válaszként erre: 39. - 98a882c496)
2011. nov. 4. 02:55
Szijo, nagyon koszonom, nagyon jol esett! :) Irok mindenkeppen, nagyon orultem!
41. d68657db8f (válaszként erre: 40. - Mese)
2011. nov. 4. 02:54
:D szijo, hu a fejem majd leszakadt! Koszonom! Az olelest is! :) Kezdek, igen felrazodni. :)
40. mese
2011. nov. 4. 01:01

szia!kapsz tőlem egy hatalmas nagy pofont, ami csattan, csak azért, mert utána az ölelés sokkal finomabb, és azt is adok persze!:D


remélem eléggé felrázott!:

2011. nov. 4. 00:44
Szia, hozok ide is egy hatalmas ölelést! :* majd még írj ;)
2011. nov. 3. 14:42
Koszonom szepen a moderatornak, hogy visszaallitotta a regi cimet!
37. d68657db8f (válaszként erre: 36. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 3. 14:41

:D

Koszi, hogy leirtad, es hogy elolvastad a kisregenyemet! Ezt mindenesetre jo tudni, en mar mindent az erdektelensegnek tudok be. Muszaj lesz tenyleg komolyra forditani a dolgot. Csak az a baj, hogy annyira buszke, hogy amikor en kezdek 'iranyitani', akkor mar csak azert sem viselkedik komolyan. Vagy nem erdekli, vagy eppen kedve nincs, vagy hulyeseg, amit mondok. Nagy rikan, amikor jo kedve van, akkor mukodik.

Pedig annyira ritkan beszelunk meg valamit, egyaltalan nem vagyok egy nyakara jaros tipus.

Hajnalban pl. fekudtunk az agyban, odaig ebren voltunk, en itt vandalkodtam, o jatszott. Kerdezte, hogy nem alszom? Mondtam neki szepen, nem gunyosan, hogy nem vagyok almos. Mert bant, hogy nincs penzunk, bant, hogy lehet, hogy komoly baj van a hatammal es muteni kell, es bant, hogy hianyzik, a regi enje. Erre sohajtott egyet, hatra fordult, majd aludt tovabb. En meg raneztem, azt eszrevette, es ideges lett, hogy erre most mit valaszoljon, es miert ellenorizgetem, hogy alszik-e. Hajnal 5 ora van, ha fel 3 kor nem jutott ez eszembe, akkor miert most.

Pf... Hat koszonom szepen.

Amugy meg tok nagy buntudatom van, hogy igy kibeszelem. :( De valakinek el kell mondanom. Anyanak nem akarom ezzel fajditani a szivet. Mar igy is tok jol birom, egyaltalan nem szoktam panaszkodni (a fajdalmon kivul), de havonta egyszer kiborul a bili es akkor itt beszelem ki. :S

36. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 35. - D68657db8f)
2011. nov. 3. 07:11

:)

mondd az uradnak: Tibi..MIKOR beszéljük meg a pénzügyeket? fixáljunk le időpontot,addig te is meg én is át tudom gondolni,hogy miféle utakat látunk magunk előtt(sőt,én le is jegyezném a fontosabb mondanivalóimat,nehogy vmi kimaradjon..)

Másik: hát elég hülyén hangzik..de iylen is van.Én is tegnap döbbentem meg,hogy elfelejtettem valamit,de teljesen,ami 1 hónapja történt,és elég jellegzetes,fontos történés volt az én életemben..tehát nemcsak a másik mondta.Még most sem tudom felidézni,csak arra emlékszem,hol történt,milyen ruha volt rajtam:D de a lényegre nem..:(Ilyesmi kivételesen előfordulhat,még a nagyon fontos fogamzásgátlás témában is- főleg,ha most a szex nem főszereplő az életetekben. De eléggé szét lehet esve az embered...

2011. nov. 3. 05:12

Mondom az uramnak: Tibi...


Hat ma megint nem alszom, mert ideges vagyok a penz miatt, eros megfontoltsagot igenylo beszelgetes kene hozza, de "most nincs kedve". Megertem, a hocipoje tele lehet neki is. De muszaj beszelni ezekrol, es mivel egy par vagyunk, gondolom, egyutt kene.

Nem tudom... Az asztalra is csaphatnek, es elintezhetnem en egyedul, mert vannak otleteim, de az ugy lenne jo, ha egyutt, osszetartva talalnank ra megoldast. :S Hogy nezne mar ki, nem?


A masik... :) ezen kesz voltam, azert is ment ki a szemembol az álom. Fogamzasgatlot szedtem 2 evig. Utaltam, mert igenis ereztem, hogy nem vagyok jol tole. Es utaltam, hogy hormonokkal bombazom magam. Aztan most, hogy beteg lettem, eldontottem, hogy nem szedem tovabb (amugy is erosen csokken az egyuttletek szama, havi 2-3 alkalomert nem fogok beszedni egy level hormont).

Elmondtam 10 napja, mar sokadszor jott szoba, hogy szeretnem abbahagyni es keresni mas alternativat. Helyeselt, hogyne, ahogy gondolom.

Mondom, talan kiprobalhatnank valami akcio elotti kremet, mert az ovszer nalunk tabu. Oke, jol hangzik. Bevettem az utolso szemet, mondom hu, de jo, vegre nem szedem ezt a vackot. Mosolyog, mondja, hogy igen, tok jo. Egy hete megyunk boltba, mondom beugrok nogyogyaszhoz. Kerdezi: minek? Mondom megnezetem magam, meg kerek akkor valami tanacsot alternativ megoldasra bogyo helyett. OOO, tenyleg, oke, jo otlet. (aznap nem volt doki, nem mentem).

Ma mondom neki, nem kene beszelgetnunk kicsit a fogamzasgatlasrol? Hogy legyen ezutan? Azt mondja, miert? Hat mert abbahagytam a gyogyszert 10 napja.

Valasz: Igeeeen? Nem is tudtam. Az esemeny elotti, helyi fogamzasgatlorol is most hall eloszor.

Hat... erre mit mondjak?

Most haromszor nem figyelt ide, vagy engem nez hulyenek, vagy olyan szinten magasrol lesz..., hogy egyik fulen be a masikon ki?

De amugy eskuszom, szeret, nyomkodja a hatam, kavet hoz be, nem ertem. Vagy szeret, de csak immel ammal? Hat en meg ilyet nem ... lattam.

Eszem megall. :) Mar csak rohogni tudok kinomban.

Na, errol majd irok egy konyvet, meglatjatok! :)

2011. nov. 2. 18:19
Szia Hercegno, hat ez igazan nagyon kedves Toled, koszonom szepen! :) Nagyon aranyos vagy, en is irok privit. :)
2011. nov. 2. 15:36
Írtam közben egy privit :)
2011. nov. 2. 15:09
Szia Tisztás! Skócia melyik részén élsz? Írtad, hogy nem nagyon van pénzed. Van egy régi ismerősöm Aberdeen-ben, egy speciális suliban szoc.gondozó. Még 1-2 éve néztem a suli oldalát is, akkoriban önkéntes jelleggel kerestek munkaerőt Magyarországról, ő is azért ment ki, de végülis normál állást kellett betölteni, rendes fizetésért. Azóta is ott dolgozik. Megkeressem neked az oldalt? Hátha találsz valamit rajta.
31. d68657db8f (válaszként erre: 30. - M0ncsa)
2011. nov. 2. 14:36

Szia, ezen jot nevettem! :))) - az elso bekezdesen.


Hogy oszinte legyek, most ott tartunk (remelem, mar csak napokig), hogy barkivel beszelnek, meg egy talalkara sem tudnek elmenni, annyira ki van szamolva a penzunk. :S Es hat, meg mindig a 'sajnalom magam ' fazisban vagyok, amikor meg szinte furdeni sincs kedve az embernek. (azert nem szoktam kihagyni. :) A harmadik bajom a hatam, azzal szenvedek - de ez is csak atmeneti, nagyon remelem. Amugy nagyon jol raereztel, mert rengeteget utazgattam, es rengeteg kepem van, azokat szoktam nezegetni. :) Nagyon jol feldob, olyankor halas vagyok, hogy eljuthattam ezekre a helyekre.

Viszont a szocializalodast meg nem probaltam, jo otletnek tunik! :D


Az a baj, hogy olyan erzekeny vagyok. Regen is volt egy tobb evig tarto kapcsolatom, amire rament a fel lelkem, aztan kileptem belole. De meg akkor is azert fajt a szivem, mert annyira sajnaltam az akkori paromat. Neztem, ahogy alszik, es egyszeruen nem hittem el, hogy o rosszat tett velem. Igazabol nem is, csak nem azt adtuk egymasnak, amire szuksegunk volt. Meg en ereztem lelkiismeret-furdalast azert, amiert nem birtam folytatni. Valami ilyesmit erzek most is.

30. M0ncsa (válaszként erre: 29. - D68657db8f)
2011. nov. 2. 14:24

Szia :)

Az eredeti cim sokkal jobb lett volna, az atmoderalt unalmas es sablonos, HALLJATOK ODAFENN, ilyen cimet 16 eves fruskak nyitnak topikokat :))) Az ilyeneket meg sem nyitom, csak kilovom a bannert (ide a gerincproblema -> adatlap -> interaktivitas -> nyitott topikok alapjan jutottam el).


Nos, Skocia, hasznald ki, hogy ott vagy! A helyedben nem magyarok tarsasagat keresnem, van beloluk eleg otthon, mennyivel izgalmasabb dolog megismerni egy uj kulturat! A skotok nagy resze baratsagos, jokedelyu, kotve hiszem, hogy kidobnanak akarmelyik pubbol, ha egy sor mellett szocializalodnal par orat :) Meg ott van a gyonyoru skot fennsik, termeszet, menj kirandulni inkabb :)


Ami pasit illeti, nem "elveszited", hanem "megszabadulsz tole" - ez az en szereny velemenyem. Ilyen barmokkal NEM SZABAD foglalkozni. Es ha megis megteszed, es - mint mar irtak volt - bedolsz az erzelmi zsarolasanak, nos, akkor kierdemled az atyai (vagy anyai, ahogy erzed) pofonokat :)))

29. d68657db8f (válaszként erre: 28. - 6187eb1c9a)
2011. nov. 2. 14:08

Rendicsek, koszonom szepen az erdeklodest! :)


(azota, amiota elinditottam a forumot, azon gondolkodom, hogy mi lehetett a baj az eredeti cimmel: "kerek szepen egy barati olelest vagy egy atyai pofont, hogy felrazzon" - valami ilyesmi volt. Szinte rogton atmoderaltak. Mi lehetett a baj vele? Nem szabad olyan cimet adni, amiben kerek valamit? Nem, mintha zavarna, csak az uj cim nem nagyon tetszik. :) Csak nem ertem, de tenyleg.)

28. 6187eb1c9a (válaszként erre: 26. - D68657db8f)
2011. nov. 1. 20:06
Próbálj megnyugodni,legyetek türelmesek egymással,mert csak egymásra számíthattok.Minden jót neked,azért időnként jelentkezz!:-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook