Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudom pótolni az ölelést és az odabújást, ha nincs párkapcsolatom? fórum

Hogyan tudom pótolni az ölelést és az odabújást, ha nincs párkapcsolatom? (beszélgetős fórum)


1 2
56. Mimóza07 (válaszként erre: 52. - Tumbo2)
2022. okt. 4. 18:47
30 év együtt, de mégis külön? Az izgalmas lehetett. :D Hogy kell ezt mégis elképzelni? Egymas melletti szobában laktatok, a stelázsi meg közös volt? :)
55. Miss Sárika (válaszként erre: 51. - Tumbo2)
2022. okt. 4. 18:41

Igen! Más a szeretetnyelvünk. ..mindenkinek az amit otthon kapott, ahogyan tudat alatt kondicionálták.

Van aki testi érintéssel, vagy minőségi idővel, ajándékozással, szívességekkel, esetleg elismerő szavakkal közli szeretetét párja, szerettei felé. ..de sokszor nem passzolnak a szeretetnyelvek. Az pedig olyan mikor egy bantu és egy finn beszélget. ...de nem értik egymást...

Ismerek olyan személyt, aki gyermekkorában fizikai szeretetet nem kapott, pedig elmondása szerint igényelte volna. S mivel hosszú évek során így szokta meg, ugyanolyan "rideg" lett.

Nincs ezzel semmi baj, csupán hasonló beállítottságú partnert kell találni.

54. tumbo2 (válaszként erre: 51. - Tumbo2)
2022. okt. 4. 14:43
mondjuk az apám,anyám se csinált ilyesmit.
53. tumbo2 (válaszként erre: 34. - Soufflet)
2022. okt. 4. 14:37
vibrátor van,akinek kell.
52. tumbo2 (válaszként erre: 49. - Mimóza07)
2022. okt. 4. 14:35
ezzel tudtak volna kikergetni a világból.nekem nem kell.a lányom apjával 30 évig voltunk együtt,de külön éltünk.igaz,hogy a társ,más,mint a férj. mindenben számíthatunk rá.
51. tumbo2 (válaszként erre: 43. - Miss Sárika)
2022. okt. 4. 14:30
nem hiszem,mi sosem voltunk azok a puszilkodósok. csodálkoztam is,mikor a volt férjem mindig megpuszilta a szüleit.hát fiatal koromban más volt,de megérinteni,már csak két embert tudok.a lányomékat.
50. Lufthansi (válaszként erre: 49. - Mimóza07)
2022. okt. 4. 11:49
Ebben a borongós időben a sapka, kesztyű, sál is fontos..-))
2022. okt. 3. 19:52
Hát, úgy nehezen. :( Párt kéne találni ezekben a borongós időkben. Mindenkinek kell egy társ.
2022. okt. 3. 19:48
Kutya, macska?
47. jucika33 (válaszként erre: 46. - Liliom10)
2022. okt. 3. 19:12
Igen, tudom, hogy ezzel próbálják pótolni. De nekem kicsit több, mint egy évig nem volt és azért írom, tapasztalatból. Nekem ezek (állat, gyerek- pedig mind van itthon) nem pótolták kicsit sem.
46. liliom10 (válaszként erre: 45. - Jucika33)
2022. okt. 3. 18:43
Persze ! De gondolj arra, akinek nincs párja, és mindig egyedül van otthon ! Rengeteget számít a cica vagy a kutya szeretete !
45. jucika33 (válaszként erre: 1. - 52281d0cad)
2022. okt. 3. 18:35
Tapasztalatom szerint azt a fajta érintést, amit a szerelme ad az embernek, nem lehet pótolni semmivel. Az állat, a gyerek vagy a barát ölelése teljesen más. Nekem például ezekre nincs szükségem. A pároméra annál inkább.
44. Sirga (válaszként erre: 41. - Léna123)
2022. okt. 3. 15:54
Ugyanígy érzek. Bár kétségtelen, nem vagyok egy ölelkezős-puszizkodós fajta. Viszont 1-2 nap (a Párom) ölelés(e) nélkül már nagyon erős hiányérzetet okoz. Ilyenkor hálát adok az égnek a menhelyi szeretetgombóc cicámért. Ő aztán a bújós/dorombolós! Minden helyzetben vigasz. :)
43. Miss Sárika (válaszként erre: 40. - Bichi)
2022. okt. 3. 14:39

Szerencsére nem vagyunk egyformák!

Nálunk szuper jó a társaság és a hangulat is. ..és ráadásul szeretjük kimutatni szeretetünket egymás felé.

Persze, tudom furcsa szokás ez a mai világban, mert manapság mindenki csak gonoszkodik és fúrja egymást.

2022. okt. 3. 14:01

A kedvesség kimutatása fontos dolog.


Amikor utoljára voltunk Swinger klubban, akkor az ott lévő "női és a férfi kollégáktól" üdvözlésképpen mi is kaptunk ölelést és puszit...-))

41. Léna123 (válaszként erre: 40. - Bichi)
2022. okt. 3. 10:31
:DDD Dettó. Kedvelem a kollegáimat, de azért nem szeretném, ha naponta ölelgetnénk és puszilgatnánk egymást.
40. Bichi (válaszként erre: 27. - Miss Sárika)
2022. okt. 3. 10:25
Mi is csak páran vagyunk, de a nagyon nem örülnék az enyhe kifejezés arra, mit szólnék, ha a kollégám megölelne, megpuszilna... Inkább örökre senki, mint a kollégák, legyen azok bármilyenek...
39. birebora (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2022. okt. 3. 04:58
Én is:)
2022. okt. 3. 04:10

Olyan rovidnek tunik az elet!

Es az!

2022. okt. 3. 04:07

Legutobb (ami arreb volt), a "dedos" tesoja harom napja Maharaj volt hagyva

kB 70-es IQ-val skisofen, es ennyi macskaval otthagyat.

A faszija elkuldott a "csaba", mikozbrn az egyik szomszed mar udvozolt, hogy valaki kitakarit (ismertek).


Egyikunk sem normalis.

Tolem bocsanatot sem kellene kerni.


Csak ha akkora majer, ahogy eliadja magat a faszi, miert nem takaritatja ki magat, miert fut a regi bnom mindent megcsinalni a hazban?

Es a masikat elhagyta.



Macskat en soha nem hagytam el.



Volt egy nap, hogy eltuntem, egy par nap munla felkaptam a macskaimat, semmi mast. Az anyam emlegeti.


Elotte osszevesztunk.

2022. okt. 3. 03:50

Es macskahugyban meg nem elek.


Az osszabujis baratnom tette.

6-7-8 nagykat tartott egy bezart lakasban, es ram szolt, nem a macskakra, ha beleettek a kajaba.

2022. okt. 3. 03:46

De amugy a macska mindenre jo.

Csak az enyem tudom mit mivelne transzpotralas utan.

Mar kuva sok matracot potoltam, takaritottam.

Ujra karpitoztstni egy egesz lakast 2 havonta nem tudok. es o feltep(ne) mindet a kert nelkul lenne.


Azzal nyugtatom magam, hogy Jo helyen van. Es emikor hazamelyek, mellem dol le, ha epp olyanja van, nem vadaszik..


A macska csak macska.

2022. okt. 3. 03:23

De amugy a szexhez, bujashoz nem kell kapcsolat. Miert nincs egyeb kapcsolatod? Jo dolog az is, ha egy heten legalabb egyszer kikapcsolod a telefont, hulyesegeket beszelsz kotetlenul, vagy legalabb dugsz egyszer, es kiajulva elszol valaki karjaiban. Vagy hulye filmekben nezni osszedolve elalvasig.

Nekem meg a maniam a fozes. Valakivel vagy a foztom esszuk, vagy reggelit csinalok. De azt sem mindenkirol kell.

Ha meg nem utalt meg teljesen, akkor legkozelebb is csinalok egy kavet, amikor csorog az ora, aztan szepen megiszogatja, amig simogatjuk egymast. Es elhussan, es nem tudom, mikor latom.


En el sem tudom kepzelni az eletem enelkul.

Miutan Angliaba koltoztem egy pasival, es szakitottunk, elkoltoztem, 3-4 honapig nem volt senkim. Eletemmben ez volt a legrosszabb. Tudom, oregebb, csunyabb leszek, de szeretettel sokan vagynak. Aztan majd hozzaoregedek a volt (van?-b4lfasz voltam vele) pasiaimhoz. En is leszek 45, 55. Es egyik sem a "friss pipi utan futkos" alkat. Meg en sem vagyok az. Mar minimum ertem a marinadban.

Igy jott.


De en mondjuk a regi barat baratnommel is egymasra fekve, olelgetve aludtunk, miutan a ferje meghalt. Lya, 40 evesen a sziv leallas nem volt tervben.

33. Soufflet (válaszként erre: 15. - Epresturmix)
2022. okt. 3. 00:59
De van pasi alakuban is, ami atolelo pozizioban van. Mar ezer eve lattam a neten.
32. Soufflet (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2022. okt. 3. 00:57
En igy alszok a takaroimmal, parnakkal, bar a terdem, gerincem miatt.
31. 52281d0cad (válaszként erre: 30. - E620d9d97b)
2022. okt. 2. 20:18
igen ismerem
30. e620d9d97b (válaszként erre: 29. - 52281d0cad)
2022. okt. 2. 20:11
Érdekes. Pedig sok a magányos ember. Nem te vagy az egyetlen. És nagyon fiatal vagy. Nem beszélgetsz senkivel? Van egy Rajzmánia nevű csoport FB-on, ha szeretsz rajzolni. Ismered?
29. 52281d0cad (válaszként erre: 26. - E620d9d97b)
2022. okt. 2. 18:22
sajnos nincs kivel
28. liliom10 (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2022. okt. 2. 18:13

Persze ! De nem mindenki hajlandó a napi sétáltatásra 10-15 évig, ezért írtam a másik lehetőséget, a cicát.

Volt nekünk is kutyánk, fűvel-fával lehetett beszélgetni, sok ember szól ahhoz, aki kutyát sétáltat.:)

27. Miss Sárika (válaszként erre: 24. - Epresturmix)
2022. okt. 2. 18:12

🙂 Így érthető, hogy mért nem lett rituálé az ölelkezésből.

Ja! Minden nap.

..mi csak páran vagyunk. ..nincs féltékenység sem. 🙂

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook