Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kérdezz-felelek a meddőség okairól fórum

Kérdezz-felelek a meddőség okairól (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2010. febr. 9. 14:09

Sziasztok.

Régen nem írt ide senki, de hátha van/volt valaki hozzám hasonló helyzetben:

több mint 2 év próbálkozás után most hsg-n kiderült, hogy a jobb oldali petevezeték elzáródott, a bal oldali kitágult, folyadék van benne(hydrosalpings).

A doki 6 hónap további próbálkozást javasolt-remélve , hogy hátha a vizsgálat után történt valami változás,- utána pedig lombik , ha semmi eredmény.

Szerintetek van esélyem spontán terhességre? Már van egy kisfiam, 3 éves múlt, ő 1 hónap alatt összejött.A problémák az ő születésekor alakulhattak ki(császár, utána sok felfázás).

Valami biztató történet?

11. 10d89b51ea (válaszként erre: 10. - Hajnalh75)
2009. márc. 13. 12:42
Szia hajnalh! Kérdezz nyugodtan! most indulnom kell dolgozni, de majd estére már leszek, válaszolok a kérdéseidre!!
2009. márc. 13. 12:39
babus!
9. hajnalh75 (válaszként erre: 6. - 10d89b51ea)
2009. márc. 13. 12:38
Szia tudnál nekem segíteni,hogy Debrecenbe hova jártok?Priviben is írhatsz!Köszi!
2009. febr. 27. 10:47

Sziasztok!

Olyan meddő pároknak szeretnék megpróbálni segíteni akiknél szinte minden ok nélkül-nem jön össze a baba. Nálam is így volt a második gyererknél és nekem is természetgyógyász "hozta össze".Mostmár több mint két éve segítek én is Dunaharasztin.Ha valakit érdekel Hívjon nyugodtan:Kriszta 0620/424-5881

7. andreno (válaszként erre: 4. - Brenda)
2009. febr. 14. 11:50
Sziasztok én 1992 ben szültem egészséges kisfiut.Most 33 éves vagyok és több mint 10 éve nem esem teherbe.Voltam orvosoknál is de nem tudták megállapitani az okot.El vagyok keseredve nem tudom mit tegyek.
2009. jan. 20. 12:06
Sziasztok lányok! Ha nem jön össze a baba, tessék menni orvoshoz! Nekem sem akar összejönni, Debrecenbe járok kezelésekre! készülődöm a negyedik inszemre!
5. Eve20 (válaszként erre: 4. - Brenda)
2006. jún. 5. 17:38
Akkor hajrá!:)) Mi szurkolunk nektek!:) Próbálj nem gondolni annyit rá, tereld el a figyelmedet valamivel (sport, munka, járj el a barátaiddal stb.) És ami szerintem is a legfontosabb: menj el orvoshoz. Az is lehet, hogy csak egyszerűen nem jött eddig össze, és semmi gond. Legalább megnyugodnál, és lehet, hogy könnyebben teherbe is esnél. Remélem segítettem valamit:) Bár nem hiszem:(
2006. jún. 5. 16:59

Kedves Lau!

Az első gyerek már elmúlt 4 éves. Kőkemény két év, amióta nagyon szeretnék, de nem jön össze a második baba. Én sem vártam senkitől pontos diagnózist, inkább csak egy kis biztatást.

B.

3. lau
2006. jún. 5. 10:44
Szia, szerintem millió oka lehet, lelki vagy testi, bár gondolom leki elsősorban, ha az első baba ilyen gyorsan jött, gondolom a két év sem kettő (feltételezem, hogy nem kezdtél el menstruálni azonnyomvást szülés után... vagy a kicsi már ném két éves? Szóval szerintem aki így bármit is mer mondani, az nagyon bátor, vagy különleges képességekkel rendelkezik. Aggodalom van benned? Szeretnéd tudni, ha baj van?
2006. jún. 4. 23:23

Sziasztok!


Első gyermekünk pikk-pakk megfogant, amikor akartuk (na jó 2 hónapig kellett ügyeskednünk), de a testvére immár 2 év próbálkozás után sem akar hozzánk lejönni.

Szerintetek mi az oka?

2006. jún. 2. 09:03
Az alábbiakban néhány kérdést és választ olvashattok a meddőséggel kapcsolatban.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook