Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kérdések a teherbeeséssel kapcsolatban fórum

Kérdések a teherbeeséssel kapcsolatban (beszélgetős fórum)


2018. jan. 4. 07:10
Sziasztok. Megint aggódom egy kicsit ugyanis kevesebb a menstruációm mint szokott és sötétebb a színe. Ahogy olvastam ez is a terhesség jele lehet. Vagy lehet csak az eseményutánitól?
2017. nov. 29. 14:12
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!!! Nagyon megnyugtattatok.
2017. nov. 29. 10:58

És ne ijedj meg, ha esetleg késni fog a mensid, a tabletta felboríthatja a normális ciklust. Akár 1-2 hetet is késhet.

De ne izgulj, nem lesz baba belőle.

2017. nov. 29. 10:54
Semmi. Mivel a tabit bevetted, igy semmi. Nem kell, hogy tunet legyen. Nekem is csak annyi volt, hogy menstruaciokor barnasan vereztem. A feher folyas altalaban kozepidoben van , peteereskor, ha nagyobb mennyisegu folyast eszlelsz akkor van ovulacio. Ovu utan jobb, ha nem vagytok egyutt 2-3 napig. De ha megnyugtat a vart napjan nyugodtan tesztelj, de 0% az eselye, hogy terhes lennel.
2017. nov. 29. 10:53

Semennyi. Ha most van a nyúlós nyák, akkor most ovulálsz. Azok a spermák már rég elhaltak benned. Ne izgulj. Nem lesz baba.

De máskor jobban figyeljetek, v ne szeretkezzetek ha észleled ezt a nyúlós nyákot, mert az a termékeny nyák. Akkor eshetsz teherbe, ha ilyenkor nem védekeztek.

2017. nov. 29. 10:46
Sziasztok! November 17-én volt a menstruációm utolsó napja 19-én együtt voltam a párommal és kiszakadt az óvszer. Azonban mielőtt neki kezdünk volna ő elment előtte és amikor kiszakadt észre vettük szerencsére és nem ment belém. Biztos ami biztos másnap vettem be egy eseményutánit aminek nem éreztem semmi mellék hatását vagy ha voltis az nagyon enyhe volt. Kb 6 napra rá sűrű fehér folyásom volt de csak 1 napig utána semmi megint 1 napig. Mostmár van folyásom enyhén fehéres és folyékony,nyúlós. A kérdésem hogy mennyi esély van a teherbe esésre? December 3-án tesztelek egyet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook