Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kerastase nevű termékek!! fórum

Kerastase nevű termékek!! (beszélgetős fórum)


2013. szept. 14. 22:09

A Kerastase mindnképp jobb, mint a drogériás márkák. A samponjuk a magas árkategáriájú márkák közt szerintem a legrosszabb, hajformázóik sem a legjobbak, helyettük inkább a Tigit ajánlanám. A többi termékük nagyon jó.

Az olajai szerintem a legjobbak. Derékig érő hajamra kétnaponta használom az Elixir Ultime olajat tavaly július óta, és csak most fog kifogyni. Nagyon megéri.

A hajvédő krém is jó.

13. amma (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2013. szept. 14. 21:50

szia,


én abszolút elégedett vagyok a Kérastase termékekkel, itt szoktam vásárolni:

Iglobal Netpláza.

Ennél olcsóbban még sehol sem találtam,és ez nem hamísítvány, eredeti!

12. Lujza17 (válaszként erre: 11. - Albert9876)
2011. febr. 21. 23:21
Hajmosás után kell felvinni a nedves hajra,rajta kell hagyni fél órát és ezután lemosni.
2011. febr. 1. 20:32

Tudja valaki, hogy hogyan kell használni a Kérastase Oléo fusiont?

Hajban marad vagy ki kell öblíteni?

..és mennyi ideig kell a hajon hagyni?

Sajnos nincs belőle csak pár db és a dobozt nem kaptam meg hozzá.

10. Zoé00 (válaszként erre: 9. - Krisszty)
2011. jan. 19. 13:16
Hol veszed?
9. Krisszty (válaszként erre: 8. - Zoé00)
2011. jan. 18. 15:53

Szia

Nekem szokott olcsobban lenni kerastase termékek.Én is ezt használom és tényleg nem semmi amit müvel a hajjal.

Puszi

2010. okt. 10. 15:24

Amit te mondasz, arról még nem hallottam!


A kerastise-t ki fogom próbálni, barinőmnek olyan jó tapintású lett a haja, csak jó lenne valahonnan megszerezni olcsóbban!:)

2010. okt. 10. 13:06

Szerintem is jók a Kerastase termékek, de kizárólag a samponra és pakolásra gondolok, a finistermékek szerintem nem kiemelkedően jók.

Sokan dicsérik a Redken termékcsaládot, de Magyarországon már nem kapható, csak Ausztriában. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Mert valahogy hozzájutnék a termékekhez, ha tudnám, hogy tényleg annyira jók.

6. Zoé00 (válaszként erre: 5. - 5e48d37001)
2010. okt. 10. 12:02
És az milyen?Mennyibe kerül??
5. 5e48d37001 (válaszként erre: 4. - 5e48d37001)
2010. okt. 10. 11:27
A többi terméket nemn ismerem csak az aminexiles ampullás kúrájukat,ezt kifelejtettem az előbb.
2010. okt. 10. 11:26

Szia!

Én csak olyannal beszéltem eddig aki az aminexiles ampulláit használta,amibe 40db ampulla van.

Úgy tudom,ha egyszer elkezdik használni,akkor soha többet nem szabad leállni vele,nagy károkat okoz.

Berka01 a felhasználó,ő sokat írt a hozzászólásaiban róla,és az adatlapján is ír a Kerastase-ról

2010. okt. 10. 11:24
Már nem használod?
2010. okt. 10. 11:23

Szia!

Én használtam tőlük pár dolgot, általában jók. Tényleg drágák, de pl.: a samponjuk sokkal tovább tart, mint egy hagyományos. Pakolásból én jobban szeretem a L'..eal Intense Rep.ir pakolást, de sokan esküsznek a Kerastase-éra is. Viszont finish terméket én nem vennék belőle, mert az tényleg nem éri meg szerintem.

2010. okt. 10. 11:09

Sziasztok!

Nagyon sok jót hallottam erről a márkáról és szeretném kipróbálni, bár meglehetősen borsos áron adják, de mivel növesztem a hajam, lassan a derekam közepéig ér, úgy érzem, hogy megérdemli a törődést.


Valaki használta már??Mennyire volt vele elégedett?


Esetleg tud valaki olyan helyet ahol olcsóbban belehet szerezni??


Nekem szőke melírozott a hajam és néhány helyen eléggé rossz minőségű, illetve nagyon gubancos és erre még nem találtam megoldást....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook