Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Képernyővédő - ami változik, pasis, hol találok ilyet? fórum

Képernyővédő - ami változik, pasis, hol találok ilyet? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 25. 17:16

Van olyan képernyővédő, ami az általad megadott mappából/mappákból teszi be a képeket. Tölts le férfiakról képeket, tedd egy mappába és állítsd be ezt a képernyővédőt.

Mi nem szoktunk képernyővédőt használni, helyette elsötétedik a monitor. :)

2011. jan. 25. 17:07
Hmm... ha ekkora az igény, leprogramozom. Már csak olyasvalaki kell aki a videót megcsinálja. Meg egy "minőségügyi ellenőr", aki nem hányja el magát egy sztriptízelő pasas láttán :-)
2011. jan. 25. 17:01
Az én pasimnak is ilyen van táncolnak 3 különboző csaja rúdon és vetkőznek bugyiig.Kíváncsi lennék én is egy pasisra.
3. Egzotikum (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2011. jan. 25. 16:59

Nekem is nőcis van (igaz nem meztelen és nem rusnya), de talán akad férfis is.


Legegyszerűbb, ha keresel egy screensaver-makert. Ezek a programok arra jók, hogy te megmondod neki milyen képekből gyúrjon össze egy képernyővédőt.

2. correct (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2011. jan. 25. 16:57
:D apámnak is pont ugyanaz van, amit leírtál
2011. jan. 25. 16:56

sziasztok honnan lehet letolteni vmi jo kis képernyovédőt:? mert a pasimnak olyan van hogy percenként változik neki mindig más meztelen rusnya nő képe van..na én is ilyet akarok pasisban

ötlet??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook