Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kényszerházasságból kilépve... fórum

Kényszerházasságból kilépve... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Tücsök69)
2020. márc. 23. 21:36

Nem lesz soha igazán jó a kapcsolatom a családommal de próbáljuk normalizálni...

Viszont nem igazán bízom bennük nem tudom mennyire fogadnám el a segítségük.

Eddig úgy tűnik megérti, hogy válni akarok remélem ez így is marad...

44. Tücsök69 (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 23. 21:27

Sajnálom, ebben nem tudok tanácsot adni. :(

Én el szerettem volna válni és el is váltam. Mindenkinek jobb így, a Gyereknek és nekem mindenképpen.

Azt viszont elmondom, hogy nagyon sok segítségem volt. A Szüleim imádták, a mai napig is imádják a Gyermekemet, pedig már egy nagy ló. :D Nagyon jó lenne, ha sikerülne a családoddal dűlőre jutni, mert bizony sokszor jól jön majd a segítség. Nem azt mondom, hogy egyedül nem lehet megcsinálni, de nagyon nehéz lesz.

43. Epresturmix (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 23. 21:24
A mai világban nem egyszerű egy babát összehozni. Én nem vetetnêm el! A korod csak egy dolog. Nem garancia arra, hogy újra összejön valaha az életben! Gondold meg!
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Tücsök69)
2020. márc. 23. 21:21

Olyan jó ezt olvasni. ❤️

Én sem gondolok az abortuszra. Úgy érzem lesz végre valakim akit igazán szerethetek. Biztos nagyon nehéz egyedül egy kisbabával de biztosan belevágok.

Csak attól félek így már nem akar válni az apja...

41. turodudi (válaszként erre: 38. - Havanesekutyus)
2020. márc. 23. 21:19
Egyet értek. Akarja a gyereket és úgy tűnik, az apa is akarná... Épp ez a probléma, hogy az apa hogy viszonyul a szituhoz. De erre én azt mondanám, hogy egy jól működő házasságban sem tudni 100 %-osan hogy mit vált ki a gyerek érkezése a felekből... Az apa simán kideríti egy apasági teszttel, hogy ő az apa, az nem fog működni, hogy letagadod. Esetleg ha külfödre költözöl, akkor talán jó ideig nem jutna a tudomására, hogy lett gyereked.
40. Tücsök69 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 23. 21:15

Én csak a saját történetemet, tapasztalatomat tudom Neked elmondani. Úgy fogod szeretni azt a Kisbabát, annyira, hogy el sem tudod képzelni! Úgy érzed majd sokszor, hogy kettő helyett is szeretned kell. :)


Soha, egyetlenegyszer sem gondolkodtam el azon, hogy elvetessem a Gyermekemet, pedig a háziorvosom (akivel nagyon jó volt a kapcsolatom, szinte lányaként szeretett, Ő) is arra buzdított, hogy vetessem el, mert teljesen alá fogom rendelni magam Neki. Mondjuk ebben teljesen igaza lett, de soha nem bántam meg, egy pillanatig sem.

39. Tücsök69 (válaszként erre: 34. - Matyera)
2020. márc. 23. 21:11

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de te annyira egy seggfej vagy. Nem tudok rád szebb szót mondani. :(

Én terhesen váltam el, és képzeld, soha eszembe sem jutott, hogy a volt férjem dolgait a Gyermekemre vetítsem ki. Szuper a kapcsolatunk, egy tök okos, helyes, szuper kis pasi lett belőle. Mindenkinek ilyen Gyermeket és ilyen gyermek-szülő kapcsolatot kívánok!

38. havanesekutyus (válaszként erre: 34. - Matyera)
2020. márc. 23. 21:06

Nem célom veszekedni, de fel nem fogom, hogy miért akarsz abortuszra buzdítani valakit, aki meg akarja tartani a gyerekét. Nem az utcára szülné. Ha mindenki a kényelmét nézné, nem születnének gyerekek, mert az biztos, hogy nehéz a gyereknevelés.


De a téma nem abortusz pro/kontra, nagyon elkanyarodtunk.

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Matyera)
2020. márc. 23. 21:06
Nem mindenki képes az abortuszra!Ő az én gyermekem a történtek ellenére is.
36. matyera (válaszként erre: 33. - Havanesekutyus)
2020. márc. 23. 21:05
Ja és van gyerekem. (8 éves) Egy éve léptem ki a házasságomból. Szóval tudom miről beszélek.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Matyera)
2020. márc. 23. 21:04
Úgy tűnik igen tudnám. Merem remélni menni is fog.
34. matyera (válaszként erre: 33. - Havanesekutyus)
2020. márc. 23. 21:03
Te meg azt nem érted, hogy van helyzet mikor az abortusz a legjobb megoldás.
33. havanesekutyus (válaszként erre: 31. - Matyera)
2020. márc. 23. 21:01
Hagyjuk🙂 Nem érted úgyse, hogy van, aki vállalja a nehézségeket egy másik emberért, aki történetesen a gyereke.
32. matyera (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 23. 21:00
Ez mondjuk pozitív. De tudod ezt a vállalkozást vinni terhesen és legalább 1 évig a baba mellől?
31. matyera (válaszként erre: 28. - Havanesekutyus)
2020. márc. 23. 20:59
Hát hogyne. Láttál te már gyereket közelről??
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Matyera)
2020. márc. 23. 20:57

Saját vállalkozásban dolgozom így az állásomat nem kockáztatnám.

Egyedül a közös vállalkozásunkban nem akarok már részt venni.

29. matyera (válaszként erre: 25. - Havanesekutyus)
2020. márc. 23. 20:54

Legészerűbb.. pontosítsunk.

Persze abból nem mindenkinek jutott túl sok.

A nem kívánt gyerek mindig is nem kívánt gyerek lesz. Még ha anyuci azt is hazudja magának.

2020. márc. 23. 20:52
Nagyon szorítok neked. Nehéz lesz, készülj fel. De eltelik az első 1-2 év, és utána minden könnyebb.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Matyera)
2020. márc. 23. 20:52
Fiatal vagyok 25 éves leszek ennek ellenére meddőségi gondjaim vannak. Elég sok orvosnál is jártunk ez miatt.
26. matyera (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 23. 20:52

Nemcsak elszakadni lesz nehéz hanem új életet kezdeni is.

Gondolkodj! Nemtom van e munkád,de pl munkát keresni/találni terhesen egyenlő az öngyilkossággal. Egyedül nevelni egy újszülöttet megint csak eszement ötlet. (mert az egyedülálló anyák nagy részének legalább az elején ott volt az ex..)

Ha nagyobb lesz, megint csak itt a munka kérdés. Ha még megnagyobb akkor az anyagiak.

Esatobbi.....

25. havanesekutyus (válaszként erre: 21. - Matyera)
2020. márc. 23. 20:50

Értem, mit mondasz, de szerintem nem törvényszerű, hogy így legyen. Egy gyerek van olyan megkapó, hogy magáért szeressék, és még ott van az anyai ösztön is. A szeretet pedig sok mindenen segít felülemelkedni.

Az biztos, hogy most első pillantásra az abortusz lenne a könnyebb út, de nem mindig a könnyebb út a helyes út.

2020. márc. 23. 20:49
Egyetértek. A babát akarom és ő az egyetlen aki semmiről sem tehet!
23. matyera (válaszként erre: 20. - Havanesekutyus)
2020. márc. 23. 20:49
Persze,mikor az egésznek ő az okozói. Sz@rházi banda, nem szülők.
22. matyera (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 23. 20:47

Miért ne lehetne gyereked? Hány éves vagy?

Oké, hogy meggyötört az élet,de ha szerzel egy jó pszichodokit vagy kineziologust, túl lehetsz ezen lelkileg is.

21. matyera (válaszként erre: 18. - Havanesekutyus)
2020. márc. 23. 20:45

Gondolj bele. Az a szerencsétlen gyerek minden egyes alkalommal észébe juttatja az anyát erre az időszakra. (Bele se merek gondolni hogy jött össze a baba.)

Aztán meg jön a megbánás, meg a felismerés hogy olyan vagy mint apád..

Ja és a "nem is akartalak"-rol már ne beszéljünk, mikor valami rosszul sül el..

Stb..

2020. márc. 23. 20:45
Piszok nehéz lesz, de kívánok neked tiszta szívből minden jót! Talán a szüleid is tudnak/akarnak segíteni.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Matyera)
2020. márc. 23. 20:44

Szeretném hátrahagyni ezt a négy évet de sajnos nem lehet. Egy gyerekkel nehezebb lesz elszakadnom tőle de nem tudom valaha lehet e még gyerekem és nem tudnám elvetetni.

Nem akarok én már tőle semmit. Ezért pánikolok mit és hogyan kellene.

18. havanesekutyus (válaszként erre: 16. - Matyera)
2020. márc. 23. 20:42
A gyerek nem az apja. Jézusom. És akik később gyűlölettel elválnak? Azok is ragaszkodnak a gyerekeikhez általában, és nem dobják őket azzal, hogy ne emlékeztessen apára/anyára.
17. matyera (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 23. 20:41
Én azt tanácsolnám előbb alakíts ki egy életet, és családalapításra csak utána gondolj. Terhesen aztán egy kisbabaval nagyon nehéz lesz az életed. És nem akarom az ördögöt a falra festeni,de lehet magányos leszel.
16. matyera (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 23. 20:39
Hááát..te tudod. Ezzel a gyerekkel egy egész életre össze lesztek kötve. Ezt akarod???
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook