Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kényszerházasságból kilépve... fórum

Kényszerházasságból kilépve... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
105. bozsu55
2020. márc. 26. 07:14
Orvosnál voltál már?
2020. márc. 24. 21:01

Mindenképpen tarsd meg a gyereket mert ezt akarod és az van amit te akarsz ez nem is kérdés, amit nem akartál és mégis megtörtént az rosszul sült el (pld a házasság) ezért tanulj belőle. Ami jót ki tudsz hozni ebből a házasságból az csak a gyerek és biztosan szeretni fogod mindegy hogy az apa kicsoda.

De,ha meg tudod tenni még azelőtt el kell költöznöd minél messzebbre mielőtt kitudódik hogy terhes vagy ezt meg kell tenned csak így tudsz majd új életet kezdeni. A férjed és a családod sem tudhatja meg hogy hol laksz, így nem kell féljél hogy csesztet és te diktálhatsz a válás és a gyerek dolgában. De a legjobb lenne ha sikerülne még a gyerek megszületése előtt elválni és ha lehet ne mond meg a gyereket a férjednek ha el tudod titkolni akkor ráérsz a szülés után vagy még később ha már beletörődött a válásba és rendeződtek kicsit a dolgok és lenyugodott mindenki. De ha megtudja a terhességet még az is jobb ha azt mondod nem az övé legalább addig amíg elváltok (ez jó indok a válásra) később már nem számít az igazság.

Azt a hülyeséget felejtsd el hogy neked már többet nem kell férfi mert pontosan ezt kell tenned kell szerezned magadnak egy társat ez gyerekel is lehetséges nagyon is (de azért normálisat van olyan is),tudom hogy nem akarsz kockáztatni többet de muszáj mert túl sok előnye van ha van melletted valaki például: gyermekednek apa is kell,támogat,szeret,ott van mikor kell és ha te nem tudsz ott lenni,biztonságot ad,megvéd,nem engedi hogy elcseszd, és kiegyensúlyozottabb leszel,+ a sex,és még több gyerek,stb stb

Sok szerencsét és kitartást!

103. matyera (válaszként erre: 102. - 9b10f3d7ff)
2020. márc. 24. 19:58
:D :D :D
102. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 95. - Matyera)
2020. márc. 24. 19:29

Miért vagy ennyire negatív?

Lehet rajtad is fogást találni, ha valaki akar, találtam is már, de nem érdekel, a te életed, te éled. Hagyd már békén a fórumindítót!

101 hsz. ebből majdnem 30 a te károgásod.

101. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 95. - Matyera)
2020. márc. 24. 19:16

Igazából engem nem bántott meg de mintha csak az az út lenne helyes és "reális" amit te gondolsz.

Én nem ezeket a negatív dolgokat látom amit te. (Mondjuk nem is vagyok jövőbe látó...)

Én egy boldog életet remélek kettecskén a gyermekemmel végre szabadon.

Mivel ezek után én senkivel sem akarok kapcsolatot úgy érzem ez az esélyem egy boldog családra...

Lényegtelen ki az apja nem ez fogja meghatározni a kicsi felé irányuló szeretetemet!

100. matyera (válaszként erre: 98. - Tücsök69)
2020. márc. 24. 18:59
Miért ne érteném? Fórum indító tanácsokat, véleményeket várt. Én leírtam a véleményem. Én aztán nem vagyok abortusz párti, csak kifejtettem, hogy lehet reálisan is gondolkodni, nem kell elszállni a naaagy boldogságban.
99. Tücsök69 (válaszként erre: 98. - Tücsök69)
2020. márc. 24. 18:58
Hozzáteszem, nem vagyok abortuszellenes! Viszont tiszteletben tartom mindenki döntését!
98. Tücsök69 (válaszként erre: 97. - Csakelőre)
2020. márc. 24. 18:57

Bocsánat, de úgy érzem, valami nem stimmel ezzel a nővel (Matyera). :(

A fórumindításban leírja a kérdező a következőt: "Nem tudom mit tegyek de meg akarom mindenképp tartani a babát." Ezen mi nem lehet neki világos? Egész idő alatt az abortuszról papol.

97. csakelőre (válaszként erre: 96. - Tücsök69)
2020. márc. 24. 18:51

Szerintem megértette!


Csupán válaszolt.😁

96. Tücsök69 (válaszként erre: 95. - Matyera)
2020. márc. 24. 18:49

Borzalmas lehetsz a való életben is! :( Ilyen erőszakos embert ritkán látni!


Mit nem lehet azon megérteni, hogy megtartja a gyerekét a fórumindító? Nem ez volt kérdése!

95. matyera (válaszként erre: 89. - Hanna1994)
2020. márc. 24. 18:26

Én nem gondoltam, hogy ezzel bárkit is megbántanék. Nem is ezzel a szándékkal írtam. Sajnálom ez a nőt. Mert nem elég ami vele történt,n M elég, hogy a szülei cserbenhagyták, most még terhes is lett. Nem kétlem, hogy ő nagyon jó anya lesz, ezt le is írtam neki. Azért sajnálom, mert szinte el sem kezdődött az élete, beleugrik egy olyan helyzetbe, ami ugyan "biztos nagyon szép" de nem hiszem hogy az ő lelkiállapotban ezt be kéne vállalni. De lelke rajta. Nekem ugye tök mindegy hogy dönt.


Csak egy egyszerű példa: sikerül, elválni, sikerül megegyezni az apával, gyerkőc megszületik. Anyuci pedig egy szülés utáni depresszióba esik. Na, ott mi lesz velük? Nincs senkije, nem is számít senkire. Sztem ilyeneken kéne gondolkodni kicsit előre.

2020. márc. 24. 17:50

A fórumindító eldöntötte megtartja!

Kilépve ebből a kapcsolatból még biztosan lehet normális élete a gyermekével.

Sok egyedülálló anya van akik nagyon is jó anyák pedig senki nem segít nekik.

Az egy dolog ki az apa de a babának van anyja is...

Mint írtam remélem felfogja a férj, hogy ez így nem ok és jobb apa lesz mint társ volt...

93. csakelőre (válaszként erre: 91. - Matyera)
2020. márc. 24. 17:38

Kényszerházasságból gyereket?


Tuti nem.


Igaz,engem egy ilyen házasságra rá sem vehettek volna soha.


Erre nem lennék jó alany.

92. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 88. - Szőkelédi)
2020. márc. 24. 17:37

Nem szorulok anyagilag támogatásra, érzelmileg pedig eddig sem igazán támogattak.

Végig gondoltam és képes vagyok mindent megtenni a gyerekemért.

Itt csak az a kérdés az apja belátja e, hogy mi nem folytathatjuk ezt tovább hisz eddig sem volt ez igazi házasság.

Ennek ellenére az apja és az is marad hiába tőrtént ami történt...

91. matyera (válaszként erre: 87. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 17:34

Észszerű döntés lenne. Ennyi. Semmire sem akartalak rávenni. Csak egy javaslat volt. Én személy szerint egy bántalmazó kapcsolatból nem akarnék gyereket.. és ha mégis összejönne tuti nem szülném meg.

De nem vagyunk egyformák.

90. vivo44 (válaszként erre: 89. - Hanna1994)
2020. márc. 24. 16:25

Talán jobb, ha nem tudod.

Mindenkinek meg van a maga keresztje, ahogyan a fórumindítónak, neked,nekem, vagy bárki másnak, az előtted szólóknak is sajnos. Senkinek sem felhőtlen valamiért az élete, mindenkinek a saját maga gondja a legnagyobb, ami természetes.

89. Hanna1994 (válaszként erre: 86. - Matyera)
2020. márc. 24. 16:07

Te hallod önmagadat? Illetve olvasod? Miért rokkanna bele? Nem hallottál még egyedülálló anyákról? Belerokkantak?

Nagyjából egyidős vagyok a fórumindítóval, de én is ugyanúgy döntenék, mint ő, pláne tudván, hogy nehezen lehetne gyerekem.

Nem értem, némelyik tag nagyon durva dolgokat ír. Milyen életük lehet?

88. szőkelédi (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 16:05
Dehogy vagy te szerencsétlen! Ha el tudod magad és a babát látni , anyagilag rendben van minden ,miért lennél már az ? Igaz ,nem lettem volna a helyedben már az elejétől fogva. Utólag már te is okosabb vagy . De mostmár mindegy ,nekem sem volt könnyű az elején, még ennyit sem tudtam felmutatni mint te. Nem ugyanebben a helyzetben voltam ,de az sem volt könnyű.
87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Matyera)
2020. márc. 24. 16:02
Igazából csak az abortuszra akartál rá venni de én az elején írtam, hogy megtartom!
86. matyera (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 15:59

Hajrá, te fogsz belerokkanni.

(én eddig végig olyan tanácsot adtam, amivel még lehet életed, most fiatalon is. de úgy látom nem ment át)

85. Tücsök69 (válaszként erre: 83. - Matyera)
2020. márc. 24. 15:53

Azért, mert te nyűgnek érzed a gyerekedet, más nem! Te nem vagy egy Anya-típus, ezt leszűrtem az általad indított fórumból. Te, ha tehetnéd, egy mozdulattal túladnál a gyerekeden. De a nők nagy része nem ilyen. Egy gyereket hibáztatni a te és az exed hibája miatt? Szerinted ez normális? Nem a gyerek hibás azért, ha egy kapcsolat nem működik!

Szerintem nem ártana átgondolni, amiket írsz! Nagyon sajnálom a gyerekedet! :(

84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - Matyera)
2020. márc. 24. 15:51

Ez a szerencsétlen valószínű nem is igen akar a családra támaszkodni...

Ennek a szerencsétlennek valóban nincs senkije mégis megtartja a babát!

Nehéz biztosan de nem én leszek az egyetlen egyedülálló anya aki teljesen egyedül vág bele segítség nélkül.

83. matyera (válaszként erre: 81. - Tücsök69)
2020. márc. 24. 15:43

Azért mert te egy rossz kapcsolatból maradtál úgy, még nem kéne másnak is ezt ajànlanod. Neked ott voltak a szüleid, ennek szerencsétlennek nincs senkije.

Nna.. gondolkodj mielőtt írsz.

82. matyera (válaszként erre: 81. - Tücsök69)
2020. márc. 24. 15:39
??? Nagyon fordítva néztél valamit. Előbb értelmezz, utána okoskodj. ;)
81. Tücsök69 (válaszként erre: 69. - Matyera)
2020. márc. 24. 15:18
Azért erre válaszolnék, ha megengeded! Olvasod te az általad nyitott fórumot? Olvasd el, miket írsz ott és próbáld meg elemezni önmagadat. Kérlek szépen, te ezzel a mentalitással végképp ne adj a fórumnyitónak tanácsot! Elhiszem, hogy nyűgnek érzed a gyerekedet, mert sajnos van ilyen nő is. Nem, nem ANYA! Nő. Elég szomorú, hogy te ezt érzed!
80. 7847676608 (válaszként erre: 79. - Matyera)
2020. márc. 24. 14:20

Az ő oldalát is teljesen megértem én sem volnék soha képes az abortuszra.

Ő el is döntötte megtartja.

A férje nagyon akart gyereket így csak merem remélni jobb apa lesz mint férj...

Valamint tényleg elválnak és nem csak ígérgeti.

79. matyera (válaszként erre: 78. - 7847676608)
2020. márc. 24. 14:15

Így van. Én is erre gondoltam. Egyáltalán hogy foganhatott az a magzat? (Jajj)


Én nem vagyok az abortusz mellett, de azt mondom vannak olyan helyzetek, amikor nincs más megoldás.


Itt pedig ha ez a gyerek valóban megszületik,akkor nincs menekvés,sosem fog szabadulni a férjecskétől. :(

78. 7847676608 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 14:07

Ha annyira gyereket akart biztosan nehezebb lesz elválni sajnos.

Remélem azért sikerül hátrahagynod a régi életed.

Bele sem merek gondolni, hogy mellette milyen életed volt...mivel "büntetett". 😢

77. matyera (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 14:07

És te ennek a szarházinak akarod kihordani a gyerekét?? Hmmm...okos döntés.

Hajrá!

76. Saffron (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 13:31

Mindíg lesznek megmondó emberek és olyanok akik az áldozatot hibáztatják...

Nem kell leírni mindent csak amit úgy érzel el akarsz mondani.

Ha meg akarod tartani a kicsit tartsd meg.

Remélem minden rendbe jön.

Boldog életet kívánok neked és a kicsinek. ❤️

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook