Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kemoterápia után tüdőgyulladás, mi várható? fórum

Kemoterápia után tüdőgyulladás, mi várható? (tudásbázis kérdés)


2020. febr. 4. 20:13
Kitartást! Nagyon bízok benne legjobb kezekben van. Szorítok! Ölellek!
2020. febr. 4. 19:58
Össze omlott a keringése, intenzíven van :(
2020. febr. 3. 19:02

Kitartást!

Az infúzió olyan, mintha enne.

Gondolom kap gyógyszert a tüdőgyulladásra és csillapítják a lázát is.

Én esetleg ajánlanék béres cseppet.

4. liliomszál33 (válaszként erre: 3. - Csalános)
2020. febr. 3. 17:06
10 napja nem eszik, már a kezelés előtt sem tudott, inni is alig alig. Infúziót kap sajnos én csak a jelenlétemmel tudom segíteni, persze hogy próbálok bízni, de nagyon nehéz.
3. Csalános (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2020. febr. 3. 17:00
Nagyon sajnálom Édesapádat. Bizony egy kemo kezelés után nem könnyű "felállni"! A tüdőgyulladás ebben az esetben, nem egy megfázás utáni állapot, hanem egy vírusos csúnya betegség. Nagyon kell erőltetni, hogy sok vitamint szedjen.Nem irigyellek. Bármennyire kezelik, a szervezetnek hatalmas erőre van, lenne szüksége. Ne gondolj rosszra, bár tudom ez is nehéz. Magaddal is törődj azért!
2020. febr. 3. 16:21

Az egyáltalán nem csoda, hogy tüdőgyulladásból kimászni, kemo után sem.

Nehéz, de meg lehet csinálni.

De ha feladod, ha lemondasz róla, úgy még sokkal sokkal nehezebb neki.

Higgy és bíztasd, és bízz az orvosokban.

Kérdezd meg őket, mit tehetsz te magad a cél érdekében.

🍀

2020. febr. 3. 15:58
Édesapámat tüdő és máj áttétei miatt kemoterápiával kezelték.Nagyon le volt gyengülve rossz a vérképe, mégis így döntöttek az orvosok. A kezelés utáni 5. nap hirtelen rosszabbul lett, tüdőgyulladást kapott. 1nap alatt annyira elromlott az @llapota,hogy lázas, félrebeszél, pelenkázni kell :( Az orvos azt mondta kezelik nyugodjunk meg. Mégis azt gondolom csodának kellene történnie... Nem láttam sok ilyet, de félek innen nincs visszaút.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook