Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvenc idézetek fórum

Kedvenc idézetek (beszélgetős fórum)


1555. szimre
2007. jún. 28. 08:11

"Légy érc, mely mindig egy marad,

ne tömérdek dirib-darab."

(Henrik Ibsen)

2007. jún. 27. 15:37

kormány az a testület, ami mindig megtartja, amit ígér. Ha pénzt ígér, azt is megtartja.

Karinthy Frigyes

2007. jún. 27. 15:36

igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?

Reagan Ronald

1552. pp (válaszként erre: 1551. - Rosewood)
2007. jún. 27. 15:32

Szerintem félreértettél. Nem baj, hogy itt sok idézet van. Csak nehezen érthető számomra, hogy valaki napi 30 idézetet írjon a "kedvenc idézetek" topicba. Mégha a kedvenc nem lenne ott, akkor is sok, mert nem tudom elhinni, hogy ennyi idézet tetszik neki. Szerintem sokan bemásolnak párszázat versenyszerűen innen onnan, anélkül, hogy értelmeznék azokat, pedig anélkül nem sokat ér egy idézet...:((



"Az erotika az, amikor látsz egy tollat. A ponó, amikor egy egész csirkét." ( Dylan Walsh, Kés/alatt)


Ez például nem is így van. Így semmi értelme. Valami olyasmi, hogy: Erotika, mikor egy tollat használsz előjátékhoz, perverz, mikor egy egész csirkét. Vagy ilyesmi...

1551. rosewood (válaszként erre: 1543. - Pp)
2007. jún. 27. 05:53
Ezt komolyan kérdezed? Nem szerintem nem mind kedvenc, de kiválaszthatom közülük, ami tényleg tetszik, elmentem és felhasználom. Ha pontosítani akarnánk, meg kéne változtatni a fórum címét "Idézetek"-ké, egyébként sem lehet mindenkinek ua a kedvence. Magam rengeteg idézetet használok különböző helyeken, a munkám során, bölcsességként a barátaimmal való beszélgetésekkor, önvizsgálatkor. A megfelelőt csak akkor találom meg, ha van miből szemezgetni. Mások néha jobban megfogalmazzák az érzéseimet, gondolataimat, mint magam. Az aktuális kedvenc pedig változhat. Ez a fórum szerintem megállja a helyét az interetes mai pocskondiázó fórumok közt, ne rontsuk el a hangulatát, jó?
2007. jún. 27. 05:51
Jó dolog, ha néha minden támaszték kidől alólunk. Ilyenkor láthatjuk, hogy mi kő a talpunk alatt, és mi homok.” (Madeleine L’Engle)
1549. rosewood
2007. jún. 27. 05:48
"Az erotika az, amikor látsz egy tollat. A ponó, amikor egy egész csirkét." ( Dylan Walsh, Kés/alatt)
2007. jún. 26. 19:51

"Derék asszonyt kicsoda találhat? Mert ennek ára sokkal felülmúlja az igazgyöngyöket!"

Salamon-Példabeszédek

1547. sarbosz
2007. jún. 26. 19:49
Mindent lehet csak akarni kell.
1546. virgo
2007. jún. 26. 19:48
Tanulj mások hibáiból. Nem követheted el mindet egymagad. (Jean Claude Mejia)
2007. jún. 26. 19:38

"Nem kívánom senkitől, hogy csodás dolgot tegyen,

de joggal elvárom mindenkitől, hogy mindig ember legyen."


/Ady/

2007. jún. 26. 19:10

"Nekünk nem elég a kékség, nekünk az egész ég kell"


/Goethe/

1543. pp
2007. jún. 26. 16:03
Nektek ez mind kedvencetek? :(((((
2007. jún. 26. 13:16

Az élet az a valami, amit akkor teszel, mikor nem alszol! Az élet egy kereszteződés, melyből 7 ösvény ágazik.Szeretet, Szerelem, Boldogság,Fájdalom Üresség, Sötét, és Halál.


Az élet olyan, mint egy cigi. Néha jól meg szívjuk.


z élet egy nagy kupleráj, mi vagyunk benne a kurvák, a sors pedig baszogat minket!


Az élet játék, s játszani tudni kell!


Az élet játék, de benne győzni kell!


Az élet olyan, mint egy tükör. Ahogy belenézel, úgy nézz vissza rád.



Az élet olyan, mint a gyereknadrág, rövid és szaros.


Ha az élet egy játék, akkor GAME OVER...

2007. jún. 26. 13:09
Az ember élete két részből áll. Az elsőben reménylünk egy boldog jövőt, a másodikban bánkódunk elkövetett hibáink felett. E két időszak között alig marad egy percünk a csendes, boldog élvezetre."
2007. jún. 26. 13:08
"Az élet egy angol keringő, amit eltáncolsz a sírig,s boldogságod attól függ, hogy kivel táncolod végig"
2007. jún. 26. 13:07
Ne higgy annak ki rád nevet s esküszóval mondja,hogy szeret.Ki szenvedve néz rád némán s tisztán az szeret téged igazán
2007. jún. 26. 13:05

"Nem a tökéleteseknek van szüksége a szeretetre,

hanem azoknak, akik nem tökéletesek."

2007. jún. 26. 12:59
Soha ne félj kimondani azt, amiről egész lelkeddel tudod, hogy igaz."
2007. jún. 26. 12:58
Ne becsüld le a helyzetet: ebben kell élned, cselekedned és győznöd."
2007. jún. 26. 12:56

Angyal azt mondja: égi öröm,

Ördög azt mondja: pokoli kín,

Ember azt mondja: szerelem."

2007. jún. 26. 12:46
Többet ér egy pillantás ezer hamis szónál egyetlen érintés ezer hamis csóknál, s ha édes ajkadról már csak bántást kapok. Te azt nem tudod, de én belül meghalok.
1533. manna30
2007. jún. 26. 12:44

"Mindig jusson eszünkbe, hogy a mai napot csak egyszer élhetjük meg, többször soha."

(Arthur Schopenhauer)

2007. jún. 26. 12:40
Remek dolog pszichiáternél lenni. Egy teljes órán át csak magamról beszélek. Egy kicsit olyan, mintha a randin én lennék a pasi.
1531. virgo
2007. jún. 26. 12:40

* Attól, hogy még orvos vagy,


Beteg is lehetsz. Attól még, hogy bíró vagy, Bűnös is lehetsz. Attól még, hogy ember vagy, Boldog is lehetsz! - Fodor Ákos

1530. virgo
2007. jún. 26. 12:38
Az ember élete két részből áll. Az elsőben reménylünk egy boldog jövőt, a másodikban bánkódunk elkövetett hibáink felett. E két időszak között alig marad egy percünk a csendes, boldog élvezetre. - Széchenyi István
1529. virgo
2007. jún. 26. 12:36

Szerelem: meghódítani, bírni és megtartani egy lelket, amely annyira erös, hogy fölemel bennünket,

s annyira gyönge, hogy éppolyan szüksége van ránk, mint nekünk ö rá."

(Paul Gerardy


szerelem

1528. szimre
2007. jún. 26. 09:44

"A becsület meg a szorgalom olyan, mint a jó szél: előre hajtja az embert."

(H. Ch. Andersen gondolata)

1527. virgo
2007. jún. 26. 09:39

Mindegy, szeretsz-e, nem szeretsz-e

szívemhez szívvel keveredsz-e,

látlak, hallak és énekellek,

istennek tégedet felellek


(József Attila: Áldalak búval, vigalommal)

1526. virgo
2007. jún. 26. 09:30
" A kék madarat nem kell távoli országokban keresni. A kék madár mindig velünk van, ha szeretjük egymást és örülünk az élet legkisebb ajándékainak is. De mindig elrepül, ha bántjuk egymást, ha irigykedve figyeljük a mások örömét. Mert a kék madár maga a boldogság és kalitkája az emberi szív." /Maurice Maeterlinck/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook