Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kecskeméten kapok valahol Réz tasakot?Amibe a homeopátiás bogyokat lehet tárolni:) fórum

Kecskeméten kapok valahol Réz tasakot?Amibe a homeopátiás bogyokat lehet tárolni:) (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 21. 15:35

a c200-as gondolom fel iratad vagy hogy sikerült be szerezni??

a káliumot én is kiprobálom:)hátha többet alszik este:)

jó lenne már aludni eggyet:)

Te is ugy szoktad adagolni hogy ahány éves annyi bogyó?

Mert valaki azt mondta nekem hogy mindenkinek 5 golyó az adagja.De a másik meg azt irta hogy 5 év alatt annyi golyó ahány éves.na most döntsd el.

19. Egzotikum (válaszként erre: 18. - 342bae44d8)
2011. jan. 21. 15:28

Szóval C200. Ez azt jelenti, hogy 1 liter vízben feloldottak 0,0000...{összesen 399 darab nulla}...000 liter hatóanyagot.

Kérdés, mi maradt a hatóanyagból?


Ha mondjuk 1 mol alapanyagot oldottak fel, akkor:

6.02×10^23/1×10^400 = ~0.00...{összesen 374 darab nulla}...000% az esélye annak, hogy az egy literben maradt egyetlen hatóanyag-molekula. Ez sokszázezertrilliárdszor kisebb esély, mint amennyi a lottóötösé.

Magyarul a tiszta oldószert (víz vagy alkohol) kaptad meg.


Csak elmélkedek... :-)

2011. jan. 21. 15:08

Kálium bromátum 15 CH reggel és este 2-2 bogyó ( mert 2 éves volt ) hetente 1-1 bogyóval emeltük 5-ig, és havi 1* SILICEA C200-as 2 bogyó!

Az első hét iszonyú volt sokkal rosszabb lett, de utána beállt. éjjeli felriadásokra, nyugtalan alvásra szedtük. az alvás időbeli hosszával nemm volt baj csak nem pihente ki magát. 2 évesen úgy aludt, mint egy 2 hetes csecsemő

17. Tündi7 (válaszként erre: 14. - 342bae44d8)
2011. jan. 21. 14:54

Milyen bogyit szedtetek alvás zavarra??

Az én kis bencém is nagyon nehezen és keveset alszik pici létére:(

16. Tündi7 (válaszként erre: 15. - Egzotikum)
2011. jan. 21. 14:52

igen is van benne hatóanyag Hasonlót hasonlóval elmén müködik.

Lehet hogy placebo de akkor is hat

Mértne szedném ezt ha ez is hat és nincs teli azzal a sok méreggel

A placebó az csak pszihés úton hat de a homeopátia az őngyogyitó mechanizmust aktiválja a szervezetben.

Csak a felnöteknél egyre nehezebb ezt aktiválni mert mindig gyógyszerért nyulnak.

És elfelejti hogy hogyan kelenne müködnie.

2011. jan. 21. 14:25

"amikor már semmi sem segített" -na ennek örülök. A homeopátiás kuruzslással csak akkor van problémám, ha normális kezelés *helyett* választja ezt valaki.


Egyébként áltudomány, lényegében nincs benne hatóanyag, tehát placebo. Ami bizonyítottan jótékony hatású...

14. 342bae44d8 (válaszként erre: 13. - Egzotikum)
2011. jan. 21. 14:16

az a kölök a FIAM, légyszi ismeretlenül is adj meg ennyi tiszteletet, alvászavarra szedtük, amikor már semmi sem segített

mellesleg 10 hónapig volt homeos bogyó mellett tejem annak ellenére, hogy egyszer sem szopott a pici fiam csak fejtem, mert a betegsége miatt nem szophatott....és császárral szültem a 26. héten és még így is volt tejem....de ez csak 2 példa a sokból!!!!

13. Egzotikum (válaszként erre: 10. - 342bae44d8)
2011. jan. 21. 13:24

A körülményeket nem ismerem. Első körben arra tippelnék, hogy magától is meggyógyult volna az a kölök. Mint ahogy párszor már megesett a történelem során...


Egyébként tisztában vagy a homeopátia (vélt) hatásmechanizmusával?

2011. jan. 21. 13:22

Képzeljétek addig kerestem hogy találtam:)

Akit érdekel Kecskeméten a malom patikában tartanak ilyen kis és nagy méretben is:)

Ma vagy holnap megyünk is:)

2011. jan. 21. 13:16

én se hallottam még de íme:


Homeopátiás réz tasak

Gyártó: Lorix Kft-Magyar termék

Ajánljuk mindazoknak, akik gyakran használnak homeopátiás készítményeket, és azokat a táskájukban, a mobiltelefon közelében tárolják, szállítják. Mivel a réz árnyékolja a nagyfrekvenciás sugárzást, ezáltal megvédi a homeopátiás készítményekbe zárt információkat mobiltelefonunk, mikrósütő sugárzásától, negatív információitól. Árnyékoló hatását a gyűrögetés csökkentheti. Lehetőleg ne mossuk, vagy ha mégis, akkor semleges kémhatású gyapjúmosószerrel, kézmeleg vízben, csepegtetve szárítsuk.

Méret:

kicsi 11x12 cm

nagy 11x14 cm

10. 342bae44d8 (válaszként erre: 9. - Egzotikum)
2011. jan. 21. 13:14
ne haragudj de ezzel nem értek egyet! nekünk már nagyon sokszor segített! áruld már el, hogy placebo hatást egy 2 éves gyereknél hogy érsz el?????
2011. jan. 21. 12:45
A réztasakról nem tudok semmit. A homeopátia egyébként színtiszta placebo, szóval szerintem mindegy miben tárolod a bogyókat.
2011. jan. 21. 11:49
Senki nem használ ilyet???
7. Tündi7 (válaszként erre: 6. - Sapienta)
2011. jan. 20. 18:57

Csak az a baj ha elmegyek mindig a táskámban kap helyet és persze ott a telefon.

Most neki kezdtem a hátfájós bogyinak amit legalább 1 hónapon át kell szedni:)

Majd csak sikerül beszerezni ha nem marad a posta:(

2011. jan. 20. 18:54

aha - vagyis dobozostól kellene ebbe a tasakba rakni? köszi a választ, én még nem is hallottam ilyenről, pedig rendszeresen használok homeopátiás termékeket.

szerintem amúgy elég, ha nem rakod közvetlenül a telefon mellé ;)

2011. jan. 20. 18:48

Ez a réz tasak arra jó hogy megvédi a bogyikat az úgymond sugárzástól.

Pl ha táskában hordod akkor a teló mellé is rakhatod:)

A neten találtam de a kicsi 720ft körül van és 990ft a posta költség:(

Ezért gondoltam hátha valahol lehet kapni:)

2011. jan. 20. 18:45
Szia, mire kell neked az a réz tasak? a homeopátiás bogyókat megfelelő csomagolásban lehet kapni, nem kell átrakni semmibe. Én is úgy tudom, hogy nem szabad fémmel érintkezniük...
3. mamcuka (válaszként erre: 2. - Tündi7)
2011. jan. 20. 18:43
Szia! Réztasakot??? A homeopátiás szereknek állítólag még csak véletlenül sem szabad fémmel érintkeznie! Ezt olvastam valamilyen orvosi lapban. De azért nézz utána inkább, hogy tényleg így van e.
2011. jan. 20. 18:33

Sziasztok szeretnék venni olyan kis réz tasakot amiben a bogyokat lehet tárolni:)

A neten néztem de többe kerül a posta mint a tároló:(

Igy ha menénk be a városba megnézném hátha:

Esetleg ötletek??

2011. jan. 20. 18:31
Kecskeméten kapok valahol Réz tasakot?Amibe a homeopátiás bogyokat lehet tárolni:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook