Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Katonai tábor! fórum

Katonai tábor! (beszélgetős fórum)


10. *Csajszi* (válaszként erre: 5. - E3cb7b027d)
2010. jún. 21. 09:13
Ezt nemtudom, erre nem kerdeztem ra. Sztem igen, legalabbbis vmi oklevel felet, hogy teljesitetted a tabort, de mondom, nem vagyok 100% biztos benne :)
9. *Csajszi* (válaszként erre: 6. - E3cb7b027d)
2010. jún. 21. 09:12
Kimeno az itteni taborban nincs, mert tenyleg szinte napkeltetol napnyugtaig edzes van. Energiad sem hiszem hogy lenne kimenni, de nem is lehet - ez mondtak akik voltak. Hangsulyozom, hogy az 1 napos az sajat tapasztalat, az 1 hetes az nem.
8. e3cb7b027d (válaszként erre: 7. - TSydy)
2010. jún. 21. 02:10
Hát ezzel tisztában vagyok, nem akarunk mi sem Rambos kiképzést, se nem Zorrosat, csak egyszerű hétköznapi katonai kiképzésre szeretnénk jelentkezni az öcsémmel, mert ezt akarjuk, még akkor is, ha ez itt nem normális. Itt semmi sem normális.. Próbálunk alkalmazkodni a helyzethez... Pénzünk meg van rá.
2010. jún. 20. 23:47

Kedves Iza! Először nézz utána mit is takar Magyarországon a "katonai tábor". Ha az MH táborára vagy kiváncsi, ott nem "rambó képzést" fogsz kapni, hanem katonai alapismereteket tanítanak, persze sporttal, civil emberekre vagy gyerekekre tervezett kiképzéssel.

Ugye nem Ranger képzőbe akarsz jelentkezni? Ahhoz már ne haragudj, de a hozzászólásod alapján túl fiatalnak és bohónak tartalak. Ne sértődj meg, de amire Te jelentkezni akarsz az itthon nem normális tábor. Valami civil kezdeményezés amibe belelölsz egy csomó pénzt és tök civilek fognak veled ordibálni és ne adj isten még bele is fogsz sérülni, mert nem hozzáértő fog Neked dirigálni...Végiggondoltad? Biztosan ezt akarod?

6. e3cb7b027d (válaszként erre: 5. - E3cb7b027d)
2010. jún. 20. 23:03
És a másik kérdés, hogy van-e úgymond kimenő? :)
5. e3cb7b027d (válaszként erre: 4. - *Csajszi*)
2010. jún. 20. 22:58
Hát ez nagyon érdekel minket! Én is járok az egyik öcsémmel konditerembe és judo-ra, minden vágyunk ez a tábor! És azt szeretném még megkérdezni, ill. az öcsém :), hogy kapnánk-e érte tanúsítványt?
4. *Csajszi* (válaszként erre: 3. - E3cb7b027d)
2010. jún. 20. 22:41

Arat azert nem tudok irni, mert bar tudom, hogy itt mennyibe kerul (majdnem 1000 font egy hetre), ha Te otthon elsz ott vszinu olcsobb.

Amugy ugy kepzeld el, a lanyok elmondasa szerint, hogy reggel 7-tol este 9-ig megy az edzes. Az en 1 naposom az lightos volt,mi 9-kor kezdtunk, es du 5-kor vegeztunk. Volt egy 45 peres ebedszunet, de ennyi.

Semmi sulyzo vagy kiegeszito nem volt, sajat testsulyoddal dolgozol, rengeteg futas, szokdelles, fekvotamasz volt. Aztan volt bokszolas parban, talajos gyakorlatok, kitoresek, guggolasok stb. Igazi kikepzes :) Sztem kell egy bizonyos edzettsegi szint az egy heteshez. En jo egy eve jarok edzoterembe heti 5-szor es nem csak beszelgetni :DDD es igy is eleg komoly kihivas volt az a nap. Ebed utan azt hittem, en nem megyek vissza...

3. e3cb7b027d (válaszként erre: 2. - *Csajszi*)
2010. jún. 20. 22:24
Jaj de jó, hogy írtál, köszönöm! Érdeklődöm tőled csak, hogy kell ezt az egészet elképzelni, mennyibe kerül kb. 1 hetes kiképzés, mégis mire lehet számítani úgy ámblokk?
2010. jún. 20. 22:16
Szia, en ilyen 1 naposon voltam csak (boot camp day) de eleg volt. Talalkoztam ott olyanokkal, akik voltak egy hetesen es mondtak, hogy nagyon kemeny. Reggeltol estig (szo szerint) kikepzes van. En nem biztos hogy belevagnek, nalunk eleg draga is egyebkent.
2010. jún. 20. 22:12

Sziasztok!


Volt már köztetek, vagy ismerőseitek közt olyan, aki részt vett egy katonai táborban? Ha igen, milyen véleménnyel vagytok erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook