Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Káros a fogfehérítés? fórum

Káros a fogfehérítés? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 14. 19:25
Az én fogorvosom sem vállalja. Azt mondta nem teszi tönkre a fogaimat, de valaki majd jó pénzért megteszi. :D
10. AnNaA (válaszként erre: 7. - Estefani)
2012. márc. 14. 17:34
Én is gondolkozom a fogfehérítésen:) a fogorvosom nem csinálja és nem is javasolja, azt mondja káros. Olvastam olyat is, hogy rosszul csinálták meg valakinek és újra kellett zománcoztatnia a fogait( darabja5-10 ezer......). De szerintem ez is olyan, mint a mellplasztika... Meg kell találni a megfelelő orvost és belevágni;)
2012. márc. 13. 20:20
Elgondolkodom rajta! :)
8. 04fcdde522 (válaszként erre: 7. - Estefani)
2012. márc. 13. 11:38

Hmmm...szerintem nem kell félni!

Fájni tuti hogy nem fáj,a fogat meg nem hiszem hogy rongálná. A tesómnak valami fehérítő pasztát kellett a fogára rakni és úgy rá egy műanyag burkot,ez kb. egy éjszakán át a szájában volt nem emlékszem pontosan de vagy 3-szor meg kellett ismételnie!

És valóban szép hófehér fogai voltak.

De ez már öt és volt,s és még most is aránylag fehér,de mondjuk ő egy nap mossa 3-4-szer is! :))

7. Estefani (válaszként erre: 6. - 04fcdde522)
2012. márc. 12. 14:41
Én is magánrendelésen gondoltam megcsináltatni, de egy kicsit félek tőle...
6. 04fcdde522 (válaszként erre: 1. - Estefani)
2012. márc. 12. 08:46

A tesómnak csináltak fogfehérítést,és nagyon szép hófehér fogai lettek! :)

De ő magánrendelésen kérte,már jó pár éve.

A fogának semmi baja nem lett,és sokáig tartósan fehér volt.

5. 04fcdde522 (válaszként erre: 4. - Estefani)
2012. márc. 12. 08:45

Nekem még a fehérítő fogkrémek nem váltak be.

Pedig már rengeteg félét használtam!

2012. márc. 12. 08:42
Akkor azt hiszem lemondok róla. Fogfehérítő fogkrémek érnek valamit?
3. korteforma (válaszként erre: 1. - Estefani)
2012. márc. 11. 19:36

Én nyertem egy fogfehérítést 2-3 éve. Azon kívül, hogy nem kellemes az "elkészítése" /tátott szájjal ülsz pár órán át, nem nyelhetsz, amikor felkenik a fehérítőt/, utána nagyon érzékennyé vált a fogam.


Ráadásul a fehérebb szín nekem pár hét alatt elmúlt és visszatért a régi.


A fogaknak biztos nem tesz jót és én ezek után kétségbe vonom, ki ért hozzá...


Ismerősömnek a Madách Dental-ba csinálták, ami egy otthon feltehető cuccos és neki tartós a fehérebb szín.

2012. márc. 11. 11:30
Nekem fogorvos mondta, hogy azon kívül hogy marha drága, károsítja a fogzománcot, és egyáltalán nem javasolja. Így letettem róla, a saját fogam többet ér, még akkor is ha nem hófehér. :(
2012. márc. 10. 15:42
Mik a tapasztalatok az orvosi fogfehérítéssel kapcsolatban? Valóban tönkreteszi a fogakat? Érzékennyé válnak? Meddig "tart"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook