Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Karalyos Gábor, a vegán hegylakó fórum

Karalyos Gábor, a vegán hegylakó (beszélgetős fórum)


11. Ildike2 (válaszként erre: 8. - Globus)
febr. 8. 22:24

De, igen, megélhetési vegán, buddhista, spiritualista, kereszténységet gúnyoló.

Évek óta nem tűnt fel sem színházban, sem filmben.

Ellenben nagy erőkkel promózza az otthonában történő "kertnézegetést" , "kamuséf programokat" (amik tényleg kamuk, mert ennyire unalmas, fantáziátlan, egy kaptafára történő recepteket, hogy összegyúrunk pár szart és kisütjük, meg állandóan húspótlékokat keres, rég nem láttam, nem is tudom, honnan veszi a bátorságot, hogy ezeket vacsoraként hirdesse), illetve a különböző úgynevezett elvonulásokat... Hát, nem tudom.

Egy színész legyen elsősorban színész.

Rég rossz, ha nem innen ismerjük, vagy, mint te is, sehonnan.

10. Ildike2 (válaszként erre: 3. - Enissa)
febr. 8. 22:12

Teljesen egyetértek veled.

Ami nem tetszik a kommunikációjában, az az, hogy ferdít.

Minden social media megjelenésével azt kommunikálja, hogy egyedül él a promózott házában. Egy interjúban, amikor a riporter rákérdezett, hogy: "ha jól tudom, a párjával él ott, ugye?" hümmög valamit, amit igennek is, nemnek is lehet értelmezni.

Magányos/elvált/spiri/ezo nők tömegei követik, lájkolják, ő meg szerintem közben másik kapura játszik.

febr. 3. 15:44
Pedig a hegylakóságot épp a szakmai sikerei közepette kezdte. Vegánsága nem tudom mikor indult, lehet még korábban.
8. globus (válaszként erre: 7. - Sirga)
febr. 3. 09:39
Nekem még úgy sem, hogy utánanéztem. De elolvastam, nem érzek az életviteléből magamutogatást. Úgy jött le, hogy nem keres nyilvánosságot. Sőt.
7. Sirga (válaszként erre: 5. - Lolita2112)
febr. 3. 09:30
A neve nekem se mondott semmit, de rákerestem, és így már tudom, kiről van szó. :) Nagyon szimpatikus a habitusa - ő volt a Barátok közt Leventéje is, ami szerintem igencsak rá szabott szerep lehetett -, de vegán hegylakóként még nem hallottam róla.
febr. 3. 07:53
Moszkva tér, Coming out
febr. 3. 00:58
sose hallottam rola!
4. Titkoskert (válaszként erre: 1. - Ildike2)
febr. 2. 19:39
Megnéztem a fórumaid, igényes műsorokat nézel,gratulálok!
febr. 2. 19:26
Azt sem tudom ki ő. Az, hogy meleg, mint írod, azt hiszem amíg nem molesztál olyanokat, akik nem szeretnék, addig senkinek semmi köze hozzá, ha ő így boldog, ám legyen.
febr. 2. 19:14
Nem hallottam róla.
febr. 2. 19:08
Csak nekem tűnik úgy, hogy szakmai sikerek híján más mondvacsinált értékekkel házal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook