Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Karácsonyig cél a -15 kiló?! fórum

Karácsonyig cél a -15 kiló?! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. dec. 20. 16:36

dehogy kövezlek meg, te, inkább te fogsz rám malomkövet hajigálni amiért olyan régóta nem írtam :S ne haragudj, mindig fel akartam jönni csak ez az uccsó 7 a suliban káosz volt.. minden tz-t mostanra raknak be természetesen, de azért szünet utánra is már van 1-2, meg ajándékokat hajkurásztam és hasonlók.. a fogyiba is ellazultam rendesen :S viszont ma volt osztkarácsony, ahol nem ettem semmiből, csak a magammal vitt almát meg mandarint :P csak ez sajna annyira nem kompenzálja a reggeli bezabálásomat (1 kakaós csiga, kát szelet párizsis kenyér, 1 tál gabonapehely fahéjjal) meg azt h most gyorsan megettem a csokit amit bnőmtől kaptam, hogy a holnaptól induló léböjtöm alatt ne csábítgasson xD de holnaptól aztán nincs mese, kell a léböjt h lemenjen amit most visszaszedtem (mérlegre nem mertem állni..) meg a maradék, elvégre már csak 4 hét szalagavatóig és korántsem vagyok még olyan állapotban, amilyenben szeretnék :S na jó, múlt 7en még igen, aztán szokás szerint a cél előtt 5 kg-val lazulok el -.-" jellemző. és szobabicón is kedden tekertem utoljára, de ma este meg holnap már fogok újra, akkor legalább heti 4 meglesz, ha 6 nem is, ahogy eddig.

szal a lényeg a lényeg, borzalmas vagyok, de holnaptól új élet xD helyre kell hoznom az elmúlt pár napot..

1265. göncöl
2008. dec. 20. 16:18

na megvolt ma is a fél óra duci

r:2 norbi kenyér, májkrém, sajt,pari,paprika

t:nari,mandarin

e:csirkemell,olivaolaj,tejföl,sajt,zöldség

vacsi hát nem tudom mi lesz sztem gyümi vagy tejbezabi

1264. göncöl
2008. dec. 19. 16:58
Ez a lépcsözögép egy gyilkos:) alig birom a 7es fokozaton is, jó lesz ez...
1263. göncöl
2008. dec. 19. 16:00

Na ma félig gyüminap van, reggel ettem durum tésztával gombáshusit, anya sokat csinált gondoltam most akkor nem kezdek el főzögetni meghát esik egész nap az eső, boltba se volt kedvem menni így ettem belőle, meg a régi norbi könyvek szerint a durumtészta 2es, csak most lett az is hirtelen ellenség. De a nap hátralevő részébe csak nari meg mandarin volt és lesz.

Na megyek csinálom a régi duci tornát a félórásat, aztán stepper:)

1262. göncöl
2008. dec. 18. 21:43

na most tényleg akartam tornázni de megjelent unokatesóm és még mindig itt van most öcsémmel van, de elötte nem fogok itt tornázgatni...hjaj hihetetlen vagyok...de annyira fáradt vagyok...nem akarok 11kor tornáni miután elmegy....kövezz meg nyugodtan...de holnap semmi dolgom, igaz tanulni kéne de nem megyek be pestre szóval megcsinálom a ducikat plussz kikönyörögtem hogy hagy használjam a steppert még karácsony elött..hiába ajándék..., hát nagyon jól néz ki, rendesen lesüllyed ha nem csinálod, tök jó úgyhogy holnap azt is bevetem és folyni fog rólam a víz, így lehet csökkenteni a kövek számát amit hozzám vágsz majd:)

Ma ettem töltött káposztát 2szer még mindig van:D

sok narancsot, meg kipróbáltam egy 5 perc alatt kész levö 1es sütit: mák,zsírszegény túró,natur joghurt,édesitö,- fini volt

1261. göncöl
2008. dec. 17. 22:22

de sajnos kinoznak még hétfön lesz vizsgám:( úgyhogy még mindig folytatódik a szenvedés, én is irom le a mai napot nem mintha megszegtm volna de torna ügyileg nem állok jól:(

örülök hogy kiélted magad:) nekem leirhatod mit ettél:) neked legalább mondják hogy fogyál, töj jó ügyes vagy nagyon!

2008. dec. 17. 18:43

na a mai napot inkább nem írom le... tragédia.. és ha azt mondom, hogy többet ettem, mint az elmúlt 3 héten összesen, akkor enyhe kifejezéssel éltem xD mostmár mind1, úgy fogom fel, hogy kiéltem magam a léböjt előtt xD holnaptól szombatig husi-gyümi-zöldség NORMÁLIS adagban, aztán vasárnaptól ugrik a majom a vízbe :P du. voltam gyógytornán, megjegyezte a gyógytornász, hogy mostmár ne fogyjak sokat, mondom de még kell, mire mondta, hogy jó, nem azt mondta, csak ne sokat xD de hogy már milyen csinos vagyok ahhoz képest, mikor elkezdtem járni (szept.) :P ma még nem tekertem, majd az új heroes-rész után, mert már elvonási tüneteim vannak xD

te hogy vagy? pihengeted a tanulás fáradalmait? ugye idén már nem kínoznak többet? nekünk még 2 doga, és végre vége..

2008. dec. 16. 17:22

ma már egész normálisan ettem, de nem zabáltam (annyira xD), és reggel letekertem 500kcalt, amit majd este megismétlek, úgyhogy ügyes vagyok :D

r: 5 virsli (na ez sok), cékla, egy kis sajt

suliban: kb fél kg mandarin xD

v: cékla, 1 alma, 1 virsli

1258. göncöl
2008. dec. 16. 12:11

Na megvolt, hát majd holnap kiderül milyet volt, legszivesebben ágynak dölnék de még itt kell rohadnom 4ig aztán elérni egy buszt ami a hülye vonat helyett hazavisz:S

r:2 telj k. kenyér,májkrém,sonka,sajt,pari

t:alma

most:norbi szendvics

majd ha hazaértem eszek az 1es töltött káposztámból meg van még nálam egy norbi rudi

Nagyon szeretnék tornázni ha hazaértem, remélem fogok bírni.

2008. dec. 16. 06:12

jah így érthető :S és így is nagyon későn feküdtél le, hajjaj, azért még szilveszter előtt szánj egy napot az alvás-pótlásra! ;)

nem ártott meg, ami kész csoda, mert este is ettem rendesen, annak ellenére, hogy 2-3 hete nem vacsiztam.. *megkönnyebbült* úgyhogy husi marad, de az esti evészetet lecsökkentjük :D

1256. göncöl
2008. dec. 15. 23:42

na még egy félórát olvasok, sztem rá fogok aludni a paírra:) vagy majd iszok még 1 energiaitalt reggel. Igazából a hülye sztrájkkal van bajom, nem megy vonat a buszon tömegnyomor van és dugó van az utakon ezért a 6:17es busszal kell mennem:(

na te meg beleraktál husit is tök jó, sztem nem fog ártani, ha meg esetleg mégis ki ne vedd a diétából, az csak pillanatnyi állapot lesz, utána lemegy az a plusz 1 kilo ha lesz.

2008. dec. 15. 21:49
uhh szegénykém, nem baj, a tanulás az első sajna xP azért aludjál is, nehogy nekem ráaludj a doga papírra.. és HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! ;)
1254. göncöl
2008. dec. 15. 21:29

hajaj kiktattam magam 2 napra a fogyival kapcsolatba, mármint nem kell megijedni kaját betartom csak a torna marad el, tanulok mint a hülye holnap lesz zh, de ha hazajöttem bepótolom a dolgokat.

r:1 telj k. kenyér májkrém,pari,sajt

e,u:töltött képuszta

v:kellett ennem norbi kenyeret sok zöldséggel meg sonkával plussz ittam egy cukormentes bombát úgyhogy még most is kell tanulnom :(

2008. dec. 15. 19:54

r: 1 alma, joghurt, 2 virsli, párizsi

suliban: 2 alma

v: 1 alma, 1 joghurt, 1 virsli


na mint látszik már ettem husit is :D holnap meglátom, megártott-e, ha nem, (amit remélek) akkor mostantól husit reggelizek. reggel -470kcal szobabicó, du. gyógytorna.

2008. dec. 14. 18:21
igen sztem is, azért nem aggódok, meg a felét ma úgyis letekertem. a másik óra szobabicóból alvás lett a bioszfüzetemen xD jellemző -.-" ezért tanulok folyton hajnalban :S :P
1251. göncöl
2008. dec. 14. 13:37

:) sztem gyümiből meg joghurtból annyit ehetsz amennyit akarsz.

Hát a tenapi napot hagyjuk inkább le se írom...de egyszer vagyunk 4 évesek:) meg ma majd 3 félét tornázok. Ma a fogyis töltött káposzta lesz zabpehellyel, szóval az kitűnő, holnap is azt fogom enni meg azután is. Reggeli szokásos norbi kenyér, meg nemrég ettem kis megylevest ami édesítővel készült. Lehet a hétfői méreckedést eltolom keddre vagy szerdára:)

2008. dec. 14. 13:12
na a mai mandarin-napba becsúszott 2 zöldalma meg 2 joghurt xD nem baj, ígyis csak gyümi meg joghurt, és letekertem de. egy órát, fogok majd du sztem még 1et =)
1249. e27a34352f (válaszként erre: 1248. - E27a34352f)
2008. dec. 14. 05:52
nah tegnap du. ettem még 1 activiát, 1 almát és megittam az uccsó actimelt xD és nem tekertem végül :$ de nem lett több a súlyom, hála a jó égnek, úgyhogy ennek örömén ma mandarin-napot tartok :D
2008. dec. 13. 14:18

na, ma az eddigiekhez képest "sokat" ettem, de nem bánom, ígyis csak joghurtból és almából állt a kajabevitelem :P

r (délben): 1 alma, 2 activia, 2 actimel

e: 1 alma, 1 activia, 1 actimel


kicsit emésztek, aztán rápattanok a bringára =)

2008. dec. 13. 11:57

egy ilyen neves alkalomkor nyugodtan megengedhetsz magadnak egy kis kényeztetést bizonyos keretek között ;)

nekem ma nem jött össze a léböjt, ettem most 1 almát, meg sztem eszek egy joghurtot, hogy nyugodt gyomorral tudjak menni tanulni a jövő 7en írandó 3 TZ-re xP és majd este tekerek, vagy késő du., mert átjött bratyóm haverja és nem mintha tetszene, csak mégse akarok előtte xD

1246. göncöl
2008. dec. 13. 11:05

jól néz ki:) szerintem jó ize lehet.

igen taposógép, állványos lesz szóval nem csak ilyen kicsi, tök jó már várom, hogy tudjak rajta edzeni, nekem is az volt a legizzasztóbb a konditerembe, de az mondjuk más ez annál sokkal egyszerübben néz ki meg nem is több száz ezer ft:D

Tegnap voltunk egy helyi kis pubba, volt koncert, csomót táncoltam, felért egy izzasztó tornával:)

Ma meg étterembe akar vinni a barátom, hát....majd megpróbálom a sok rossz közül a kevésbbé rosszat választani vagy kérem vegyes salivala husit az végülis belefér. Meg mostmár itt az ideje, hogy ráálljak a mérlegre, lehet hétfőn megpróbálkozok vele.

1245. e27a34352f (válaszként erre: 1244. - Göncöl)
2008. dec. 13. 04:57

nem tudom, még nem kóstoltam meg, sztem márcsak 7főn fogom, most megint léböjtölök :P készítem magam a szünetre xD

íme kép róla: [link]

fúú, nem tudtam, hogy így néz ki belülről :-O így vhogy nem olyan guszta xD persze attól még lehet isteni =)

stepper? mmint taposógép? dejóóóó! :D az izzaszt 1000rel, mondjuk nyáron edzettem rajta utoljára kondiban, de ált 5 perc után már folyt rólam a víz.. azóta mondjuk már rendszeresebben sportolok szerencsére, és lehet jobban bírnám, olyan 1-2 perccel xD jó az nagyon, popsira + combra ;)

1244. göncöl
2008. dec. 12. 15:07

köszi, nem is tünt annyinak vagyis fura hogy már ennyi év eltelt:)

ma csináltam egy régebbi duci tornát ami fél órás, hát jól átmozgatott, lehet ezzel fogom váltogatni, mindjárt csinálom a rékát.

Mostmár tuti, hogy lesz stepperem Karácsonyra:)örülök neki az még is csak kardiós cucc és izzasztó remélem.

Milyen aza gránátalma?

2008. dec. 12. 14:51

4 év??? azta mindenit :-O gratulálok :D további sok boldogságot nektek! =)

hát igen, az összes fogyizó nevében örök hálám norbinak az 1es finomságokért :P

reggel most csak 400kcalt tekertem le, mert sietnem kellett, hajat mosni így se volt időm, de nem baj, max vakul egy kicsit a nép xD de annak örömére, hogy ilyen korán hazaértem, és programom sincs estére, sztem letekerek majd megint 1 órát, főleg h ma du. se gyógytorna, se táncpróba, se semmi :P

r: activia, actimel

suliban: 2 mandarin

most itthon: 1 alma


tegnap volt nálunk nagymamám, és késve, de meghozta a Mikulás-napi ajándékokat. pont kezdtem volna mondani, hogy nem kellett volna, úgyis a bátyjámnak adom, mikor közbeszólt, hogy mindenkinek személyreszólóan hozott, úgyhogy én 1 ananászt meg 1 gránátalmát kaptam :D utóbbit még nem kósoltam, talán épp itt az ideje, és az ananásznak is nagyon örülök, főleg mert bnőmnek meg van a Praktika karácsonyi száma, és abban van egy csirkehusis-ananászos csodarecept :D tuti azzal jutalmazom majd magam szalagavató után :P

1242. göncöl
2008. dec. 12. 09:22
vettem szilvát, le fogom fagyasztani hogy ne rohadjon meg, meg vettem garpefruitot, kezdem begyűjteni a gyümiket amit majd a méregtelenítő napon fogok enni, még narancs lesz közte, mandarin meg talán alma de nem biztos mert attól éhes vagyok, max 3 napig tervezem, örülök ha az menni fog:) csak még az időpont nincs meg, holnap ünnepeljük barátommal a 4 évünket :s hú jó sok...szóval akkor nem fogok, vasárnap megcsináljuk az ultra fogyis töltött káposztát amiből hétföre is meg keddre is marad,szóval valószínű szerdától lesz, remélem:)
1241. göncöl
2008. dec. 12. 09:15

Igen összességében ehetőek, aki fogyizik meg örüljön, hogy ehet ilyen dolgokat, szóval én nem nyafogok a norbikajára, próbálom jó ízűen enni őket:D A tésztájára meg a honlapján egy kis filmben nyilatkozta mikor bemutatta a többi kajáját, hogy ez a tészta tényleg nem jó de szósszal elfogadható :D A rudi már drágább sajnos, valahol a 100ft felé közelít az ára.

Tegnap meg csináltam egy 20 perces ducit, ami már a kicsit haladót vagy a haladót jelenti, kezdőt már nem csinálok:)

Ma jön újra réka, minden másnap fogom csinálni vagy harmadnap, nem akarok én izmos lenni, meg még nagyobb combokat:)Amúgy lassan keresek vmi nagyobb intenzitású norbit, már szerintem bírnám, mondujuk egy aerobikot, de még azért ezekkel is leizzadok, meg érzem a testrészeket:)

r:1 norbi kenyér, pari,paprika,sajt,soknka

t:mandarin,norbi rudi,narancs

e: maradék diétás csoda milánói lesz, hát nem lett olyan rossz csak kicsit sótlan:

sűrített pari,gomba,darált hús,hagyma,oregano,bazsalikom,majoranna,só,kicsi édesítő van benne és persze norbi tésztával ettem,ja és oliva olajjal készült persze.

u:nemtudom a szokásosak közül vmi,tejbezabi,gyümi ilyenek

2008. dec. 11. 20:03
"ja igen a tésztát, hát az elég sz*r, azt ö is beismeri" ezen kifeküdtem xDDDDDDDDDD
2008. dec. 11. 20:02

nah, akkor úgy átlagba jók ezek a norbis kaják, csak át az áruk, mint minden fogyis kajának, néha az egekben :D még jó h a norbi rudi csak ha jól emlékszem 70ft :P még az ilyen biocsokikkal szoktam fájón szemezni, nem próbáltam még egyiket se, csak az ízükre lennék kíváncsi, dehát kb 3-4x annyi mint a milka xD akkor már inkább semmilyen csoki :P

mandarint, u.úgy mint tavaly télen :D jobban is szeretem, mer ugyan kb 2 mp alatt eszek meg egyet, de nem morog tőle úgy a hasam, mint az almától :S de attól még nem tudok ez utóbbiról sem lemondani :P

igen azt gondolom, köszi a figyelmeztetést meg a tanácsot, én is úgy tervezem, hogy majd fokozatosan kezdek többet enni, pékáruból teljes kiőrlésű, továbbra is sok-sok gyümi és zöldség, lehet átszoktatom a családot a barna rizsre, és az ilyen gyilkosok minthogy sült krumpli, pizza és süti max havi 1-2x. sztem ha most elérem a célomat, akkor lesz bennem már annyi, hogy tartsam rendesen, ha már ennyit szenvedek vele, és ezzel most nem a mostani drasztikus fogyóra gondolok, csak arra, hogy 3 éve szenvedek folyamatosan a gimi alatt felszedett kilókkal :S szal ha elérem újra az ált. sulis súlyom, akkor annyira de annyira boldog leszek, hogy bármire képes leszek h tartsam :D akár tekerek napi 2 órát is :P


r: 1 activia, 2 actimel

suliban: 2 mandarin


reggel tekerés, -460kcal, du. táncpróba, amin befejeztük az oszttánc lányos részét :P naná, hogy harisnyában + sortban leszünk, de nem bánom, addigra csak normálisan fogok kinézni benne.. legalábbis remélem :$ :P

1238. göncöl
2008. dec. 11. 11:12
Amúgy ne ijedj meg ha fel fog jönni 2-3 kilo mikor abbahagyod ezt, szerencsére ha figyelsz és mondjuk norbbizol, inkább 1es kaják, akkor ez csak ilyen átmeneti állapot, 1 hét max. Tavaly nekem is volt ilyen, drasztikus diéta, feljött 2 kilo abbahagyásnál, de mivel betartottam a dolgokat és továbbra is tornáztam le is ment utána rögtön.
1237. göncöl
2008. dec. 11. 11:10
Ja meg egy hétig kipróbáltam az 1es kódu ételfutárt, jó kaják voltak, mondjuk nem tul nagy adagok:) de a desszertek nagyon finomak voltak és igy együtt nagyon jól lehetett lakni, de nem rendelek már mert nem lehet összegeyztetni a futárral, nem vagyok itthon akkor stb...meghát mostmár kreativabb vagyok, szóval tudok magamnak 1es kajákat csinálni.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook