Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Karácsonyig cél a -15 kiló?! fórum

Karácsonyig cél a -15 kiló?! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1086. rizike (válaszként erre: 1081. - HViki)
2008. nov. 15. 13:35
Bocs,hogy bele szólok.Egyél 1 marék mogyorot akkor nemfog égni a gyomrod.Én is a 90 napost csinálom.
1085. HViki
2008. nov. 15. 13:17
Az új érettségi rendszert egyenlőre meg sem próbálom érteni. A fiam most 10 éves. Van még 8 évünk. Addig akár még meg is változhat (kb. úgy ötször-hatszor). Majd, ha ott leszünk, megtanuljuk.
1084. HViki
2008. nov. 15. 13:15

Norbiztam már, de nem volt sok eredménye. Eddig legsikeresebb a 90 napossal voltam, de most zaklatottabb az életem, mint amikor először csináltam. Meglátom, most valahogy úgy vagyok, mint a viccben.


"-Doktor úr olyan bizonytalan vagyok. Vagy talán mégsem?"


Audrey szerintem is nagyon keveset eszel. Én ezt a mennyiséget egy evésre is képes vagyok megenni. (Na, ezt nem mint követendő példát írtam.) Az 1200 kcal-t azért edd meg egy nap, különben lelassul az anyagcseréd és többet ártasz, mint használsz.

1083. göncöl
2008. nov. 15. 10:07

Hviki sztem csináld a norbit, azzal nem kell annyit bajlódni sztem, és a legtöbb gyümölcsöt akkor eszed amikor akarod, kivéve néhányat


Audrey te meg nem is eszel sokat, az amit leírtál az neked sok?

Én még tegnap westendbe ettem 6 körül csirke tálat zöldséggel, vmit muszáj volt ennem, mert utána nem haza mentem hanem barátokkal kicsit iszogatni(2 pohár jó kis száraz bor),amúgy tele volt májjal szóval nem ettem

meg az egészet.

ma r: 2 norbi kenyér,májkrém,paris,sajt,sonka

ebéd remélem hús leves lesz és akkor azt eszem majd egész nap


Hát ezen az új érettségi rendseren sztem senki nem tud kiigazodni, nem tudom minek kellett megváltoztatni, a régi volt a jó, hogy volt az egységes érettségi és a felvételi ha vki akart vhova.Én matekból felvételiztem meg töriből, de ugyanúgy megirtam belőlük az érettségit is. A törifelvételi az max pontos lett:) a metek 40-50 %os:)az már nem olyan jó...

1082. e27a34352f (válaszként erre: 1079. - Göncöl)
2008. nov. 15. 08:55

de igen, májusban lesz, csak lehet tenni előrehozottan már akár 10.ben is 2 éves tantárgyból, pl. föciből, kémiából.. és 2 érettségi időszak van, az eredeti a tavaszi, ill. az őszi okt-nov.ben. a kétszintűnek meg annyi a lényege, hogy mivel a középszintű érettségi hát elég.. hogy is mondjam.. nevetséges egyes tantárgyakból (nekem pl angolból), ezért lehet tenni emelten, ami plusz 40 pont, ha annál az intézménynél, ahova jelentkezel, felvételi tárgy. kivéve persze ha nyelvi szakra jelentkezel, mert én pl nem kapok se 40 pontot az emelt szintű érettségimre anglisztikán, se 50et a felsőfokú nyelvvizsgámra -.-" (ami csak félig van meg de majd januárban megcsinálom újra az írásbelit). az egyetlen rossz benne, hogy az emelt és a középszintű érettségi között óriási a szakadék, és nagyot lehet bukni, ha vki bevállal egy emeltet, és nem jön össze neki, míg a közepet röhögve megcsinálta volna.. röviden ennyi, igaziból nekem se tiszta mindig az egész.. xD


tegnap:

r: sali, 4 szelet szalámi

suliban: 2 alma

v: sali, szalámi, 1 activia, 1 actimel


ma meg már többet ettem megint mint egész 7en -.-" nem baj, majd rápattanok a szobabringára egy film erejéig ;D

1081. HViki (válaszként erre: 1079. - Göncöl)
2008. nov. 15. 00:20
A 90 napost kb. 1 hónapja csinálom, és 3-4 kg körül ment le eddig. A gyümölcsnapokat viselem nehezen. A gyomrom nagyon tud égni a gyümölcstől. Ezért most próbálok más után nézni.
1080. göncöl
2008. nov. 14. 12:18

r:2 telj. k. kenyér, májkrém,pari,sajt

t:alma,norbi müzli

e:áfonyás diétás joghurt(nagyon fini, most találtam a boltba),norbi rúd, pufi búza

1079. göncöl
2008. nov. 14. 09:40

Hát jobbulást neked! Amúgy beválik ez a 90 napos neked? Mióta csinálod?


Amúgy hogyhogy most van az érettséi Audrey? Miből volt? Lehet, hogy hülye vagyok de az nem májusba szokott lenni? Vagy ez az új renszer miatt van így? Én még a réi rendszer szerint voltam, ahol nem volt közép meg felső.

1078. HViki
2008. nov. 14. 07:32

Sziasztok!

Még vagyok, csak épp nem volt túl sok időm. Azért be-be kukkantottam. A héten rendesen levert a lábanról egy jó kis megfázás. Ezen aztán el is úszott a 90 napos diétám, mert a gyümölcs napot nem bírtam. Kénytelen voltam enni valami tartalmasabbat is a gyógyszerhez. Most kicsit újítok. Még nem teljesen tiszta mit fogok csinálni, de fogyni azt kell, úgyhogy ha másképp is de folytatom.

1077. e27a34352f (válaszként erre: 1075. - Göncöl)
2008. nov. 13. 22:31

bizony, már csak néhányan tartunk ki, de nem baj, mi együttes erővel győzni fogunk ;D

fúha, az nem semmi! én vhogy sosem konyítottam már magához a közgázhoz se, úgyhogy minden elismerésem a tiéd, és szorítok a diplomához is! ;)


r: 3 virsli light majonézzel, macisajt, párizsi

suliban: 2 alma

vacsi meg nem volt mert csak most értem haza, de ittam egy actimelt :P

sport: szalagavató-próba xD

1076. megryan
2008. nov. 13. 20:08

R: mandarin

T: N. rudi

E: sült hús, vegyes sali, kicsi hal tegnapról

U: alma

V: citromos Activia

1075. göncöl
2008. nov. 13. 20:01

r:zöldséges husi konzerv fele

t,e:2 norbi szendvics

u:joghurt,norbi rud

v:2 virsli,sat,pari,sonka

még 1 alma lesz sztem


Jól eltüntek ebből a fórumból az emberek:(

De Audrey te még ugye vagy?

1074. göncöl
2008. nov. 12. 18:59

jó kérdés:) még nem tudom pontosan, dec 10ig kell leadni a tervezetet, mindjárt itt van úgyhogy fel kell kötnöm...logisztikán vagyok úgyhogy valami ilyesmi lesz, azon belül makrologisztika. Aircargo-n gondolkozom légi áruszállítás, reptér fejlesztés....egyszer olvastam erröl egy diploma munkát és megtetszett, csak kéne vmi cég is:( szóval el kéne menni a reptérre:)


nekem még mindíg az éhségrohaokkal van bajom, de azért akkor is olyat eszem, amit lehet csak olyan jó lenne ha csak akkor ennék amikor szükséges, nem foglalkoznék vele olyan sokat, mert pl én mindíg előre eltervezem mit eszek majd stb...:S


r:tegnap esti darálthús csoda maradékát ettem

e:norbi rud, norbi szendvics

u:pufi búza

v: anya csinált nekem még tegnap este csirkecombit olaj, fűszer nélkül a sütőbe, azt ettem meg káposztával

1073. e27a34352f (válaszként erre: 1071. - Göncöl)
2008. nov. 12. 18:39

köszi, mostmár túlvagyok rajta, hála a jó égnek :P ettem rendesen, mmint úgy ahogy 7köznap szoktam xD

r: sali (egy egész zacskó ilyen mirelit sali öntettel xD)

suliban 2 alma

v: 2 szalámi, activia


mondjuk nekem az éhségemet ált nem befolyásolja az h vizsga lesz v sem, ha fogyózok, u.úgy nem eszek, ha nem akkor meg zabálok xDDDDDDDD jóóó, nem zabálok, csak tudok enni magamhoz híven :P

fúúú, diploma... de messzinek tűnik még az! sok sikert neked is a zh-khoz meg mindenhez! ;) mi lesz a diplomamunkád?

1072. göncöl
2008. nov. 11. 19:58
Én meg most fogok diplomázni, annyi minden van ebbe az évbe (sok zh, diploma tervezet) nem tudok nem enni :(
1071. göncöl
2008. nov. 11. 19:57

juj hát sok sikert, ilyenkor nehogy ne egyél, ezen már nem múlik a dolog, az sokkal fontosabb!!

Legalább egy étcsokit tessék megenn a vizsga előtt!


r: 1 teljk. és egy norbi kenyér, májkrém, sajt,sonka pari

délbe: norbi szendvics

u:norbi rud,puding

v: update pizza de nem tésztából:) annyira nem lett jó máskor biztos jobb lesz: darált hús, összekeverve egy hagymával,tojással,2 ek zabkorpa,só,bors,oregano, bele tepsibe rá sajt,pari,bébi kukorica és 20-25 percet sütni


Hát nem ettem ma keveset de nagyjából 1eseket eszek mindíg.

1070. e27a34352f (válaszként erre: 1061. - Göncöl)
2008. nov. 11. 19:20

igen, abszolút humán beállítottságú vagyok =) jártam ugyan egy évig fizika faktra, mert úgy volt, hogy az lesz az 5. érettségi tárgyam, de 1beesik a magyar fakttal, úgyhogyletettem róla, inkább választok vmi könnyebbet, mondjuk médiát xD


on: vasárnap elég lazán ettem, semmi "rosszat", csak sokat.. tegnap jó keveset, mert nem voltam itthon szokás szerint egész nap, ma meg olyna közepes mennyiséget, mert csak de. voltam itthon xD ááááh úgy utálom hogy mikor itthon vagyok folyton eszek vmit.. szinte másfél-2 óránként :@ ma is ettem virslit, szalámit, párizsit, macisajtot, 4 almát, most este meg salit (amit eredetileg holnap reggelire cisnáltam xD) meg activiát. na mind1, holnap érettségi, kell az energia xD

1069. göncöl
2008. nov. 11. 13:45
Hát nem tudom mennyi a tejbezabinak a kalóriája, meg a ch-ja, de azt tudom, hogy a zabkorpának azért nem kevés sajnos a szénhidráttartalma, de úgy tudom, hogy azok nem úgy szívódnak fel, mint a "hízlaló" szénhidrát... Meghát norbi szerint 1es kódú. De azért annyira sokat úgyse szoktam beletenni: 2-3 evőkanál.
1068. tormicka (válaszként erre: 1067. - Evucska)
2008. nov. 10. 21:49
szerintem ha mindent betartasz akkor esélyes! addig van még több mint 1 hónapod!
1067. evucska
2008. nov. 10. 20:48
en a90 napos di kesztem el a heten erdeklodnek karacsonyig lemegy 10 kg tud valaki segiteni
1066. tormicka
2008. nov. 10. 20:26
és mennyi lehet a kalóriája meg a ch-ja?
1065. tormicka (válaszként erre: 1064. - Göncöl)
2008. nov. 10. 20:26
hmm... kipróbálom! hétvégén úgyis mindig rám tör az éhség :)
1064. göncöl
2008. nov. 10. 19:00
felforralok tejet (1,5%os), bele zabkorpa,édesítőszer, és akármi a mi 1es kódú: fahéj, kókusz reszelék,kakópor én még almát is szoktam bele tenni:) nagyon jól lehet lakni vele és 5-10 perc alatt kész
1063. tormicka
2008. nov. 10. 18:29
mi is az a tejbe zabi?
1062. göncöl
2008. nov. 10. 13:11

r (6kor): 1 telj k. kenyér,májkrém,sajt,pari

t: norbi szendvics, light szalámival :)

e: puffi búza,norbi rúd


van még egy norbi pudingom meg estére csinálok virslit, tepsibe

1061. göncöl
2008. nov. 9. 20:08

Akkor te ilyen humán tárgyak felé orientálódsz mega nyelvek, jó az, főleg a tolmács, meghát nagyon kell tudni vmilyen nyelvet mostmár sajnos.


Ma megcsináltam maradék csirkemellett ebédre ugy ahogy az elmult 2 napba (nyam)

reggel egy telj k kenyér volt, májkrém,pari, sajt

Ebéd után nemsokkal ettem egy tejbezabit desszertnek, most meg nem kéne már enni, lehet iszok egy diétás kakaót:)

1060. e27a34352f (válaszként erre: 1059. - Göncöl)
2008. nov. 8. 21:53

jénai tálba kell tenni krinolint (ezt Anyu vhogy fel is darabolja, de a végeredményben mindig csak ilyen massza lesz, persze attól még finom), előtte megfőzött brokkolit, karfiolt, leönteni besamel mártással, be a sütőbe és arany barnára sütöd ;) vmi mennyei, csak kár h a besamel mártás az aztán minden csak nem fogyis =( de a brokkoli meg a karfiol vmennyire egyensúlyozza xD


este filmnézés közben szobabicóztam 20 percet jó lightosan =P


mindenképp bölcsészkarra megyek, legvalószínűbb az anglisztika, és magyaron, kommunikáció és médián és szabad bölcsészeten gondolkodom még. azt ne kérdezd, hogy mi akarok lenni, mert fogalmam sincs xD esetleg fordító v tolmács v vmi hasonló :$ =P

1059. göncöl
2008. nov. 8. 19:02

És az a rakott zöldség hogy készül??:)


Köözgázra járok pestre,már 5ödéves vagyok logisztika szakon.

Még anno történelemből és matekból volt felvételim. Téged mi érdekel?Hova mész tovább?

1058. e27a34352f (válaszként erre: 1056. - Göncöl)
2008. nov. 8. 15:55

tudom, hogy off, de mit tanulsz? *idén érettségiző lányka mostanában tájékozódik a felsőoktatás rejtelmeiről* xD


r: rakott zöldség (újabb 7végi merénylet ellenem)

t: rakott zöldség, 2 macisajt, 3 párizsi

e: rakott zöldség, 1 activia

du: 2 alma, rakott zöldség

v: activia lesz


hát igen, látszik ha a rakott zöldség a kedvenc kajám xD el is fogyott a fél tepsi :$ pedig egyszerre max egy kis tányérral ettem xD

1057. göncöl
2008. nov. 8. 14:51
Ja a reggelim 2 telj k. kenyér,májkrém,sonka,pari,ebéd meg a tegnap délutáni csirkemelles dolog nyammm
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook