Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Karácsonyig cél a -15 kiló?! fórum

Karácsonyig cél a -15 kiló?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1326. göncöl
2009. jan. 13. 11:46
hahó Audrey merre vagy? Remélem minden rendbe van veled, veletek...
1325. göncöl
2009. jan. 11. 19:09

Mai:

r:norbi szendvics

t:norbi rudi

e:zöldségleves csirkehusival

u:nasim

amúgy tanulok és tanulok...:S

1324. göncöl
2009. jan. 11. 17:32

Na jó, ez így nem olyan jó magammal beszélgetni :(

De végülis jó ha leírom miket ettem meg, hogy nem csináltam semmit:)

Tegnapi kaja:

r:norbi szendvics

e:zabkorpás fasirt,norbi majonézes salival

V:új nasim meg még kis fasirt parival

1323. göncöl
2009. jan. 9. 17:19

tegnap még volt egy kis éjjeli szotyizgatás, gondoltunk egyet barátommal és kimetünk Diósjenőre csillagászkodni, fennt voltunk 4ig, tanulgattam is, kellett mellé az a fránya szotyi, na mindegy, de azt irtam régebben, hogy most heti 1szer ilyen kisebb bűnözgetés belefér...

r:szokásos

e:norbi szendvics

majd mostanába fogok valami meleget enni, sztem fasirtot zabkorpából

kitaláltam egy új nasit, miközbe a csokis muffint csináltam, és mielött betettem volna a sütöbe megkostóltam, hogy mégis mit teszek be:)finomabb mint akész süti, olyan mint valami jó kis csokikrém: zabkorpa,édesítőpor,zsírszegény kakópor,tojás sárgája,tej hogy krémes legyen, nagyon fini...

1322. göncöl
2009. jan. 8. 16:13
átraktam jövhétre a pénteki vizsgát, sajnos nem tudok holnapra ennyi mindent megtanulni, meg mindig mást csinálok:) most is pl a dvdimet válogattam meg tokokba raktam, meg ráirtam mik vannak rajta:) szóval mindenmást csak a tanulást nem:)
1321. göncöl
2009. jan. 8. 16:06

r: 2 norbi kenyér...

t:csináltam 1es kódú csokis muffint, hát..kicsit több édesitő kellett volna bele...mindig bajba vagyok az édesitéssel:)de meg lehet enni, zabkorpából van,zsírszgény kakó,tej,tojás ennyi, negyedóra alatt készvan sütéssel együtt

e: norbis kész kaja (lencsés-1es kódu) nem volt most más itthon

u-v: tejbezabi,almával

1320. göncöl
2009. jan. 7. 21:25

Na kijavitottam a hétföi vizsgámat 4esre a tanárnál ma, igy nem kell újra irnom, inkább kérdezett helyben. Na még 2 lesz, valahogy azokat is túlélem.

r:norbi kenyér,szokásos

t:2 körül ettem egy norbi szendvicset

e:ami 5kor volt,csirkemelles olivaolajos,tejfölös kaja

v:fagyasztóból gyümik:szeder,málna,szilva:)

meg még van egy grapefruitom

1319. göncöl
2009. jan. 6. 23:38
ja meg ettem még norbimajonézes salátát, kis csirkehússal ez kimaradt így már azért nem kevés, de diétás legalább, ez van nekem ennem kell, különben nem tudok tanulni:(
1318. göncöl
2009. jan. 6. 23:36

hajaj ma is egésznap csak a gép elött ültem és olvasgattam, meg beadandót írtam :S de betartok mindent, igazából nekem főleg a vizsgaidőszak jelentett gondot, akkor engedtem el magam és híztam mindíg, most nem így lesz, erős vagyok és eszem most is sokat de olyat amit lehet.

r: 2 norbi kenyér szokásos dolgokkal

t:norbi joghurt,zabpehellyel

e:húsleves

u:norbi sajtostallér,nagyon finom

v:diétás kakó, tejjel, zabpehellyel

És sok-sok citromos víz és fél liter ginsengslim

1317. göncöl
2009. jan. 5. 23:08
de ne undorodj, ilyenkor már legalább nem kívánod, megkapta a gyomrod amit akart, és innentől megint jobban megy a diéta,meg amúgyis reggel etted, ami belefér norbi szerint...:) én most igy délutántól teljesen elvagyok telve ezekkel a teákkal,citromos vizekkel, lehet ezzel kibirnék 1-2 napot, na majd ha vége a szenvedésnek, most néztem meg, egyik tárgyból "csak" 400 oldalt kéne elolvasnom meg megtanulnom péntekre...hát...érdekes lesz
2009. jan. 5. 22:09

hát a ruháimat dícsérték, a többit nem xD de nem is baj, legalább nem bízom el magam, nem úgy mint tavaly :P

én az ált. sulis osztályképeken szoktam olyan jókat röhögni :D sok idióta fej, áh, mindig eszembejut egy rakás emlék és folynak a könnyeim a röhögéstől xD kár h a gimis osztályomra ezt már nem tudom annyira elmondani :S

hát én se tudom :S undorodtam is magamtól rendesen xD megint jött az a gondolat h na jó csak egy kis kanállal... aztán az 1 kis kanálból lesz 10-15 xD szaloncukor dettó. mer ilyen szamos marcipánosat vett és imádom a marcipánt és kíváncsi voltam az ízére... hát túl finom xD de több ilyne nem lesz, az alma és a mandarin is naggyonnnagggyon finomak, úgyhogy most egy ideig megint nem hajlok el, 1x-1x belefér :P mondjuk nálam az is csoda h csak a reggeli lett ilyne kriminális, eddig ha akkor bűnöztem, akkor rendszerint este is megpakoltam a bendőm.. amit reggel ettem azt legalább ledolgoztam, főleg a 2xesen tekeréssel :D így már kevésbé van bűntudatom :P

te is egész karácsonykor ügyes voltál, úgyhogy mértékkel (ami nekem sajna ismeretlen fogalom) kényeztetheted magad diabetikus csokival v hasonlóval ;) 1x vettem dm-be bio kókuszos csokit, és full olyan íze van, mint a bountynak :D mondjuk az is jó sok kcalban, de az alapanyagok vmivel bizalomgerjesztőbbek :P

1315. göncöl
2009. jan. 5. 21:27

:) hát én sajnos ilyenkor, meg tudnék enni akármit, de nem fogok, ilyenkor jobb érzés is amikor be tudom tartani, már a másik fél liter citromos vizet iszom a zöld tea keverék után, meg ettem sült almát is, úgy jár gyomrom, hogy csak na, de nem baj a maradék szilveszteri sütiket is kihajtom:)

De azért valaki csak megemlítette, hogy fogytál vagy de csini vagy, vagy legalább azt, hogy jó a cuccod, vagy valami, ennyire nem lehetnek vakok!

Osztályfényképezés....hajj..de rég volt..(na jó annyira nem:)de minden képem megvan, tök vicces újra nézni, mondjuk én nagyjából ugyanúgy nézek ki mindíg :S, de valaki nagyon sokat változott.

Nutellát ettél?????Hát az meg hogy jött?:) Nem azért mondom, hogy baj:) megérdemled, te nem bűnöztél az ünnepek alatt:) Azért néha ennék én is ilyeneket... azért a jó csokit egyik diétás cucc se tudja helyettesiteni, de nem baj, majd pár hónap múlva 1et megengedek magamnak:

2009. jan. 5. 21:07

hááááh, az túlzás, hogy olyan csini vagyok xD csak tegnap lelkisegély szolgálatot tartottam bnőmnek, du. meg tanulnom kellett volna, de szokás szerint bealudtam xD és tekerni se tekertem, meg el is szaladt velem kicsit a ló, aminek meg is volt ma az eredménye. aztán ma reggel a tetejébe még bezabáltam szaloncukorból meg nutellából, úgyhogy bepótoltam a karácsonyt meg letudtam az egész 2009es csoki-adagomat xD de aztán rápattantam a szobabicóra, és elhatároztam hogy egy kis kilengés miatt nem fogom feladni csakazértsem *eltökéltfej* úgyhogy suliban a szokásos 2 alma, du. voltam gyógytornán, és este is letekertem 1 órát.

nem, nem esett ki a szemük :P végül szoknyába mentem, mert elmentem még 1x vásárolni és bezsebeltem 2 szoknyát 2400ért :P azok közül mentem a kordban, ami barna, térdig ér és bővülő fazonú + csizma + barna pulcsi. még jó h magamhoz képest kicsíptem magam, mert volt osztfényképezés, csak az oszt főszervezője szokás szerint nem szólt -.-" jellemző. úgy tűnik ő 2009ben is már csak ilyen marad xD

én a menzesz-témában tök fordítva vagyok xD bnőim is olyankor mindig éhesebbek a szokásosnál, nekem meg pont h semmi étvágyam olyankor.. biztos azért mert én alapállapotban vagyok bélpoklos, azt már nem tudnám hova fokozni, csak így fogyókúra idején elnyomom magamba xD

1313. göncöl
2009. jan. 5. 18:15

Na mizu? Kiesett mindenki szeme? Már annyira csini vagy, hogy hanyagolod ezt az oldalt ugye?:D

Elég pongyola lett a mai vizsgám sajnos:( lehet újra kell írnom, tanulnom kell már a péntekire is,de kaját betartom.

r: 1 norbi kenyér+szokásos

t:norbi joghurt

e:húsleves és ettem egy kis mini tallért mert nagyon ideges voltam a vizsga miatt:(

v:mindjárt iszok megint fél liter ginseng slimet meg citromos vizet, meg sütök almát, most hogy megvan már megint dupla akkorának érzem magam és egésznap éhes vagyok

1312. göncöl
2009. jan. 4. 19:23

Na ma is itta fél liter ginsng slimet, ebból nem merek többet, rá is van írva, hogy nem ajánlott plusz érdekes agyomrom tőle:) ebbe is facsartam fél citromot, meg volt a hatás...meg itt ül még 1 fél liter citromos viz ezt megiszom még ma ese.

r:norbi kenyerek,szokásos dolgokkal

t:norbi rudi

e:húsleves

V:igazából nem kéne már ennem, de lehet eszem zabpelyhet joghurttal vagy almával

Torna elmaradóba van, tanulok...:(,de lehet ráveszem magam a ducira, úgyis sokáig vagyok fennt

1311. göncöl
2009. jan. 3. 12:08

Igen miatta is csinálom, már mondja, hogy látszik a fogyi rajtam meg a bőrömön is, végülis így nem kerül bele annyi salakanyag. Most itt csücsül a nagy korsó:) ginseng slim teám,ezzel kiméregtelenítem magamból a sütiket:) az ízesítést amúgy citromra értettem, édesítővel én se szoktam a teát, most belefacsartam egy fél citromot, mert amúgy elég fura íze van, sajnos gyümi napot nem tudok tartani, tanulnom kell már megint, tegnap olyan könnyedén ezt írtam de rájöttem, hogy én tanulás mellett nem birok éhezni, hétfőn vizsga lesz:( de sok méregtelenítőt iszom, meg csirkemell lesz az ebéd, reggeli norbi kenyér volt, szóval a szokásos étrend, meg ducitorna, lehet a steppert hétfőtől kezdem mert én azon sokat szeretnék lenni (jó kifogás..:)

Hú nagyon szexy lesz az a csizma a térdnadrággal, biztos nagyot fognak nézni, hát még szalagavatón:)

Na megyek tanulni, annyira rossz lesz újra suliba menni, de gondolom neked is, olyan gyorsan elmentek az ünnepek, de nem baj valahogy túlélem a 3 vizsgámat...

2009. jan. 3. 11:35

ezt én is próbáltam régebben, h pl 7végén 1 túró rudi megengedett, aztán az 1ből lett napi 3 xD úgyhogy nálam vagy minden vagy semmi :S de majd télleg úgy akarok áttérni az általam kijelölt egészséges étrendre, hogy ha eszek is vmi hízlalót, csak keveset, és utána ne kívánjak még többet.. de az még messze van xD

ha a mérlegelésig újra olyan jól eszel, mint eddig, akkor biztos nem lesz a szilveszterezésnek semmi rossz hatása ;) a barátod meg télleg nagyon aranyos (az én előző "pasim", bár annak túlzás állítani, sztem nagyon csúnyán nézett volna xD pont mint Anyum tegnap mikor este 10kor ettem 1 almát meg 2 joghurtot xD de legalább szemmel tart :P), de gondolom vmennyire érte is csinálod (mi nők márcsak ilyen hiúk vagyunk..), vagy ha nem is, biztos még jobban tetszel már neki most, vagy fogsz 1-2 hónap múlva ;)

igen, én is vmelyik újra gondoltam, sztem vmelyik térgatya lesz, mert az új csizmát tuti felveszem, ami magassarkú, szoknyám meg nincs új, úgyhogy marad a térdgatya xD na majd még meglátom =)

Herbáriát iszom, lime ízesítésűt (mondjuk én nem érzem rajta) és üresen. Mindig hülyének néznek mikor mondom, de én rosszul vagyok az édesítettől, és nemcsak a fogyó miatt :P jó, az is közrejátszik vmennyire, de már annyira átszoktam rá, hogy pl pár hete véletlenül Apum mézes teáját vittem suliba, és akárhányszor innom kellett, felfordult a gyomrom xD aztán rájöttünk Anyuval múlt 7en, mikor épp nem volt teafőzőnk, mert a régi beadta a kulcsot, és még nem vettük meg az újat, hogy vhogy a teafőzős változatnak tök más íze van, mint a hagyományos módszerrel készített teának, nem tudjuk miért :D persze lehet h csak beképzeljük :P

most büszke vagyok magamra, 2 és fél 7 után végre rávettem magam a tekerésre, és a kihagyás ellenére jobban bírtam, mint gondoltam volna :P 60 perc alatt -500kcal, ehhez legutóbb 65 perc kellett :P és mikor először tekertem vmikor novemberben, akkor a 400kcal alig volt meg 1 óra alatt, úgyhogy fejlődöm :D és most már nem is tudom, hogy bírtam ezt a 2 hetet szobabicó nélkül :P elveszi az éhségem 3-4 órára, megiszok rajta 1-másfél l-t, és még fogyaszt is :D

1309. göncöl
2009. jan. 2. 21:24

Igen egész 2009re, tökéletesen mondtad:) amúgy ha bűnözük akkor nem is tudom, ki kell jelölni egy napot, hogy mikor és az úgy jobb talán, mert addig biztos betartom, barátommal meg szoktam egyezni melyik legyen az a nap, mert ő szeret velem enni, mindíg mondja, hogy egyek vele, dehát nem lehet ugye,mondta most szilveszterkor, hogy jó látni, hogy végre jóízűen eszem, ari volt. Vagy ha nincs ilyen kijelölt nap, akkor ugye ritkán meg szoktam szegni ilyen kis szotyizgatással, de mással nem nagyon, de sztem ez még nem olyan nagy bűn, de most több hétig nem szeretném, aztán 1 hét múlva kb(most fog megjönni,azért nem most akarom) megmérem magam, mit okozott ez a kis kilengés.

Biztos kiesik a szeműk,sztem az új ruhákba menj, ilyenkor magabiztosabbnak tűnik az ember egy új ruciba és jobban látszik a változás sztem,de amelyik jjobban áll persze,azt anyukád jobban megtudja mondani.

Amúgy melyik zöld teát iszod, csakmert annyi féle van, ízesíted valamivel, vagy csak így natúr iszod?

2009. jan. 2. 21:07

nem baj, legfeljebb kiélted magad egész 2009-re :D na jó, az túlzás, de igazán belefért ennyi az eddigi kitartásod mellett ;)

ááá zöld tea <3 most is azt iszok xD léböjt alatt is ideültem a géphez egy literrel aztán 2 óra alatt el is fogyott és az éhséget is elveszi, szeretem nagyon :P persze gondolom minden folyadékkal ez a helyzet, ha az ember 2 óra alatt vedel be egy l-t :D

hát csak remélni merem, hogy kiesik a szemük egyeseknek (legszebb öröm a káröröm xD).. csak most új probléma vetült fel.. rámjönnek a tavaly őszi ruháim, meg kaptam újakat, és nem tudom melyikben taglózzam majd le őket xD (minő világrengető problémák, tudom xD) sztem majd Anyut letámadom, ő ért ehhez :P kg-ba amúgy nem fogytam sokat, inkább centiben =) de még van mit lefaragni bőven :S :P

1307. göncöl
2009. jan. 2. 18:11

Neked is BOLDOG ÚJ ÉVET!!!Hazajöttem egy nappal előbb mert ott nem lehet betartani a dolgokat sajnos,és már több nap megszegés nem fér bele, holnaptól visszaáll a régi rend, azért nem tudott mától (pedig reggelire norbi kenyér volt) mert itthon várt a fini lencse fözelék füstölt malac hússal és hát abból enni kellett különben nem lesz pénzem az évben:)Amúgy jól telt, elvoltunk, mondjuk néha voltak kisebb punnyadások mert már déltől ott voltunk, de elment. Aztán másnap csak 4en maradtunk, karaokeztunk:) ma meg elmentünk sétálni a hegyekbe 1 órácskát, meg ilyenek, szóval hamar eltelt. Nem írom le miket ettem, azt leírom mik voltak de összevissza ettünk mindent:)

sült csirkecomb,paprikáskrupli (ami kinnt készült a hidegbe bográcsba:),tésztasaláta,rengeteg féle süti és sós nasi, egyikse diétásan készült.Hát ez van sajnos de még mindíg jobban érzem magam így, hogy szilveszterig nem bűnöztem, az durvább lett volna ha egészen 24-től mostanáig csak megszegtem volna állandóan.

Köszi a tanácsot a stepperrel kapcsolatba, tvzni fogok közbe az lesz, mert így nagyon unalmas meg könnyen leszállok róla.

Ahogy látom te szépen betartasz mindent, biztos a szünetbe is fogytál és észreveszik majd a suliba

Szerintem holnap tartok vmi gyüminapot meg sok zöld teát fogok inni, lehet iszok szűzteát is, csak az eléggé kikészíti a gyomrot, vagy nem is tudom, nekem meg most kitágult sztem agyomrom:( úgyhogy egy kis éhezést beiktatok mert rossz vége lesz a dolognak:)

2009. jan. 2. 16:42

uzsinak ma ettem még 1 almát meg 1 activiát, most meg elv megyek kihasználni a terranovában lévő leárazásokat és remélhetőleg nem fogok nagyon szívbajt kapni a próbafülkében xD

Veled mizujs? Remélem jól telt a szilveszter és még nagyban élvezed a barátokkal-levést! (fú de magyar vagyok xD)

2009. jan. 2. 13:47
na én is jó vagyok. tegnap egész napi kajám 10kor ubi volt céklával, meg 3kor egy alma (a nap többi részében aludtam), ahhoz képest ma már ettem 5 kis mandarint, 1 almát, egy a maradék céklát + csemegeubit, 2 joghurtot, 1 epres joghurtitalt (1dl) és egy kókuszos-narancsos joghurtitalt (2-3 dl). persze, egyik se hízlal, csak ezek a mennyiségbeli váltások kicsit kikészítik a gyomromat xP és nem akarom a célegyenesben elrontani, úgyhogy holnap meg vasárnap csak joghurt, hogy kicsit megnyugtassam a bélbolyhaimat xD
2009. jan. 1. 01:15

NAGYON-NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!

remélem nagyon jól telt a szilvesztered, és macskajaj meg plusz kg-k nélkül úszod meg az ünneplést, de ha utóbbiak mégis pimaszkodnának, ne aggódj, úgyis simán letornázod ;)

este 5-6 körül ettem még 2 kanál mexikói zöldséget, céklát, 4 mandarint meg franciasalit (még az alma, krumpli és majonéz hozzáadása előtti állapotban), jól tele is lettem vele :S nem aggódom, mert zöldség (most ígyis újabb fél kg mínusz reggelhez képest, mondjuk aludtam pár órát még koccintás előtt xD), csak nem akarom újra kitágítani a gyomromat, mert mindig ott követem el a hibát.. na majd az idén kifejlesztem azt a képességet, hogy ha bármilyen finomat is eszek, tudjam tartani a mértéket :P

2008. dec. 31. 13:20

na nemrég jött haza Apu, úgyhogy mostmár télleg béke van és nyugalom ^^

r: ilyen bonduelle-es mexikói zöldségkeverék

e: 1 alma

u: szintén 1 alma lesz


tök jó, mert annak ellenére, hogy abbahagytam a léböjtöt, és eszek, és itthon ülök egész nap, nem érzem azt hogy folyton ennék vmit =)

2008. dec. 31. 07:44

vmennyire biztos összefüggésben áll a hideggel is, csak az a baj, hogy neki évek óta van ilyen asztmaszerű betegsége, már 4x műtötték polippal, és az elmúlt pár hétben a vérnyomása is párszor olyan magas volt, hogy itthon kellett maradnia, úgyhogy ez már csak a jéghegy csúcsa volt.. azt is mondta a doki, hogy nem teljesen egészséges a tüdeje (ezzel a tesói között nincs egyedül), úgyhogy fél évenként kell járnia kontrollra. igen, az a lényeg, hogy már jól van, és akármennyire nem tetszik neki, nem fogom hagyni, hogy bármi megterhelőt is csináljon az itthoni lábadozása alatt >:D

én bulizni mennék szívesen, csak ilyen nyilvánosra, ahol tömeg van, meg drága a belépő, nem igazán akarok, házibulit meg senki sem rendez az olyan ismerőseim közül, aki meg is hívna :P de nem baj, majd nyáron bepótoljuk (márha lesz akkor még ZP -.-")

próbáld ki, hogy vmilyen más cselekvéssel is összekapcsolod a stepperen edzést, pl megnézel közben egy jó filmet, olvasol (mondjuk azt taposás közben nehezebb, szobabicón még csak-csak :D), vmi normális zenecsatornát, hogy ritmusba maradj.. én ezek miatt szerettem meg a szobabicózást, hátha neked is bejön ;) csak sajna felfedeztem a thinspo videókat, és órákra a gépnél maradok miattuk xDDDDDD lehet kiírom majd őket dvd-re és akkor már nem csak a fashion tv-t nézhetem tekerés közben mint motivációt :P

1301. göncöl
2008. dec. 30. 18:43

Juj szegény, de szerencsére már jobban van, gondolom ebben a hidegben kaphatta el, vagy ez hidegtől függetlenül is előfordulhat?Elhiszem, hogy rátok hozta a frászt, persze így én is otthon maradnék,ilyen bulikat bármikor lehet szervezni, biztos neki is nagyon jól fog esni, hogy ott motoszkálsz körülötte:)Meg biztos nagyon vágyik már haza, be kell pótolni a Karácsonyt vele:)

Nekem se a szilveszterek szoktak lenni a hajj de jó bulik, sőt kifejezetten én se szeretem, nem is volt sose extra jó,a legtöbbször mindíg szenvedtünk hova a fenébe menjünk, szilveszteren kívűli bulik sokkal jobbak voltak régebben is, meg én már annyira nem vágyom ilyen discokra,koncertekre, habár még koncertekre néhanéha megyünk, de nagyon ritkán bulizom szó szerint, hogy tánc is legyen. Múltkor volt éppen amikor írtam is, hogy sokat táncoltunk, de előtte is elég rég. Régebben azért sokkal többet voltam, lehet korral jár:)

Én megcsináltam a félórás ducit még 1et kéne, valahogy a steppert még nekem se sikerült beütemeznem magamnak, most már ideje lenne, nem jó ez így, hogy hébe hóba ráugrom kevés időre..

2008. dec. 30. 18:22

akkor kellemes baráti körben fog telni =) én se bánom, hogy itthon leszek, legalább nem fagyok sz*rrá, meg amúgy is az elmúlt 2 szilveszter közül, amiket nem itthon töltöttem, egyik se sült el jól xD mondhatni borzalmasak voltak :P

dehogy =) azért leszek itthon, mert apumat holnap engedik ki a kórházból, pont 2 hete lesz hogy bevitték, és az a mínimum, hogy akkor nem megyek zűlleni :P súlyos tüdőgyuszija volt, aztán kiderült, hogy tbc, 5 napig altatásban is volt lélegeztetőgépen, mert olyan rossz volt az állapota. 23-án tért magához, akkor még nagyon gyenge volt, nem evett (azóta is nagyon keveset, de már minden félét), nehezen is beszélt (pedig alapjáraton olyan gyorsan beszél, hogy alig érteni xD), szépen ránkhozta a frászt így karácsonykor :S meg víz volt a tüdejében, amit le kellett csapolni vmi csővel, amit nagyon nem élvezett szegénykém.. de azóta napról napra erősödött, a beszédkészsége is teljesen helyreállt már, úgyhogy mondta a dokija, hogy ők se tudnak már vele extrát csinálni, nyugodtan hazavihetjük, csak még egy 10 napig nem mehet levegőre, és szednie kell a gyógyszereit, amire majd figyelni kell, meg hajlamos elfelejteni, úgyhogy sztem ott fogok strázsálni mellette és osztom a parancsokat, hogy mikor mit vegyen be xD de már jól van, hála Istennek =)

ma du. is nála voltunk, előtte meg még voltunk tescóban, így ettem 3 körül egy zöld almát. ez az egyetlen gyümi, amiből szeretem a tescósat xD a többi almafajta (nem mindig, csak átlagban), a mandarinok meg a barackok olyan fonnyadtak szoktak lenni hogy pfuj xP

1299. göncöl
2008. dec. 30. 13:58

Elmesélhetnéd, ha nem tartasz túl tolakodónak...

Amúgy nézegettem pesten én is a lehetőségeket, de egyikse fogott meg, meg valamelyik tényleg nagyon drága.

Igen házibuli féleség lesz, közeli barátokkal, 7en leszünk Diósjenőn ahová szoktunk járni hétvégenként néha, barátomék telke van ott és azon van egy jó kis házikó és ott fogunk társasozgatni, jókat kajálni, iszogatni, meg távcsővezni (csillagászkodni), kinnt leszek szombatig sztem holnaptól.

Nekem a mai ebéd a szokásos csirkemelles, tejfölös, olivaolajos, zöldséges kaja.

Ma már nem nagyon akarok többet enni, délután meg tornázni akarok.

2008. dec. 30. 13:23

itthon leszek családi hangulatban, aminek 2 oka van: 1. most olyan a helyzet, hogy nem akarok elmenni, nem vmi vidám, de ha gondolod, elmesélhetem; 2. amúgy se találtunk bnőmmel semmi normális helyet, ahova mehetnénk.. vagy messze volt, vagy nem a legbizalomgerjesztőbb környéken, vagy egy diáktárcának magas áron xD és Te hol és kikkel köszöntöd az új évet? =) az eddigiekből úgy veszem ki, hogy vmilyen házibuli, jól sejtem? :$

hát igen, úgy tűnik, még a legnagyobbak, így Update-mesterünk is hibázhat :D nembaj, legközelebb tudni fogod, hogy ha vmit hiányolsz a receptből, akkor hallgass a megérzéseidre ;)

nemrég ettem meg "ebédre" egy almát, nemsokára megyünk el, úgyhogy ma már semmi. még nem tudtam rávenni magam az újbóli szobabicóra, lehet várok jövő7ig, amikor már vmivel többet fogok enni, és majd ugyanúgy reggelente fashiontv-t bámulva gyorsan eltűnik az az 500 kcal xD

1297. göncöl
2008. dec. 30. 12:24

Na és hol lesz végül a szilveszter?

Ma is csináltam egy norbis sütit mert igazából karácsonykor nem nagyon foglalkoztam vele, csak 1 félét csináltam, akkor nem is kívántam, most jött rám:)ez olyan mint a meggyes piskóta csak szilvából csináltam meghát norbi lisz, olivaolaj, kefir,tojás,sütőpor ennyi, én barom nem raktam bele édesítőt, mert ez a hülye recept nem írja pedig 3szor átolvastam mert azt hittem rosszúl látok, aztán úgy gondoltam biztos nem véletlen nem írja ezért kihagytam belőle, annyira sz*r lett, hogy muszáj rengeteg édesítőport rászórni:s és van egy tepsivel...amúgy finom lenne, így nagyjából, porral meg lehet enni, de amúgy nem ez az első hiba amit találok ebbe a norbis recept könyvbe.(feldult fej):)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook