Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kaposvári kórház labor beutaló a szolgáltatóház laborba is jó? fórum

Kaposvári kórház labor beutaló a szolgáltatóház laborba is jó? (tudásbázis kérdés)


12. Ramcsika (válaszként erre: 11. - Lindsey123)
2023. ápr. 22. 07:13
😫
2023. ápr. 21. 20:15

sziasztok!

Most volt időm írni ide, szerencsére elfogadták szóval rendben ment a dolog.

Kivéve hogy elájultam , de sajnos nálam ez előfordul mert pánikbeteg vagyok

2023. ápr. 19. 16:58
Na hogy sikerült?
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Lindsey123)
2023. ápr. 19. 09:45
Na, mi volt?
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Lindsey123)
2023. ápr. 19. 07:08

Én értem, hogy ne írjuk, hogy hívd fel az orvost, de most tényleg, mikor ide kiírtad még simán oda tudtál volna telefonálni a korházba/rendelőbe, és nem találgatások után mennél esetleg feleslegesen. Mert az, hogy elfogadják-e vagy sem egy "máshova" szóló beutalóval, az attól függ, hogy aki az asszisztens, aki bekéri papíroda, az milyen lábbal kel fel.

Nálunk ugyanazzal a papírral az egyik elfogad, a másik nem...

7. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Lindsey123)
2023. ápr. 18. 21:04
Menjél nyugodtan! Én is oda szoktam menni, ha sürgősen kell! Igaz számít kell húzni, általában sokan vannak, de kibírható!
6. lindsey123 (válaszként erre: 5. - Lindsey123)
2023. ápr. 18. 20:05
*régebben műtött
2023. ápr. 18. 20:05
Ugye itt az a probléma , hogy nekem ez műtéthez kell , régebben műtét kézben csontszilánkok vannak,sürgősségire sajnos nem lehetett írni az orvos szerint a papírt , viszont a szolgáltatóháznál nincs időpont, a kórháznál 2-3hetes előjegyzési idő van és nekem holnap kéne menni
4. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Lindsey123)
2023. ápr. 18. 19:54
Szerintem próbáld ki, engem volt hogy beutaltak kórházba vérvételre (bocs de nem kaposvár, hanem bp), és az eü. szakrendelőben vagy mianeve simán levették. Annyi volt, hogy átnézték előtte, hogy ők el tudják-e végezni ezeket a vizsgálatokat. Mert elvileg azért küldenek a kórházba, mert valami specifikus dolog kell... Szóval menj oda, legrosszabb esetben elküldenek.
2023. ápr. 18. 19:42

Tény, hogy nem ismerem a kaposvári laborhelyzetet, de általában minden beutalóval oda kell menni, ahova szól.

Én oda mennék, ami rá van írva.

2023. ápr. 18. 19:31

Ha ott leszel és nem jó akkor úgyis megmondják.

Ne idegeskedj ezen.

2023. ápr. 18. 18:38

Rá van írva a papírra hogy központi laboratórium 1.

ezt elfogadják ott is? vagy kérni kell újat?


Kérem csak olyan írjon aki KONKRÉTAN ISMERI A KAPOSVÁRI LABORT

aki nincs képben a helyi dolgokkal , az ne írjon olyat hogy hát szerintem igen-nem hívd a háziorvost stb

holnap reggel már mennem kellene 7.00re háziorvos 8tól rendel nemtudom felhívni ezért kérdezek itt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook