Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolat alakulása fórum

Kapcsolat alakulása (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
187. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 186. - CorvusCorax)
2013. szept. 14. 16:32
Nagyon sajnálkozott, hogy megbántott, és hogy Ő állítólag nem is úgy mondta, de abszolute nem az a lényeg számára (mmint a mellméret.) Azóta is keres...mondtam neki azt is, hogy még az életben senkivel sem sztorizgattam ennyit az exekről és kíméljen. Egyetértett. Nem tudom, az idő majd alakítja. Szerelmes nem vagyok még.
2013. szept. 14. 15:05
És hogy reagálta le a pasi, mikor ecsetelted neki, hogy mi nem szimpatikus a viselkedésében?
185. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 184. - CorvusCorax)
2013. szept. 13. 19:50

Egy darabig húztam a dolgot, próbáltam rávezetni, mi esett rosszul és távolságtartó voltam. Persze nem jött rá... így elmondtam neki, mi volt a bajom, a felvezetés az volt kb, hogy mit gondolna rólam, ha én elkezdeném ecsetelni, hogy előttem az edzőteremben egy pasi ledobta a pólóját és hű de el voltam ájulva tőle és a pasi pontosan az ellenkezője külsőleg.


Vele egy néhány hete ismerkedünk, kb két naponta beszélünk telefonon. Ami nagyon zavar és nagyon furcsa, hogy már a második találka után olyanokat mondott, hogy velem képzeli az életét, meg belém szeretett, illetve hogy miattam költözik majd el az anyjától. És ezt a második találka után. Haza jövök hétvégére és már most elvárná, hogy amint betettem ide a lábamat, csak Vele foglalkozzam. Ha nem, akkor besértődik. Ez ennyi idő után sok nekem...meg hogy be akart mutatni az anyjának egy hét után.


A másik, az exem is elkezdett keresni, most a héten el akart jönni hozzám, pedig 100 km re élek tőle kb. Őt szerettem, csak Ő meg állandóan bulizott, persze nélkülem és Ő meg nem akart haza vinni egy év után sem.

184. CorvusCorax (válaszként erre: 183. - 6ecd2acc52)
2013. szept. 9. 11:11
Hogy alakul?
183. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 182. - 55416fb8e2)
2013. aug. 27. 19:36
Igen, ez a legegyszerűbb, ami miatt vonakodom, hogy ezt egyáltalán mondani kell...de kell és az én döntésem, hogy akarok -e így még köröket futni vagy sem.
182. 55416fb8e2 (válaszként erre: 181. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 27. 16:19
egyszeruen csak azt kene neki mondanod, hogy teged zavar, amikor az exeit emlegeti es a nagymellu kolleganojet, mert te sem meseled el, kiket es mennyire szeretettel, es milyen jokepu pasikkal dolgozol egyutt, mert o erdekel, es nem az exek, kollegak. ebbol erteni fogja, hogy teged miert bantanak az o beszolasai
181. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 180. - 55416fb8e2)
2013. aug. 27. 14:14

:))) egyébként én sem értem magamat. Közben nagyon hízelgő az, hogy állandóan keres, folyton látni akar. Az említett exem nem ilyen volt.


És ha teljesen közömbös lenne a pasi, nem zavarna ez a hülyesége. Skizofrén állapot. De a kommunikáción van a hangsúly. Döntéshelyzet elé állítom, és elbeszélgetek Vele most már tényleg a cicikről :D

180. 55416fb8e2 (válaszként erre: 177. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 27. 13:43
nem nagyon ertelek, mert ha ez teged ennyire zavar, akkor ejtsd a pasit. ha ugy gondolod, nem akarsz ezek miatt idegeskedni, akkor beszeld meg vele, hogy ez teged zavar. szerintem oda fog figyelni ezek utan, hogy ne bantsa meg az erzeseidet. nagy hisztit vagyni ezek miatt nem erdemes :)
179. 55416fb8e2 (válaszként erre: 175. - Gribedli***)
2013. aug. 27. 13:41
mi nok mindig erzekenyebbek vagyunk azokra a testreszeinkre, amikkel nem vagyunk elegedettek :) a ferfiaknak ez nem szamit, mert az osszkepet nezik
178. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 176. - Gribedli***)
2013. aug. 27. 13:34
Erre én is asztalt borítok,az biztos :) lett itt brazil szappanopera még :) és egy kicsit élvezni is fogom...
177. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 176. - Gribedli***)
2013. aug. 27. 13:33

A múlt hétvégén már emiatt lemondtam az egészről, lemondtam a találkát amit megbeszéltünk, neki nem tetszett, de arra jutottunk, ha majd mégis szeretnék valamit, keresem én Őt.


Nem kerestem egyáltalán, erre 3 nap elteltével jött az sms áradat, napi 5 sms, nagyon hosszú, romantikus, meg könyörgött, hogy találkozzunk még és akkor írta, nem tudja, mi a bajom és miért van ez és kérdezte, van - e oka. Mondtam, hogy igen van oka, de kíváncsi vagyok, Ő tudja - e mi az, illetve nem akarom egyelőre felfedni az okot, mert ha elmondom, akkor direkt odafigyel magára és nem adja önmagát, márpedig én őt szeretném megismerni úgy, ahogy van.


Majd a nagy könyörgésre találkoztam Vele. És most ez a helyzet. És épp ez az, hogy amikor egy hús - vér általa ismert nő melleit emlegeti, ahogy írtad, az a helyzet, hogy az egész nőhöz vonzódik.

És ezt nekem elmondja, Ez a nonszensz.


Amúgy én nem keresem Őt soha,folyamatosan Ő keres, ír, hív én egyszer sem kezdeményeztem semmit.

176. gribedli*** (válaszként erre: 174. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 27. 13:15

De miert erdekel meg, ha ennyire lejaratta magat elotted?


Amugy ne legyen igazam, de ha mostanaig turtel, es ma kirobbansz, meg fogja kerdezni: "csak nem megjott a miki??":))))


Akkor en mar raboritanam az asztalt is kb...


Mondjuk tenyleg nem kivanom, hogy ez legyen, szoval remelem, ert a szobol;)

175. gribedli*** (válaszként erre: 172. - 55416fb8e2)
2013. aug. 27. 13:12

En azt mondom, lehet kulso miatt is szeretni valakit (bar fontos a belso, de tuti van, akinek fontosabb a kulso), viszont soha nem lehet csak 1 dolog miatt szeretni vagy elhagyni valakit, mert az egesz szamit, az osszkep.


Szoval altalaban ha valakit a melle miatt szeret egy ferfi, ugye van ott egy szep korites is, nem csak a melle.


Ugyanigy van egy babaarc, jo testtel vagy egy szep fenek, amihez tartozik 2 hosszu formas lab is.


Csak a nok szoktak ezt leszukiteni 1-1 testreszre, holott nincs olyan, hogy csak az az egy. Inkabb, hogy van 1 testresz, ami a szexepilje, vagy tobb, de a tobbi, az egesz is szep.


Amikor elhagynak valakit, akkor sem azert mert nincs melle vagy nagy a feneke vagy mittudomen, hanem van egy sor mas dolog, de a nok keptelenek elvonatkoztatni. Es ha a rossz kulseje miatt hagynak el egy not, akkor sem CSAK a melle, feneke, hanem csunya az egesz.


A ferfiak agya elvontabb, attekint, nem a reszleteket vizsgalja. A nok meg csak a reszleteket es nem az egeszet.

174. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 172. - 55416fb8e2)
2013. aug. 27. 13:10
Érzem, hogy erős a reakcióm, de egyszerűen ezt váltja ki belőlem. Nem az, hogy a nagy melleket megnézi, mert tudom, minden férfi megnézi, csak ezt nem közli a barátnőjével, főleg ha az övé kicsi. Egyszerűen egy kis tapintat. És az ilyen magatartás felidegesít.
173. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 171. - Gribedli***)
2013. aug. 27. 13:04

Hááát ez az! Kiidegel. Beszélünk másról, komoly dolgokról is, de valahogy mindenre az exekkel példálózik és szinte ugrok amikor másodjára meséli el ugyanazt a sztorit hogy melyikbe volt szerelmes, meg mi volt a baja vele.


Közben meg ajnároz, ami szintén furcsa, pláne így, hogy az exekről meg cicikről is szól a fáma. A két véglet. Miért nem lehet normálisan csinálni?


Ha még találkozom Vele, leállítom most már, így szoktam amúgy, egy darabig figyelek. Egy hülyeség még oké, lehet szerintem véletlen elszólás. A másodiknál megy fel a pumpa, próbálom rávezetni a dolgokra, bízván rájön.


Majd pattanok, ugrok. De nagyot. :D Szal jó kis balhé lesz.


És ahogy írod... látom, mi a normális, csak az a baj, hogy annyira abnormális amit mond, tesz, hogy néha már nem is tudom, mi az a normális, csak valahol körvonalazódva érzem. És nagyon jó volt olvasni, hogy nálatok ez hogy is működik, mert igen, valami ilyesmit képzeltem el én is.

172. 55416fb8e2 (válaszként erre: 170. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 27. 13:00
tulzasba esel :) inkabb a sajat elegedetlensegedet vetited ki ra. a nagy melleket minden pasi megbamulja, de a szerelemhez, sot meg a vonzodashoz is ez nagyon keves. ha egy ferfi teged akar, veled lenni, akkor a kulsod es belsod egyarant tetszik neki
171. gribedli*** (válaszként erre: 168. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 27. 12:56

De azert nem hiszem, hogy mindig ennyire errol kellene beszelnetek, ennyire nincs tema, hogy folyton mas nokre terelodik a beszelgetes?


Ha van kozos elfoglaltsag, ami olyan, hogy az lehet a kozpont, milyen mar, hogy folyton ide lyukadtok ki? Nem lehet valahogy megelozni? En eskuszom, tizenevnel tobb ido alatt nem beszeltem ennyit mas nokrol a ferjemmel, plane exek boncolgatasa soha. Magatok legyetek a tema! Kit erdekel a masik. Most ha nem is ajnarozna, de komolyan, ki a francot erdekel pszichoanalizist csinalni egy masik norol?


Valahogy, amikor kattan, hirtelen le kellene allitani, meg mielott elkezdi

170. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 169. - 55416fb8e2)
2013. aug. 27. 12:49

Igen, ez az ami zavar...engem valahogy még sosem akartak így hódítani. Közben meg udvarolgat ezerrel,mond szépeket meg minden. Ja és tegnap direkt nem vettem fel push up melltartót, és le is nyomtam a melleimet, lássa milyen picik. Kelljek úgy ahogy vagyok és én legyek a leg,leg.


Vagy nagyon amatőr a hódításban, nem tudom, bár ennek szerintem magától értetődőnek kellene lennie. Amúgy belém bújik néha a kisördög... :) olyan jó lenne kiidegelni egy ilyen megjegyzés után :D hasonló kis megjegyzésekkel, kis szurka piszkával.

169. 55416fb8e2 (válaszként erre: 168. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 27. 12:45
sok ferfi nem erzi tapintatlansagnak a hasonlo megjegyzeseket, bar az furcsa, hogy egy kapcsolat elejen ilyenekrol beszel, mert ez inkabb barati tema, es nem egy no meghoditasarol szol :)
168. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 167. - 55416fb8e2)
2013. aug. 27. 12:23
Úgy jobb lenne. :) tuti hogy nem direkt akar bántani, csak azt nem tudom elhinni, hogy nem tudja magától, hogy ilyet nem illik mondani egy nő előtt. Valahogy nekem ez annyira evidens. Egyébként ha még egyet beszól, nagyon nehéz lesz fékeznem lesz magam, hogy ne törjön elő belőlem a tűz jegy :)vagy ne tegyek egy vérig sértő megjegyzést.
167. 55416fb8e2 (válaszként erre: 166. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 27. 12:10
szerintem nem kell nagyon kiosztanod. biztos nem direkt akar megbantani ezekkel, megszokhatta, hogy nyiltan beszelhet ilyesmirol. higgadtan, egyszeruen mondd el neki, hogy mi zavar es miert, ennyi :)
166. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 165. - 55416fb8e2)
2013. aug. 27. 12:08

Persze, csak nem értem, ezt minek kell hangoztatnia. Nyilván én is szeretem a jó pasikat, de nem tartom fontosnak ezt állandóan közölni. Max. akkor, ha haverkodni akarok valakivel.


Nyilván ha heteroszexuális a pasi, szereti a "nőket." Ha zavar és még találkozom Vele, attól félek, nagyon ki fogom osztani. Szerintem bunkóság, amit csinál.

165. 55416fb8e2 (válaszként erre: 164. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 27. 11:59
ha teged ennyire zavar, egyszeruen kerdezz ra, hogy a 'szereti a noket' azt jelenti, hogy melletted meg tobb not szeret? :) mert neked felreertheto. akkor talan figyelni fog arra, hogy miket mond. ebben a 'szereti a noket, probalja megfejteni' nincs gond, csak te mar ki vagy hegyezve nagyon erre a temara. mindenki szeretne az egyetlen lenni az adott ferfinel, de tulzasokba nem kell esni :)
2013. aug. 27. 11:23

Most is. Chat - elgettünk az előbb. Írogat mindenfélét, a végén meg: ha az ember szereti a nőket, próbálja őket megfejteni... ez olyan szerinte, mint az hogy Ő szeret főzni, ezért próbál minél többet abból is kihozni.


Megint... hogy Ő szereti a nőket. Komolyan, nem értem, ilyet a haverjaimnak mondok, nem annak a nőnek, akire nyomulok. Az a gondom a nagy megbeszéléssel, hogy nem egy ilyen megjegyzése van és volt, hanem sorozatosan és valahogy minden egyes személyes vagy írásbeli kommunikálásunkban benne van, hogy a nők, így többes számban.

163. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 162. - 55416fb8e2)
2013. aug. 27. 10:26

Ez az, hogy nem tudom, mit szeretnék, de valahogy többet jár a fejemben, mint régebben. Igen, ezek szerint féltékeny vagyok, azaz az exekre nem vagyok, csak fura érzés volt hallgatni, hogy valakibe mennyire szerelmes volt. Tudom, egyértelmű, hogy vannak szerelmek az ember életében, csak ezeket az érzelmeket nem kell szerintem túlzottan ecsetelni az előtt a nő előtt, akivel kapcsolatot szeretne.


Tegnap a cici témán annyira felhúztam magam,hogy mondtam neki, nem is ért a nőkhöz :) de nem kapcsolt.


Ha tényleg ennyit gondolok rá, akkor érdemes lesz beszélnem a fejével.


Egyébként nagyon sok közös van bennünk, szinte hihetetlen.

162. 55416fb8e2 (válaszként erre: 161. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 27. 10:10
szerintem ha szeretnel vele komolyabb kapcsolatot, akkor mondd meg neki, hogy mi zavar :) sok ferfi ezt egyaltalan nem erzekeli, hogy banto lehet. az exeirol meselve rola is megtudhatsz sok mindent, szamit, hogy milyen volt mas nokkel. azert zavar teged, mert feltekeny vagy, termeszetes :) ebbol az derul ki, hogy tobbet szeretnel tole. ha zavarnak ezek a dolgok, beszeld meg vele, szerintem oda fog figyelni, hogy ne bantson meg
2013. aug. 27. 09:54

Ha még találkozunk, megmondom neki, hogy ez nagyon gáz :) nem kapcsolat amikor bosszúból felsőtesteket emlegettem, de rosszul esett neki, mert rögtön reagált, kb így, hogy nekem az olyan tetszik? :)


Amúgy kitartó, még legalábbis az. Nem tudom, meddig, mert tegnap is csak elmentünk iszogatni valahova, semmi több. A másik, hogy előszeretettel emlegeti az exeit, bár a legutóbbit úgy, hogy örült, hogy vége lett.


Most már kb 3 hete megy ez a sráccal, valahogy úgy gondolom, ha nem engedem magamhoz közelebb hamarosan, le fog lépni.


Ami néha visszatetsző, amikor azt emlegeti, hogy volt egy - két nője, akikbe nagyon szerelmes volt és mi történt, hogy jöttek össze. Ez engem úgy kb. nem érdekel.

160. gribedli*** (válaszként erre: 157. - 55416fb8e2)
2013. aug. 27. 09:06
Ez is igaz, kicsit direktebben is lehet mondani, ha a celozgatas nem er celba
2013. aug. 27. 09:05
Nem zavarja, ezert nem kapcsolt, mikor brutal felsotestrol beszeltel...
158. gribedli*** (válaszként erre: 156. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 27. 09:05

Szerintem oket nem zavarja ennyire, ha mi megbamulunk, vagy helyesnek tartunk egy masikat. Pl nekem a ferjem szokta mondani, van ugy, hogy mennem kell valahova, mittudomen biztositashoz, bankba, vagy ugyintezes, neki, es elore szol, hogy keresd xy, egy helyes srac/jokepu ferfi, felismered;)))))


Szoval a kulso nem erdekli oket, tojik ra, ha megnezek egy masik pasit(es ez az exeimre is ervenyes, pedig 1 kivetelevel atlagosan neztek ki mind, megsem voltak feltekenyek egy helyesebb pasira). De a ferfiak feltekenyek a szexre ugy altalaban, szoval ha olyat mondanal, hogy volt egy pasid irto nagy farokkal vagy az agyban marha jo volt, na, erre biztos kikerekedne a szeme:DDD


Mar ha tenyleg bosszantani akarod...:)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook