Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kamuzós pasi fórum

Kamuzós pasi (beszélgetős fórum)


2019. dec. 9. 23:20

Nem ti vagytok az egyetlenek.

En ma dobtam ki a paromat pedig itt a kislanyunk..mar nem birtam ,h hazudik...az ilyenekre sosem szamithatsz majd..ezerszer beszelsz vele errol ezerszer igeretet kepsz es ezerszer fogja ujra megtenni...a vege ugy is az lesz h belefarad a lelked es elhajtod ....

24. Cicabóca (válaszként erre: 20. - Birebora)
2019. okt. 11. 09:02

Abszolút egyetértek!

Sajnos nekem jóval később esett le, hogy igazából az egész családdal van gond. És közülük még a párom az aki a legnormálisabb. A többi nagyon durván manipulatív és hazudozó.

23. Cicabóca (válaszként erre: 18. - Dodi44)
2019. okt. 11. 09:00

:D azért ez kicsit durva párhuzam

Mindenki szeret jól és jobban is kinézni, pasik is. A nőknek szimplán van plusz egy eszközük arra, hogy külsőleg elfogadhatóbbnak nézzenek ki, ha úgy érzik szükségét. Biztos vagyok benne, hogy a legdurvább vakolattal rendelkező nőci is leszedi esténként a sminket :)

22. Cicabóca (válaszként erre: 15. - 0adc8842b1)
2019. okt. 11. 08:55
A kisebbségi érzéssel kapcsolatban egyetértek! De hogy félni kellene tőlem? Hát az elég nagy túlzás - szerintem. Persze simán lehet, hogy ő másként éli meg, nem mondom, hogy nem szoktam felemelni a hangom. 4 éve vagyunk együtt és őszintén szólva már unom. Ami zavar a kamuzásban, hogy tényleg azt az érzést kelti, hogy nem tart érdemesnek arra, hogy megosszon velem dolgokat, sőt egyszer ki is mondta, hogy vannak dolgok amikhez nincs közöm. Ami ok - tényleg lehet ilyen, csak volt eset, ami engem is érintett anyagilag és persze érzelmileg is. Meg hát, ha nincs mit titkolni, akkor mesélünk egymásnak nem? Valamint, ha rákérdezek valamire, normális hangon, alapból támad és sokszor elég durva dolgokat mond teljesen indokolatlanul. Szóval ne úgy képzeld el, hogy én lehurrogom azonnal. Kérdezek- támad, terel - aztán persze veszekszünk a sértéseken. Szerintem az nem normális, hogy nem lehet értelmesen beszélgetni.
21. fidel (válaszként erre: 19. - Dodi44)
2019. okt. 10. 21:41
Honnan tudtad!? Különben már nem nadon. ;)
2019. okt. 10. 18:51
Én is ismerek olyat aki rizikó és veszély nélkül is hazudik. És igen bociszemekkel bele a másik képébe. Szerintem betegek. Vagy aljasok.
19. Dodi44 (válaszként erre: 14. - Fidel)
2019. okt. 10. 18:46

Mond Fidel, a Te batyad a nadon Fidel???


:-)))

18. Dodi44
2019. okt. 10. 18:44

A sminkelos nok = kamuzos pasik


Mi a kulonbseg?

17. Törpilla (válaszként erre: 1. - Cicabóca)
2019. okt. 10. 15:16
Sehol.
16. andilaci (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2019. okt. 10. 04:20
👍👍teljesen igazad van
15. 0adc8842b1 (válaszként erre: 11. - Cicabóca)
2019. okt. 9. 12:31
Miért fél, vagy félhet tőled? Vannak kényes hazugságok. Ha valamit elmond neked és piti dolog, nem érdemel még választ sem, de mondjuk te elefántot csinálsz belőle, akkor jobb, ha nem mond semmit, vagy kénytelen mellébeszélni, ha nem is kellene hazudnia. Fél, hogy esetleg hangosabban beszélsz vele, fél hogy lehurrogod, stb. Vagy egyszerűen kisebbségi érzése van veled szemben.
14. fidel
2019. okt. 9. 00:44

Eleinte próbáltam hazudozások nélkül a nejemmel de Ö sosem viselte jól ha igazat mondtam! Több mint 40 éves házasság után az a tapasztalatom,persze ez nem mindenkire és mindenre érvényes!:)


[link]

13. Réka'92 (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2019. okt. 8. 20:21
Hú! Jól tetted, hogy kirúgtad, nem kicsit volt hülye a pali. 😀
12. Cicabóca (válaszként erre: 7. - Niky)
2019. okt. 8. 20:20
Egyetértek 😒
11. Cicabóca (válaszként erre: 6. - Zsejke)
2019. okt. 8. 20:19
Igen, én is azt látom, hogy fél tőlem. Viszont okot nem adtam rá. Legalábbis az első alkalomkor, csupán értetlenkedtem, ahogy most is. De volt, hogy miután megbeszéltük normálisan, mégiscsak kamuzott. Hiába mondtam, hogy bármit elmondhat, megoldjuk, csak ne hazudjon, mert az sokkal gázabb
10. Cicabóca (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2019. okt. 8. 20:15

Fú... nem értem ezeket, komolyan 😄

De egyébként, igazad van, aki hazudik, az egész egyszerűen ilyen. Nem fog változni

9. Cicabóca (válaszként erre: 4. - Bdcf7ee3e8)
2019. okt. 8. 20:14
Nem gondolom, hogy mániákus hazudozó lenne, inkább azt érzem, hogy konfliktuskerülő
8. sanyinak (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2019. okt. 8. 18:52
Vicces egy kapcsolat lehetett közöttetek.
7. Niky
2019. okt. 8. 16:17
Sziasztok,sajnos elég közeli ismerösröl van szó,aki akkor is bociszemekkel nézett és kamuzott mikor bizonyiték volt ra hogy megcsal...Ez szerintem gyerekes,nem meri vallalni a következményeket.Egyébként aki megteszi egyszer utána is fogja..ez is tapasztalat:-(
2019. okt. 8. 16:00
Amikor bevallott valamit hogy reagaltal? Duzzogtal? Mert ha igen, akkor a reakciod az ami miatt nem mer veled oszinte lenni..Irod hogy ossze vissza kamuzik minthogy legyen egy kis feszultseg...A feszultseget meguszando nyilvan nem fogja elmondani.. de h egy tamogato megerto tarsnak el lehet mondani mindent ☺️
2019. okt. 8. 15:58

Már érettségi után voltam, dolgoztam én is, megismerkedtem egy sráccal, azt mondta, lakatos a szakmája, vagy valami ilyen. Oké minden, randiztunk, eljártunk moziba, stb. stb.

1x azt mondta: szeretné megismerni a szüleimet, mutassam be őt nekik... de most elmondja nekem, hogy ő nem lakatos, hanem szaktanár a város egyik középiskolájában. És ezt miért hallgattad el? Mert nem akarta, hogy én azért fogadjam el az ő udvarlását, mert neki ilyen-olyan rangos állása van. No elmégy ám a búsba! Miféle rangos állás egy tanáré, nem orvos vagy, esetleg jogász, akárki, az is csak egy olyan szakma, mint bármelyik más. És elküldtem a fenébe.

Ha a legelső randin hazudik, hazudni fog máskor is!

4. bdcf7ee3e8 (válaszként erre: 1. - Cicabóca)
2019. okt. 8. 15:52

Mániákus hazudozóról hallottál már?

Az én környezetemben van egy... Igaz nő. De ő is olyan dolgokban is kamuzik, amiből semmi java nem származik.

3. Cicabóca (válaszként erre: 2. - Lávli)
2019. okt. 8. 14:03
Nahát, ezaz! Azt hittem már túl vagyunk ezen, mert beszéltünk erről, hogy ez a fajta probléma elsöprés tud nagyobb károkat okozni, mint a dolog ami miatt kamuzik. Ezért nem értem.
2. Lávli (válaszként erre: 1. - Cicabóca)
2019. okt. 8. 13:55
De a drága párod nem jött még arra rá, hogy nagyobb feszkó lesz akkor, ha kamuzik össze-vissza?
2019. okt. 8. 13:24

Sziasztok!

Igazából véleményeket és saját tapasztalatokat szeretnék hallani arról, hogy egy pasi miért érzi alkalmanként azt, hogy hazudnia kell. Apróságokra gondolok, amin lebukott, és abszolút érthetetlen számomra, hogy mégis Miért? 😄 Szerintem nem dől össze a világ, ha néha más véleményen vagyunk, vagy esetleg olyan dolgot mondunk, teszünk, ami nem tetszik a másiknak. Nekem ezzel nincs bajom, kimondom amit gondolok, de a drága párom előbb kamuzik össze-vissza, minthogy minimális feszültség is legyen kettőnk között. A gondom ezzel az, hogy felmerül a kérdés, esetleg nagyobb bajban számíthatok-e rá. Én úgy gondolom mindent meg lehet beszélni, a lényeg, hogy szeressük és tiszteljük egymást. De hol a tisztelet, ha hazudni kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook