Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kálciumos injekció fórum

Kálciumos injekció (beszélgetős fórum)


1 2
2013. szept. 22. 10:27

Én valami allergia elleni tablettát szednék inkább.

Claritint vagy zirteket, de persze ezek vényköteles gyógyszerek. Fenistil?

12. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Mortisia 27)
2013. szept. 22. 10:26
az ekcémás kézre szteroidos krémeket szoktak felírni. zsíros, illatmentes krémmel próbáltátok kenni?, mert az ekcémás bőr nagyon szárad.
2013. szept. 22. 10:22
a bárányhimlős viszketés kezelésére szódabikarbónás lemosást szoktak javasolni, hátha itt is beválik
10. Mortisia 27 (válaszként erre: 8. - *Aja*)
2013. szept. 22. 10:20
én is a calciumusc injekciót váltottam ki rá, persze orvos nem mondta csak utána olvastam, sajnos nekünk se a kenőcs se a gyógyszer nem használ! köszönöm a hozzá szólást :) tünetmentes vagy azóta?
2013. szept. 22. 10:18
köszi a tanácsokat! majd csak átvészeljük, elvileg kettőt lehet inni, ha jól értelmeztem a tájékoztatót.hajnalban annyira viszketett a keze, hogy azt hittem eltöri az ujjait :(( kenem körömvirág krémmel és vizes ruházom a kezét, így csillapodik a fájdalma és a viszketés.
2013. szept. 22. 10:15

Én is csak allergiás reakció vagy "fulladás" esetén alkalmaztam szájon át.

Nekem is durva ekcémám volt, de azt krémekkel kezelték, nem calciumusc injekcióval.

2013. szept. 22. 10:13
esetleg hívj fel egy hétvégi orvosi ügyeletet vagy egy ügyeletes patikát
2013. szept. 22. 10:12

a kalciuminjekciót szokták itatni, ezzel nincs is baj


nyilván van valami betegtájékoztató a dobozában, érdemes lenne elolvasni

5. Mortisia 27 (válaszként erre: 3. - 408020f45e)
2013. szept. 22. 10:11
köszönöm a választ, csak sajnos a gyógyszerész elfelejtett rá írni a doki meg nem mondott semmit. Nagyon szomorú ez a magyar egészségügy!! magánúton kell elmenni mert nem foglalkoznak veled, 5 hónapja kezdődött az ekcéma és mostanra már annyira rossz a helyzet..., szteroidos kenőcsöt meg gyógyszert írtak rá de azt se lehet a végtelenségig, most meg már nem is írtak ki rá gyógyszert se krémet, és én olvastam utána hogy hogyan lehet ez csillapítani :(( nagyon szomorú , most kedden feltesznek a hátára egy tesztet na eddig bírjuk ki valahogy, gyógyszerek nélkül!!
4. Mortisia 27 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. szept. 22. 10:07
igen itattam mert ha rábíztam volna nem itta volna meg tipikus férfi!! úgy hogy én készítettem el neki.
2013. szept. 22. 10:05

Én idáig csípőbe kaptam az injekciót!:) Olyat hallottam, hogy bizonyos krémbe kevertek lidocain inj.-t, de olyat még nem, hogy megitták.

Aki ezt felírta, attól kell megkérdezni! Vagy gyógyszerésztől. Szakszerű tanácsot itt biztosan nem kapsz.

2013. szept. 22. 09:54
"Itattam?" :O
2013. szept. 22. 09:51
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem, hányszor lehet inni a calciumos injekcióból felnőtteknek? párom keze ekcémás és nagyon szokott neki viszketni, eddig napi egyet itattam meg vele.Nem szeretném túladagolni. köszönöm szépen előre is!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook